Jump to content
Dogomania

Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki


Erazm

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]sbd[/B], powiem Ci szczerze, że Ituś korci mnie niesamowicie. Powiem Ci też, że z coraz większym wstydem uświadamiam sobie, że mogę nie mieć wystarczającej ilości czasu, który winnam poświęcić Itiemu:oops: Co z niezbędną rehabilitacją? Zabiegami? Co z codziennym masażem? Ja często wychodzę na zajęcia, na które zabieram ze sobą psy. Itiego nie będę mogła. Boję się zostawić go samego na 8-9 h..:oops: Codziennie myślę o Itim i dyskutowałam nie raz na jego temat z moim TZ (fizjoterapeutą, tzn studentem, ale ma chłopak talent), który delikatnie sygnalizuje mi, żebym nie podejmowała się zadania, któremu mogę nie podołać. Kolejny problem: mam świadomość tego, że o domek dla Itiego bardzo trudno, a ja, wyjeżdżając np. do domu, nie mogę brać moich tymczasowiczów ze sobą - kto się nim zaopiekuje? Nie chcę wrzucać potem psa byle komu..:roll:
Kurcze, tyle dylematów mną targa, tyle sprzeczności..

Diuniu, powiedz mi, jakie są rokowania lekarzy co do sprawności Itiego?

Link to comment
Share on other sites

Zaklepałam mu miejsce u kolejnej opiekunki. Za dwa tygodnie - jakby co. Taniej o 10zł:roll:

Cholera, kasa kasa! przydałby się jakiś sponsor długoterminowy. Może znacie jakiegoś milionera, co by się chciał altruizmem transgatunkowym wykazać:diabloti:;)

[B]Frubka:loveu:, Aresik:loveu:[/B] - dajcie znać na PM czy przez najbliższy miesiąc możecie małego czasem zawieźć do kliniki? Jak tylko puszczą śniegi i stopnieją lody sama się tym zajmę:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']
[B]Frubka:loveu:, Aresik:loveu:[/B] - dajcie znać na PM czy przez najbliższy miesiąc możecie małego czasem zawieźć do kliniki? Jak tylko puszczą śniegi i stopnieją lody sama się tym zajmę:roll:[/quote]

Stawiam się na posterunku :diabloti: Zwarta i gotowa do akcji - jak zwykle od poniedziałku do czwartku w godzinach popołudniowych.

Ty mi powiedz lepiej, moja droga kiedy i gdzie mogę w ten weekend piesiora pluszowego Itusiowi dostarczyć? Dziś siostra odebrała go z poczty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Cholera, kasa kasa! przydałby się jakiś sponsor długoterminowy. Może znacie jakiegoś milionera, co by się chciał altruizmem transgatunkowym wykazać:diabloti:;)
[/quote]

No wlasnie ! Nie wiem czemu dziewczyny nie szukacie bogatych mezow, kochankow, chlopakow..... :p


Moge pomoc Frubce jak juz Dziewczyna nie bedzie miala sily

Link to comment
Share on other sites

[B]Ukryty Smoku - dziękuję za PM i wsparcie. Dziękuję.

[/B]Dziś zadzwonił do mnie 25-letni chłopak, wolontariusz z naszego schronu, zajmował się już niepełnosprawnymi, bezdomnymi psami. Ma się zastanowić nad tanim, długoterminowym dt. Zobaczymy... mam mu przesłać zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aresik']No wlasnie ! Nie wiem czemu dziewczyny nie szukacie bogatych mezow, kochankow, chlopakow..... :p


Moge pomoc Frubce jak juz Dziewczyna nie bedzie miala sily[/quote]

Aresik... jakąś kandydaturę na takowego jegomościa składasz, czy co? :razz: Swoją drogą.. wyhaczyć takiego starszego wiekiem miliarderka (co się będziemy na milionerów rozdrabniać), który już za wiele "zdziałać" nie może... to by dla wielu naszych bid $ starczyło :diabloti:

A na poważnie - Aresiku, dziękuję za wsparcie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro'][B]Ukryty Smoku - dziękuję za PM i wsparcie. Dziękuję.

[/B]Dziś zadzwonił do mnie 25-letni chłopak, wolontariusz z naszego schronu, zajmował się już niepełnosprawnymi, bezdomnymi psami. Ma się zastanowić nad tanim, długoterminowym dt. Zobaczymy... mam mu przesłać zdjęcia.[/quote]

Andrzej ma na imie moze ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Skąd mam wiedzieć? Aresik, ja nawet nie wiem jak Ty masz na imię;)

A tak serio, to chyba nie, bo w emailu, poza nazwiskiem, ma inicjał imienia i nie jest to A.[/quote]

Ja ma na imie Marcin, ale mozesz pisac Aresik.
Milo mi.

Pisalas, ze dzwonil. Jak dzwonil to powinien sie przedstawic. Teraz wychodzi, ze to jednak droga listow elektronicznych :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ffrubka']Aresik... jakąś kandydaturę na takowego jegomościa składasz, czy co? :razz: Swoją drogą.. wyhaczyć takiego starszego wiekiem miliarderka (co się będziemy na milionerów rozdrabniać), który już za wiele "zdziałać" nie może... to by dla wielu naszych bid $ starczyło :diabloti:

A na poważnie - Aresiku, dziękuję za wsparcie :)[/quote]

Mam kilku kolegow... wiek 23-25 lat :evil_lol:
Nie sa milionerami, ale jesli ladnie to rozegracie to sadze, ze kazde wasze zyczenie spelnia. :diabloti:
Jesli chodzi o mnie to hehehehehehehhehe,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...