Jump to content
Dogomania

Amstaffowy chłopczyk za TM....................................


Charly

Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tifet']i przy okazji Cię wykorzystam :cool3:weź mi podeślij wątek małego co miał iść na miejsce tej mojej Pani:cool3: jestem ciekawa foteczek i co i jak u niego...
ps mówimy oczywiście o psie Juniorze(drugi o tym samym imieniu??):) czy to taki nik?:roll:[/quote]

O psie Juniorze, bezogoniastym młodym Onku zamiast Prinsa co pszedł do Pani Ewy w TG;)
Miał iść do gościa z Wodzisławia i mam nadzieję że to nie ten sam co ma jechac do niego astcik:shake:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/junior-ma-juz-wspanialy-ds-w-tg-czy-nowi-panstwo-dadza-rade-czyt-1-post-126210/index16.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']dołączę do wątku, ale z transportem nie pomogę chyba... Ania_w jeździ do stolicy w weekendy (co drugi chyba) studiować... pociągiem... ale na dogo ostatnio nei ma czasu... jej gg: 810251[/quote]

Dziękuję:razz: jak jutro będę wiedzieć co i jak od Syla to jak coś zagadam do Ani:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dla owczarka niemieckiego sprawdzalam domek w Skrzyszowie,to zaraz obok Godowa i też na początku wystraszyłam się, że to ten sam. Okazało się na szczęście, że nie. Pan ze Skrzyszowa robil dobre wrażenie, niestety z małżonką nie mialam okazji. Dalszych poczynań Pana nie skomentuje:mad:
Teraz też rozmwaiałam tylko z jednym domownikiem.

Niestety z transportem nie wyszło, okazało sie ze będzie trasa objazdowa i nie ma co psiaka narażać na stresy i długą podróż.

Link to comment
Share on other sites

dzwoniła do mnie Pani już nie mogą się małego pieszczocha doczekać :cool3:

syla rozwiałam wątpliwości do co rottka co na święta przyjezdza to łagodny psiak:cool3: a jak coś to by nie przyjechał...

Pan w wyjeździe w delegacji aktualnie:shake:

ech... oj kurczaczek... kiedy byłby ten Knurów??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Jakby było wiadomo kiedy byłby Knurów , moze pan umiałby dojechać tam na miejsce [/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[B]dokładnie...[/B]

Alicja nie wiem z kim się skontaktować pogubiłam astowo-bullowe numery:shake: proszę daj odpowiednim osóbką znać... w zeszłym tygodniu koło czwartku [B]została "odłowiona" suka astowa około 3-4 lat biszkoptowa z białą krawatką... ma zaćmę na prawym oku... złapano z nią 3 burki w tym jeden czarny labradorowaty... 5 uciekło... latało za nią bo ma aktualnie cieczkę... [/B]
[B]złapana w Ząbkach pod Warszawą[/B] w części niedaleko targówka w Warszawie...
wygląda na bardzo zadbaną jakby komuś zwiała z posesji bardzo proszę daj o niej znać astom itp.:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tifet'][B]dokładnie...[/B]

Alicja nie wiem z kim się skontaktować pogubiłam astowo-bullowe numery:shake: proszę daj odpowiednim osóbką znać... w zeszłym tygodniu koło czwartku [B]została "odłowiona" suka astowa około 3-4 lat biszkoptowa z białą krawatką... ma zaćmę na prawym oku... złapano z nią 3 burki w tym jeden czarny labradorowaty... 5 uciekło... latało za nią bo ma aktualnie cieczkę... [/B]
[B]złapana w Ząbkach pod Warszawą[/B] w części niedaleko targówka w Warszawie...
wygląda na bardzo zadbaną jakby komuś zwiała z posesji bardzo proszę daj o niej znać astom itp.:placz:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]jeśli chodzi o W-wę to chyba najlepiej dać znać doddy ...poślę na profil info [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]jeśli chodzi o W-wę to chyba najlepiej dać znać doddy ...poślę na profil info [/B][/COLOR][/FONT][/quote]

ślicznie dziękuję:p


[B][SIZE=4]dalej szukamy transportu dla małego:[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]okolica Warszawy do Godów na śląsku[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no to jak nie ma innej opcji to dziewczyny dograjcie z panem z Godowa odbiór ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Problemem zdaje się największym teraz jest Warszawa -Łódź.

Jeszcze jedno. Jesli miałbym wziąć psa to chciałbym aby wszystkie formalności byly albo załtawione albo moge w nich pomóc. Konkretnie chodzi o umową adopcyjną. Ostanio wiozłem psa a później bylo nie milo na wątku bo papiery latały, podejrzenia itd itp. Nie chciałbym uczesniczyć w czym niestosownym.

Link to comment
Share on other sites

dostałam coś takiego:
o ile możecie psa odebrać z dąbrowy górniczej lub Katowic i dowieść na dworzec do warszawy to ja mogłabym go w niedziele pociągiem zabrać.
Musiałby mieć kaganiec, aktualne szczepienie na wściekliznę i ktoś mu musi za sponsorować bilet - chyba ok 15zł.

Link to comment
Share on other sites

z katowic do rybnika czyli okolice domu psiaka ( we wodzislawiu pociąg chyba się nie zatrzymuje) jest okolo 1, 5 godziny pociagiem. wolniutko się toczy, bo jedzie po kopalniach;), ale można wytrzymac. kurcze szkoda ze tak pozno. wlasnie wrocilam. sama bym go odebrala w katowicach. no, ale moze kto inny się znajdzie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...