Jump to content
Dogomania

Jamniczka ma tylko 8 miesięcy i już w schronie-odnaleziona,znowu szukamy domu!ma dom


anouk92

Recommended Posts

Jamnisia już w nowy domku. Bardzo sympatyczna rodzina. Sunia york 6 letnia, kompletnie nie agresywna. Tak naprawdę olała nową koleżankę i wogóle nie przejmowała się jej obecnością.
Jamnisia natomiast rozdawała buziaki na lewo i prawo. Będzie miałą kawałek swojego ogródka do pilnowania.:evil_lol:


Wydatki:
270 zł - sterylka
150 zł pobyt w hoteliku
15 zł - pierwsza wizyta u weta (rtg i kolejne wizyty były gratis)
??? - nie wiem ile Pati wydała na antybiotyki i pozostałe leki

Razem bez leków - 435 zł

Wpłaty razem: 230 zł - dziękuję:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anouk92']Jamnisia już w nowy domku. Bardzo sympatyczna rodzina. Sunia york 6 letnia, kompletnie nie agresywna. Tak naprawdę olała nową koleżankę i wogóle nie przejmowała się jej obecnością.
Jamnisia natomiast rozdawała buziaki na lewo i prawo. Będzie miałą kawałek swojego ogródka do pilnowania.:evil_lol:


Wydatki:
270 zł - sterylka
150 zł pobyt w hoteliku
15 zł - pierwsza wizyta u weta (rtg i kolejne wizyty były gratis)
??? - nie wiem ile Pati wydała na antybiotyki i pozostałe leki

Razem bez leków - 435 zł

Wpłaty razem: 230 zł - dziękuję:loveu:[/quote]


Czy w tym jest ta wpłata 100 złotych od sponsora płacona przez skarpetę? Myśle jak ci jeszcze pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Tossa czytaj ze zrozumieniem - sunia miała problemy jelitowo-żołądkowe a nie komplikacje po sterylizacji.



ja czytam ze zrozumieniem i daleko jestem od gadania na darmo , nikomu nie zarzucam ,ze na siłe podbija rachunki - nie o to chodzi !!!!

wiem tylko ,że moje znajome z wARSZAWY - TEZ MAJĄ WETÓW CO PO 150 PLN ROBIA DLA ZNAJDÓW STERYLKI - o tym tylko piszę a w Bydgoszczy to juz całkiem da sie moze i za 20 .......
nie gadajcie wiec do mnie jak do idiotki ze wsi - wiem co piszę bo nie jednemu psu pomogłam i chyba pomogę :cool1:- a co do DT - to mam własnie osobiste "dostawczynie " biedaków - a tu po prostu chciałam dać znać bo maleństwo takie i serce sie kroi - ale jak ma już domek to cudnie i nie unoście się - każda z nas wykonuje kawał dobrej roboty brawo wam za to ale chyba mozna wypowiedzieć swoją opinię :crazyeye:chyba warto wymieniac poglądy i mówić ,że gdzieś tam coś inaczej mozna załatwic chocby na przyszłość.

Wiem ,że są fundacje gdzie weci dla tych psów wykonują wiele zabiegów za prawie darmo - z Warszawy!!!!!

Całuski dla małej kruszynki .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Czy w tym jest ta wpłata 100 złotych od sponsora płacona przez skarpetę? Myśle jak ci jeszcze pomóc.[/quote]

Cioteczko, tak to chyba ta stówka.
Mam takie wpłaty na jamnisię:
- 50 zł
- 53 zł
- 27 zł
- 100 zł
Razem: 230 zł

Proszę sprawdzcie czy się zgadza.

Jeszcze raz dziękuję jamnisiowym ciociom i sponsorowi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Ttossa jeśli wiesz gdzie są robione sterylki za 150 zł to podaj nam namiary.
Takie informacje są na wagę złota.[/quote]


Ja też chętnie skorzystam z informacji o takich tanich sterylkach w Warszawie i przychodniach w których znajdy przyjmują za free lub bezcen. Musze zaraz jak wrócę po 5 stycznia wysterylizowac jamnisię. Bardzo prosze i czekam na te kontakty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']
??? - nie wiem ile Pati wydała na antybiotyki i pozostałe leki

Razem bez leków - 435 zł

[/QUOTE]

tym sie nie martw te opłaty biore na siebie. Juz i tak przeliczyłas sie z wydatkami i miało byc o wiele mniej.

Powiem tylko tak nie wiem czy jakikolwiek miłosnik psow jest w stanie wzbogacac sie na ich krzywdzie. Ja na pewno nie.
Poza tym za wizyte jest np 15zł ale do baku zeby tam dojechac i wrocić to trzeba cos wlać a to cos kosztuje wiec niezbyt by mi sie taki przekręt opłacał. Ze nie wspomne juz o czasie na to poswieconym.
No ale jamnisia w domu uff zadanie wykonane .
Ja mam wetow takich jakich mam czy drodzy nie powiedziałabym Zabiegi wykonuje chirurg, leki sprowadzane z zagranicy, narkoza WZIEWNA co dla mnie liczy sie bardzo. Psy ode mnie woże tam chyba , ze ktos sobie po nie przyjedzie i zawiezie do swojego weta to juz wybór opiekuna :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sunia się znalazła cała i zdrowa:multi:.
Przez 2 tygodnie była u Pani która ją znalazla i dopiero wczoraj zobaczyła ogłoszenia.
Straszne się cieszę:multi:.

:loveu:Bardzo dziękuję cioteczce Isadorze za piękny plakacik, Cioteczkom Pati i Tifet za poszukiwania suni, Korze za czujność na Paluchu oraz wszystkim innym którym los suni leżał na sercu:loveu:.

Sunia już w hoteliku u Pati. Państwo kupili sobie szczeniaka "yorka". Chociaż chcieli i ją zostawić ale chyba damy sobie spokój.
Szukamy jej najlepszego domu na świecie. Tym razem będę wybierać i przebierać. Domy tylko Warszawa i bliskie okolice

Cioteczki proszę o pomoc w ogłoszeniach i nieśmiało o pomoc w opłaceniu hoteliku.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']To i tu się zdeklaruję:

[SIZE=3][B]Cudnie że dzieciak się znalazł.[/B][/SIZE]
Melduję gotowość do zrobienia allegro. Byłoby fajnie jakby sie udało jakieś nowe zdjątka.[/quote]

O nowe zdjątka to trzeba się uśmiechnąć do cioteczki Pati.
Pati bardzo, bardzo prosimy:loveu:

Na razie można korzystać z tych zdjęć co są a później podmienimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']jak to, ja nic nie wiedziałam, że ta kruszynka się zgubiła! jak do tego doszło? :shake:[/quote]

Sunia została adoptowana, po 2 tygodniach uciekła przez niedomkniętą furtkę. Szukaliśmy jej 2 tygodnie. Całe szczęście że nie spędziła ich na ulicy tylko u Pani która ją znalazła tego samego dnia co uciekła.
Pani dopiero wczoraj zobaczyła nasze ogłoszenia i sunia szczęśliwie do nas wróciła.

Państwo suni kupili w między czasie szczaniaka "yorka". Chcieli żeby sunia również została ale mi się wydaje że trzeba jej szukać nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

Sani o poranku :loveu:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/60/b42acfd5e2494bfamed.jpg[/IMG][/URL]

i Sani wieczorkiem :loveu:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/325/8697ed1ecd019307.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mogę się zaopiekować suńką; mam w domu dwie kotki; z poprzednią sunią SARKĄ dobrze sobie radziły, a jedna nawet przy niej spała; mogę dać jej domek tymczasowy, ale chętnie wziełabym ją do siebie. Czekam na odpowiedź. Moja sunia miała charakterek!!! Lubiła spacery, kopać dołki, zawsze pomagała mi kopać piasek dla kotków, razem też pochowałyśmy biednego ptaka.

PS. Jestem z Radomia :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...