Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak Tolerka mi tez sie podoba ten artykul ale bardziej pod kątem przyszlosci tych dzieci i ich wiedzy kynologicznej. Z takich rodzin najczesciej później dzieci kontynuują po rodzicach hodowle... niekoniecznie tej samej rasy ale chodzi mi tutaj raczej o milosc do psów i 100% popieranie R=R

Link to comment
Share on other sites

Mi też sie spodobał ten artykuł tylko troche odbiegali od tematu...:roll: to znaczy gadali o miłości którą często dziedziczy się po rodzicach-hodowcach, ale potem zaczeli gadać, że ktoś tam miał taką wielką miłość, że mu potem trudno było itp. itd. etc. a ja miałam nadzieję, że pogadają o czymś poważnym a nie o tym o czym sama moge się domyślić ;)

Link to comment
Share on other sites

no ja bym chyba tak chciała...jak się urodziłam to pies był tylko na wsi....tam jezdziliśmy co drugi dzień, ale jakoś mnie nie lubił ;) ale już offa robić nie będe...:lol: po prostu temat o niczym na temat....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no może...;) ale jeszcze pomyśle nad tym...:) nie wiem czy nie wolałabym mieć 2-3 (góra 4 psy) niehodowlane (no rodowody mogą mieć :lol:) a jak będe mieć tą hodowle to ciekawe czy też będe w prasie...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']No wiesz bedziesz musiala isc do Związku podpisac jakies różne rzeczy, zatwierdzisz przydomek i na wystawy pędzisz... A suke hodowlaną to zalezy jaką rase bedziesz hodowac bo ja bym chciala Malamuty :D[/QUOTE]
A ja haszczaki, ale jeszcze myśle...:lol: a wymyślanie przydomka to najfajniejsza w tym rzecz...! :D reszte to mąż załatwi (jak już go będe miała) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ha, to ja też chcę :lol:
Nerul, ja przechytrzę i dam :cool3: Żartuję.

Ja to mam tyle czasu do dorosłości i niby marzę o hodowli tollerów, ale tak wiele jest innych ras które uwielbiam, np. Husky, Aussie, Owczarek Szwajcarski, ostatnio Gończy Polski też i w ogóle jak dla mnie to chyba byłby za trudny wybór :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...