Jump to content
Dogomania

Co robic?


monnnyka

Recommended Posts

[quote name='xxxx52']Moze daloby sie go wykupic,albo po konstruktywnej rozmowie odebrac,rozmowie bez emocji.[/quote]

Narazie w ogole nie wiemy jak zareaguja ci ludzie, jezeli okaże sie ze nie zalezy im na psie to wtedy zostanie bez problemow zabrany ale moze byc tak ze ludzie Ci beda chcieli zatrzymac psa mimo wszystko wtedy trzeba bedzie poczekac czy samo pouczenie na temat opieki wystarczy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

śledzę wątek...od pewnego czasu.I tak się zastanawiam co z psiakiem??

Ja na twoim miejscu,jakbym poszła do baby jakbym jej nagadała!!to by wkońcu może psu budę postawiła ;/ a jak nie to bym psa zabrała...i niech sobie policje nawet wzywa ;/ no kurde...szkoda że mieszkam tak daleko ;/

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Nie wiem czy odkupienie psa to dobry pomysł, bo babeczka po odkupieniu tego będzie za darmo ze wsi psy brała i nie daj Boże znajdzie tak sposób na biznes :shake:. Na czym sprawa stoi i czy mogę jakoś Wam pomóc?? Mogę coś do gazet powysyłać, kilka moich artykułów drukowali... Mogę z kimś po odbiór pieska pojechać, jakieś ogłoszenia na lokalnych portalach porobić, nie wiem co jeszcze?? :???:

Link to comment
Share on other sites

Witam.
W sprawie psiaka jak widzę interwencje na policji nic nie dały ( nie będę całego zajścia opowiadał bo chcę tu jeszcze pomieszkać w miarę spokojnie )... co dalej ?
W stalowej nawet straży miejskiej już niema bo przekręty były itd więc zlikwidowano ... co prawda ja mieszkam poza miastem i niewiele posiadam informacji co do tego tematu ( do tej pory wręcz omijam stalową jak tylko sie da )

Sam nie wiem co dalej .. może gdyby to nie była tylko jedna osoba ( ja ) na tej policji itd to dało by to lepszy efekt ?
Adres gdzie przebywa psiak posiadam i jeśli ktokolwiek jest w stanie choćby telefonicznie skargę na policji złożyć chętnie na priva podam namiary . Mozna też wybrać się grupą ( w Stalowej grupa ? z dogo ? ja tu nie znam nikogo prawie )

Odebrać psiaka można tylko co dalej ? oczywiście można się na ustawę powołać i odebrać .... ok to ja mam dwa pytania ... kto psiaka przygarnie ? to pierwsze
Drugie .. jeśli się nikt nie zgłosi a psiak zostanie odebrany to kto z czystym sumieniem odwiezie psa do schronu ? ja transportem dysponuję jestem do dyspozycji ... ale ja psiaka do klatki nie wsadzę sorrki .


Jeśli ktoś chętny pomoc
Moje gg 5740175 skype rafal1428

Link to comment
Share on other sites

To prawda Cioteczko Szpilko ... już chyba łatwiej byłoby uzbierać na budę i podarować .... nie jestem tam na okrągło więc nie wiem , jeśli psiak dostaje jedzenie to może buda byłaby rozwiązaniem ? ( ewentualnie zakupic parę desek a ja bym jakoś budkę sklecił ? dla moich psiakow sam robiłem a Ciotka Albiemu mówiła że piękna , co prawda u mnie to raczej pałacyk a nie buda )

Link to comment
Share on other sites

Buda to rozwiazanie tymczasowe bo pewnie psu wczesniej czy pozniej sie cos stanie. Pozatym mozna taki numer zrobic ze puscic plote ze TOZ sie tym interesuje i bedzie wysoka kara pieniezna moze sie postaraja cos zmienic tylko gorzej bedzie jak stwierdza ze łatwiej psa wypuscic... albo cos gorszego.
Jutro pogadam z Arturem i zapytam co robic moze pomoze

Link to comment
Share on other sites

Glupio mi troche ze ja nic nie moge zrobic tym bardziej ze juz sasiadka krzywo patrzy na moja rodzine i widzac mnie burczy sobie cos pod nosem (mam nadzieje ze nie rzuca na mnie zadnej klatwy:)) jedynie co moglam to dac znac ze cos zlego sie dzieje z psem...

Link to comment
Share on other sites

Buda zły pomysł ... policja nie działa bo ma w dupi ..... Psa nikt do domu nie chce bo i kto w stalowej ogólnie jest na dogo czy innym forum ? .... straszyć źle bo krzywdę psu zrobią , nie straszyć też źle , buda ała bez budy źle , nic nie robić ? też źle ... ok ja się poddaje niech mądre Ciotki powiedzą co robić ....
Schron ? ok były Ciotki w schronie ? w zimie ? nie ? to proszę zapytac Cioteczki Szpilki pewnie opowie ..... Ja byłem wiem ... opowiedzieć ... opowiem czterema słowami słowami ... żadnych atrakcji mnie ma

Link to comment
Share on other sites

To już przerabiałem ... ponoć poszli ...ponoć pouczyli .... co sie zmieniło od pouczenia ? nic z tego co wiem nic ....
Dzieki za rade jednakowoz , jeszcze popróbuję ale co z tego będzie ? nie wiem ... pewnie najszybciej sprawę rozwiąze odebranie psiaka ....
Ok ja spadam bo z rana muszę do lasku .... trzeba poszukac niedobrych stalek .... a tak bardziej serio to Zarke odchudzić .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[CENTER][B]Adres korespondencyjny: [/B][/CENTER]
[CENTER]Plac Pocztowy 4/6
64-980 Trzcianka[/CENTER]

[B][B]ZGŁOŚ INTERWENCJĘ! [/B][/B]

[B][B]Tel. 513 569 791[/B][/B]

[CENTER][B]Zadzwoń lub napisz na naszego e-maila! [/B][/CENTER]
[B]E-mail: [U] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. [/U][/B]


[B]
W e-mailu koniecznie podaj swój numer telefonu oraz miejscowość, której dotyczy zgłoszenie. Jeśli to możliwe, prześlij wszelkie informacje, zdjęcia, nagrania, itp. Jesteśmy organizacją społeczną działająca na rzecz zwierząt w czasie wolnym, po pracy lub szkole. [B]Nie posiadamy karetki, nie działamy jak Pogotowie Ratunkowe dla ludzi![/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Nie wiem czy sprawa jest jeszcze aktualna ? Jeśli tak to proponuje zgłosić to na Policje i zarządzać od nich interwencji powołując się na Ustawę o ochronie zwierząt. Jeśli jednak dyspozytor odmówi proponuje poprosić o połączenie z jego przełożonym i otwarcie powiedzieć mu że jeśli Policja nie zainteresuje się sprawą, to zostaną nią zainteresowane media ponieważ jest to ich obowiązek którego nie chcą spełnić.
Jeśli nadal nie będą chcieli przyjechać, proponuje zgłosić sprawę do lokalnych medii (gazety, radia itp.) jeśli jednak lokalnych medii nie ma to do TVN24, POLSAT NEWS.
A o psie powiadomić organizacje prozwierzęcom, np: Straż dla Zwierząt, OTOZ ANIMALS, Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt itp.

Jeśli będziecie mieli jakiś problem, pytania, lub prośbę kontakt do mnie: 12984340 (jeśli potrzebujecie porady z zakresu Ustawy o ochronie zwierząt, potrzebnej do zgłoszenia sprawy na policje też proszę o kontakt).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...