Jump to content
Dogomania

*** czarna sunia shar pei *** ma dom


florida_blue

Recommended Posts

[B]florida_blue[/B] spoko, do obrażalskich nie należę:calus:
Faktycznie Lara pięknieje. Czasem, żeby mieć lepsze porównanie wracam do jej pierwszych zdjęć:shake: Było strasznie, jest super:multi:

Na "dalekim wschodzie" :cool3: jeszcze zima, a u nas po śniegu zostało tylko wspomnienie i posylwestrowe śmieci na trawnikach.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 407
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cytować może lepiej nie, ale głównym wymogiem przy tej adopcji nie będzie metraż mieszkania, dom z ogrodem itd tylko to jak bardzo państwo są w stanie poświęcić się dla Lary i ile wyrzeczeń są gotowi ponieść dla jej szczęścia:oops: bo nie będę ukrywać, że Lara jest mi bardzo droga i czuję się trochę jakbym oddawała swoje dziecko w "dobre ręce" dlatego muszę mieć pewność, że będzie szczęśliwa:oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Fajne adresatki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/psie-buty-kubraki-koce-obroze-adresowki-na-olkusz-do28-02-a-130610/"]TU[/URL] pisałam o nich na którymś z wątków Ani dziewczyn, nie jestem pewna czy na tym ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=1][SIZE=2][B]Przeklejam:
20.01.2009.
A teraz kolejne wpłaty na fundusz Laruni: [/B]

[B]- manga
- maria
- wkur [/B][/SIZE][B]
[SIZE=2][B]KWOTA NA FUNDUSZU[/B] [B][COLOR=red]968,20 ZŁ
[/COLOR][/B][/SIZE][/B][/SIZE][/FONT][B]
30.01.2009.
No a teraz konkrety czyli zebranie ostatnich wydatków:

- ratowanie maleństwa 74,90zł
- wizyta 21.01.09 ( drugie usg 50zł, synergal w zastrzyku podany przy wymiotach 5,01zł, synergal w tabletkach 13,93zł+5,97zł, hydroxyzinum 8,29zł, zyrtec 13,98zł)
- wizyta 22.01.09 (encorton, ceporex, sebostop, sebowet) 60,42zł
- wizyta 25.01.09 (ceporex) 9,41zł
- wizyta 26.01.09 (zabieg+leki) 400,93zł
- wizyta 27.01.09 (ceporex) 22,03zł
[/B]

[B]WYDATKI RAZEM: 664,87ZŁ[/B]

[B]Najnowsze wpłaty na fundusz Laruni:

- A.K
- Orinka
- maria

WPŁATY RAZEM: 170ZŁ[/B]

[FONT=Arial][SIZE=2][B]POZOSTAŁA KWOTA NA FUNDUSZU: 968,20ZŁ (poprzednie saldo) - 664,87ZŁ (ostatnie wydatki) + 170ZŁ (ostatnie wpłaty)= [COLOR=red]473,33ZŁ[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Z tego co wiem była jeszcze jedna wpłata, ale musimy poczekać aż nikusia ją "zaksięguje", wydatki nowe również były, ale ponieważ nie są zaksięgowane nie zamieszcza[/SIZE][/FONT]m ich tu. Fundusz Lary jest bezpieczny korzystam z niego tylko przy wydatkach na leczenie.

Link to comment
Share on other sites

florida nie dam rady z tym opisem:-( ja chyba za bardzo jestem z nią związana, żeby sklecić coś sensownego. Może powinien zrobić to ktoś obiektywny:oops: bo mi jakoś ckliwie się robi i mokro.
A Lara cóż tu mówić siedlisko zalet:oops: jedyne co można o niej powiedzieć mniej pozytywnego to, że ciągnie na smyczy (nie zawsze ale jednak) no i niezbyt chętnie wraca na wołanie, ale nad tym pracuję.
Najważniejsze to uświadomić kandydatom na właścicieli, że pod względem zdrowotnym jest to pies niezwykle wymagający i czasu, i pracy, i kasy. Wymaga diety i zwiększonej troski o uszy ze względu na gronkowca złocistego, wyjątkowo uparte bydle, które znów wróciło i robi syf w uszkach:angryy:
ja ją kapię co dwa dni i nie jestem w stanie powiedzieć kiedy to się zmieni.
Uprzedź też, że casting na Laro-posiadaczy będzie bezlitosny:mad: szukamy kogoś kto ją pokocha całym sercem, jest bardzo odpowiedzialny, na kogo Lara będzie mogła liczyć do końca swoich dni, kto wynagrodzi jej tułaczy żywot i sprawi że zawsze będzie bezpieczna i kochana.
I błagam żadbych rodzin z małymi dziećmi:shake: to nie dlatego, że Lara ich nie lubi, tylko ja nie chcę żeby jej ktoś pchał paluchy w oczy, męczył i po niej łaził:-(

Link to comment
Share on other sites

szukamy kogoś kto ją pokocha całym sercem, jest bardzo odpowiedzialny, na kogo Lara będzie mogła liczyć do końca swoich dni, kto wynagrodzi jej tułaczy żywot i sprawi że zawsze będzie bezpieczna i kochana.

żadnych dzieci, wykluczamy młode małzenstwa, osoby samotne, oraz powyżej 50 roku zycia ;)

to dołozę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='florida_blue']szukamy kogoś kto ją pokocha całym sercem, jest bardzo odpowiedzialny, na kogo Lara będzie mogła liczyć do końca swoich dni, kto wynagrodzi jej tułaczy żywot i sprawi że zawsze będzie bezpieczna i kochana.

żadnych dzieci, wykluczamy młode małzenstwa, osoby samotne, oraz powyżej 50 roku zycia ;)

to dołozę :diabloti:[/quote]

osoby powyzej 50 roku zycia uuuuuuuuuuuuuuuuu są bardzo fajne,ja bym nie wykluczała:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='florida_blue']ale samotne osoby mogą nie miec co zrobić z psem w razie wyjazdu :>[/quote]

jak odpowiedzialne to wyjada z psem a jak nieodpowiedzialne to i posiadanie rodziny tego nie odmieni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...