Jump to content
Dogomania

Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki


Erazm

Recommended Posts

[quote name='Ffrubka']Spokojnie Diuna... postaramy się żeby Ci wyjazd spokojnie minął[/quote]

tak, tak
Tylko prosze pani Agnieszko na siebie uwazac !
Ten "snołbord" to niebezpieczny sport.

[quote name='Ffrubka']Z Aresikiem się dogadamy - w to nie wątpię, bo to bardzo sympatyczny czlowiek :eviltong:[/quote]

sie zgadza

[B]Bedziemy dogladac Itiego !!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='diuna_wro'] (...) przepraszam jesli coś źle robię, nie zdążąm, albo nie dopilnowuję cholera (...)[/quote]
Daj Boże wszystkim takie niezorganizowanie jak Twoje Diunko!!! :evil_lol:
Baw się dobrze i wypoczywaj!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Aresik[/B] - z tym "chłopcem", to już się tak nie chwal, że jesteś taki młody bóg:cool3:[/I]


Ewa też bedzie miała nadzór nad Itim, rozmawiałyśmy przed chwilą, wózek jest do zabrania z kliniki.

[B][SIZE=5][COLOR=DarkGreen]GRAFIK REHABILITACJI:[/COLOR]
pon., śr., pt., w godz. 16:00 - 20:00
[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']

[B][SIZE=5][COLOR=DarkGreen]GRAFIK REHABILITACJI:[/COLOR]
pon., śr., pt., w godz. 16:00 - 20:00
[/SIZE][/B][/quote]

No to ja biorę [B]poniedziałek i środę [/B]- co do piątku to nie wiem czy będę we Wro czy w trasie do Katowic - [B]Aresiku, przejmiesz piątek?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro'][I][B]Aresik[/B] - z tym "chłopcem", to już się tak nie chwal, że jesteś taki młody bóg:cool3:[/I][/quote]

to taki zart :loveu:

Wracajac do Itiego to idzie wiosna.
Mozliwe, ze to pierwsza wiosna w jego zyciu. Oby przelomowa na +

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aresik']Zrobie mu zdjecia. Pani Diuna to slabo robi foty ale jest szansa, ze sie "wyrobi" :evil_lol:

W piatek zrobie te zdjecia, mam nadzieje, ze sie dogadam z Michalem co do godziny. Jak sie nie dogadam to nie zrobie.[/quote]

Ja już o tym myślałam :eviltong: Fotki będą, a jak się uda to i filmik się znajdzie.


wrrrr znowu przeskoczył, muszę czasy zsynchronizować:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Ffrubka, Areski czy moecie obfocic Itiegi poddczas rehabilitacji? Na spacerze?

Fotki bardzo potrzebne!!!!!Pleeeeeeas....[/quote]

Zrobie mu zdjecia. Pani Diuna to slabo robi foty ale jest szansa, ze sie "wyrobi" :evil_lol:

W piatek zrobie te zdjecia, mam nadzieje, ze sie dogadam z Michalem co do godziny. Jak sie nie dogadam to nie zrobie.

Link to comment
Share on other sites

[B]Frubka [/B]- skoro masz blisko czy Ty [U]dzisiaj[/U] mogłabyś podjechac do Itka? Pytam, bo mam gorączkę i nie dam rady, no chyba, że będę musiała, ale wolałabym jechac od razu do wyrka do domu.

Michał dzwonił i prosił o kolejne paczki z chusteczkami nawilżonymi (takimi jak dla niemowląt), dostał ode mnie nową paczkę, ale już zużył. Więc może trzeba by mu kupić z 2-3.

I jakąś karmę w puszce (kilka puszek), bo Iti bierze leki wraz z tą karmą. A puszkę, którą mu kupiłam żeby oblepić tabletki kilka razy, dał mu całą na raz:roll:.

Jeśli tak - podaj mi nr konta, zaraz Ci zrobię na to przelew. Jesli nie - sama podjadę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aresik'] Pani Diuna to slabo robi foty ale jest szansa, ze sie "wyrobi" :evil_lol: [/quote]

Panna Diuna, Panna - nie Pani. To po "pierwsze primo"

Po "drugie primo", foty robię świetne tylko aparat mam do d., ale na wiosnę będzie nowy i wtedy zobaczysz!

;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Panna Diuna, Panna - nie Pani. To po "pierwsze primo"

Po "drugie primo", foty robię świetne tylko aparat mam do d., ale na wiosnę będzie nowy i wtedy zobaczysz!

;)[/quote]

Czekam na ta wiosne z utesknieniem w takim razie :loveu:
Michal wie, ze Iti jest na diecie ?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro'][B]Frubka [/B]- skoro masz blisko czy Ty [U]dzisiaj[/U] mogłabyś podjechac do Itka? Pytam, bo mam gorączkę i nie dam rady, no chyba, że będę musiała, ale wolałabym jechac od razu do wyrka do domu.

Michał dzwonił i prosił o kolejne paczki z chusteczkami nawilżonymi (takimi jak dla niemowląt), dostał ode mnie nową paczkę, ale już zużył. Więc może trzeba by mu kupić z 2-3.

I jakąś karmę w puszce (kilka puszek), bo Iti bierze leki wraz z tą karmą. A puszkę, którą mu kupiłam żeby oblepić tabletki kilka razy, dał mu całą na raz:roll:.

Jeśli tak - podaj mi nr konta, zaraz Ci zrobię na to przelew. Jesli nie - sama podjadę.[/quote]

Diuna, ja bez auta, ale już obmyślam z koleżanką Moniką - husteczki kupiłabym mu w aptece (chyba dostanę?), a puszkę jakąś specjalistyczną, czy najzwyklejszą? (mój pies puszek nie jada - pojęcia o nich nie mam)

Ja nie dam rady, ale Monika podrzuciłaby mu do domku. Może być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Aha, poprosiłam Ewę o karmę z ich sklepiku, odtłuszczoną Royala, nie zapomnijcie zabrać z kliniki[/quote]

aaa to dobrze, że wspominasz, bo już wczoraj rekonesans zrobiłam i miałam kupować wg Twoich zaleceń :eviltong:

Zabrać nie zapomniny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Panna Diuna, Panna - nie Pani. (...)[/quote]
To po drugie duo, jestem zachwycona, bo kolejne newsy przed nami.
Czekamy na pikantne relacje z hm...tzw. górek i dołków :razz:!
Niech Ci upływają pod znakiem:


[CENTER][IMG]http://img56.imageshack.us/img56/949/element2.gif[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Jak poznasz Michała, to zobaczysz o co chodzi... Dał mu całą, bo aż miło patrzeć jak zjadał. To cytat. Jakbym moją Mamę słyszała:roll:[/quote]

Bo az milo patrzec jak zjadal...
Dzieki takim mamom/babciom potem widuje sie na ulicach male potworki.
Ja nie mam nic przeciwko otylym ludziom, ale w wieku 5/6/7 > lat to troche przesada. Poza tym czlowiek .... My tu o psach piszemy.

My musimy sie zatroszczyc o Itiego, bo on faktycznie "dobrze wyglada".


[I][B] Pani Majqo, bardzo ladny rysunek.
Panna Diuna zapewne sie zastosuje do zalecen :eviltong:
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aresik'](...) [I][B]Panna Diuna zapewne sie zastosuje do zalecen :eviltong:[/B][/I][/quote]
Albo mnie z mety ukatrupi, bo żądna krwi była, a ja sama się podstawiałam. :lol:
Jeśli Ituś wygląda "za dobrze" może zmiana karmy na jakąś niskokaloryczną?
[SIZE=1]Dzieci - potworki? Niestety znam pewną panią, która dziecię karmiła piersią, poza normalnym jego tokiem szamania, do 6r.ż. Nawet nie pytajcie jak ono wyglądało.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Albo mnie z mety ukatrupi, bo żądna krwi była, a ja sama się podstawiałam. :lol:
Jeśli Ituś wygląda "za dobrze" może zmiana karmy na jakąś niskokaloryczną?
[SIZE=1]Dzieci - potworki? Niestety znam pewną panią, która dziecię karmiła piersią, poza normalnym jego tokiem szamania, do 6r.ż. Nawet nie pytajcie jak ono wyglądało.[/SIZE][/quote]

Jakich zaleceń? ahhaa! Majqa - dziękuję za te figlarne życzenia, mniam.

Tak, już kupiłam odtłuszczoną w klinice Ewy, dostanie w poniedziałek najwcześniej

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]Żem nie wiedziałach, że do tegosz pijesz, a oglądałach, a i owszem.[/SIZE]

My tu gadu, gadu, a życzenia publicznie nie złożone wszystkim, ukochanym teściowym. Mamusie, niech Wam się.....................
Bądźcie tak piękne, jak zawsze! :lol:

[CENTER][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7995/blgstrzyga3c.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...