Jump to content
Dogomania

Izuuus

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U nas też już zimno :roll:

A w ogóle dzisiaj obudziłam się z Fiodora tylnymi łapami przed nosem! :angryy:
Spał sobie na plecach na moim łóżku wyciągnięty wzdłuż mnie i zadowolony :roll::eviltong: Jeszcze jak powiedziałam mu 'Fiodor spadaj' to się na mnie gapił jak na głupią :mad:

Link to comment
Share on other sites

[B]Witaj ...:multi:
Przyszłam z rewizytą :mdrmed::mdrmed: Widzę tu ślicznego spanielka - zupełnie jak Hektorek z naszej ferajny ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Nie wiem, jak twój Fiodorek - ale Hektor to taki niespokojny duch :evil_lol:
i jest bardzo nieposłuszny :diabloti:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halgre58'][B]Witaj ...:multi:
Przyszłam z rewizytą :mdrmed::mdrmed: Widzę tu ślicznego spanielka - zupełnie jak Hektorek z naszej ferajny ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Nie wiem, jak twój Fiodorek - ale Hektor to taki niespokojny duch :evil_lol:
i jest bardzo nieposłuszny :diabloti:
[/B][/QUOTE]

Witamy :cool3: Dziękujemy,a co do nieposłuszeństwa to różnie bywa :cool3:
Zależy od nastroju :diabloti:


Mam dla Was takie małe coś:

[SIZE="4"][B][COLOR="Purple"]Dlaczego warto mieć psa? [/COLOR][/B][/SIZE]

[B]1. Nareszcie zmienisz mieszkanie na dom z ogrodem – on lubi dużo przestrzeni. :cool3:
2. Namiętnie zastępuje ogrodnika np.: przesadza kwiaty i podlewa najczęściej w jednym miejscu, ale za to idealnie zwalcza chwasty. :loveu:
3. Im większy pies, tym okazalszy płot- żeby nie pogryzł go zły pies sąsiada. :cool1:
4. Będziesz miał przyjaciela od serca- on święcie wierzy, że jego obecność jest zawsze pożądana, pierwszy wchodzi do łóżka, a ostatni z niego wychodzi. :diabloti:
5. Nie grozi Ci nadwaga mimo zawsze pełnej lodówki- on wyjada najlepsze kąski, mając na uwadze Twoje zdrowie :loveu:
6. Dba o Twoją kondycję- codzienny spacer to 2500 karolii mniej. :razz:
7. Pies nie sprawia żadnych problemów podarunkiem, że:
- Drapiesz go po grzbiecie,kiedy on tego chce.
- Bawisz się z nim, gdy on ma na to ochotę
- Zawdze wychodzisz z nim na spacer, gdy on tego potrzebuje. :loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halgre58'][B]hahaha ... dobre ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/QUOTE]

[quote name='Domka_Czika']Fajne to :evil_lol:[/QUOTE]

Mam jeszcze 15 przykazań grzecznego psa :cool3:

[quote name='Moniek193']Hahaha podobalo mi sie:D:D

Czekam na foteczki Izulku:loveu: I nie smutaj:placz:[/QUOTE]

Fotek nie będzie bo pogoda się zepsuła :cool3:
Nie smutam ;) Ale wróć :-(

Link to comment
Share on other sites

[B]Błyskotka[/B] - heej ;)

[quote name='Darianna']dawaj te 15 przykazań :diabloti:[/QUOTE]

Już daję :cool3:

[COLOR="Purple"][B]15 przykazań grzecznego psa :[/B][/COLOR]

[COLOR="#800080"]1[/COLOR]. Nie będę się tarzał w zdechłych rybach, mewach i resztach jedzenia tylko dlatego, że tak ładnie pachną.
[COLOR="#800080"]2[/COLOR]. Nigdy nie pogryzę szczoteczki do zębów bez pozwolenia, bo pan i pani nie chcą później ich używać
[COLOR="#800080"]3[/COLOR]. Kanapa nie służy do wycierania pyska, kolana pańci i pana – także nie.
[COLOR="#800080"]4[/COLOR]. Kot nie jest gumową zabawką, więc kiedy zacznie piszczeć podczas zabawy to zły znak.
[COLOR="#800080"]5[/COLOR]. Nię będę gryzł policjanta, kiedy wkłada rękę do samochodu i sięga po prawo jazdy bądź dowód rejestracyjny.
[COLOR="#800080"]6[/COLOR]. Nie będę kradł bielizny pańci i roznosił jej po ogródku.
[COLOR="#800080"]7[/COLOR]. Nie będę żuł kredek i pisaków, szczególnie tych czerwonych żeby państwo nie myśleli, że mam krwotok.
[COLOR="#800080"]8[/COLOR]. Nie będę się tarzał w brudach, szczególnie po wyjściu z kąpieli.
[COLOR="#800080"]9[/COLOR]. Muszla klozetowa nie jest źródełkiem, a to, że woda w niej jest błękitna nie znaczy, że jest czysta.
[COLOR="#800080"]10[/COLOR]. Pies otrząsa się z wody przed wejściem do domu, a nie PO.
[COLOR="#800080"]11[/COLOR]. Nię będę gubił zabawek za lodówką, pod łóżkiem lub kanapą.
[COLOR="#800080"]12[/COLOR]. Nie mamy w domu dzwonka przy drzwiach, nie będę szczekał za każdym razem, gdy usłyszę go w TV.
[COLOR="#800080"]13[/COLOR]. Zawartość kociej kuwety choć smakowita i chrupiąca nie sł€ży do jedzenia.
[COLOR="#800080"]14[/COLOR]. Żeby zwymiotować nie muszę szukać ostatnich czystych miejsc na dywanie.
15. Jedzenie dla kotów należy dla kotów, jak jedzenie dla rybek do rybek, a kolba z nasionami dla świnki morskiej.


Fiodor niesety tych przykazań się nie trzyma. Robi wszytsko odwrót, a co do kotków to kilka straciło swe krótkie życie :roll::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']



[COLOR="Purple"][B]15 przykazań grzecznego psa :[/B][/COLOR]

[COLOR="#800080"]1[/COLOR]. Nie będę się tarzał w zdechłych rybach, mewach i resztach jedzenia tylko dlatego, że tak ładnie pachną.
[COLOR="#800080"]2[/COLOR]. Nigdy nie pogryzę szczoteczki do zębów bez pozwolenia, bo pan i pani nie chcą później ich używać
[COLOR="#800080"]3[/COLOR]. Kanapa nie służy do wycierania pyska, kolana pańci i pana – także nie.
[COLOR="#800080"]4[/COLOR]. Kot nie jest gumową zabawką, więc kiedy zacznie piszczeć podczas zabawy to zły znak.
[COLOR="#800080"]5[/COLOR]. Nię będę gryzł policjanta, kiedy wkłada rękę do samochodu i sięga po prawo jazdy bądź dowód rejestracyjny.
[COLOR="#800080"]6[/COLOR]. Nie będę kradł bielizny pańci i roznosił jej po ogródku.
[COLOR="#800080"]7[/COLOR]. Nie będę żuł kredek i pisaków, szczególnie tych czerwonych żeby państwo nie myśleli, że mam krwotok.
[COLOR="#800080"]8[/COLOR]. Nie będę się tarzał w brudach, szczególnie po wyjściu z kąpieli.
[COLOR="#800080"]9[/COLOR]. Muszla klozetowa nie jest źródełkiem, a to, że woda w niej jest błękitna nie znaczy, że jest czysta.
[COLOR="#800080"]10[/COLOR]. Pies otrząsa się z wody przed wejściem do domu, a nie PO.
[COLOR="#800080"]11[/COLOR]. Nię będę gubił zabawek za lodówką, pod łóżkiem lub kanapą.
[COLOR="#800080"]12[/COLOR]. Nie mamy w domu dzwonka przy drzwiach, nie będę szczekał za każdym razem, gdy usłyszę go w TV.
[COLOR="#800080"]13[/COLOR]. Zawartość kociej kuwety choć smakowita i chrupiąca nie sł€ży do jedzenia.
[COLOR="#800080"]14[/COLOR]. Żeby zwymiotować nie muszę szukać ostatnich czystych miejsc na dywanie.
15. Jedzenie dla kotów należy dla kotów, jak jedzenie dla rybek do rybek, a kolba z nasionami dla świnki morskiej.
[/QUOTE]


hehe fajne :razz:

hej
j

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halgre58'][B]Strasznie dużo tych przykazań ma do zapamiętania Fiodorek ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
[B]Ale dobre są ... :evil_lol: Napisz mu kartkę - niech się uczy ... :megagrin:[/B]
[/quote]
A jakby inaczej, a jak nie bedzie chetny do nauki to lopata go po lbie :evil_lol:hihi, moze wtedy zrozumie, ze nauka to potegi klucz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']A jakby inaczej, a jak nie bedzie chetny do nauki to lopata go po lbie :evil_lol:hihi, moze wtedy zrozumie, ze nauka to potegi klucz[/quote]
[B]Ćsjeeeeeeee... :crazyeye::crazyeye: uważaj, żeby ci nie oddał :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dobry:loveu::multi:
Haha :evil_lol: genialne :evil_lol:
musze sobie to skopiować i gdzieś zapisać :diabloti:
Oj czeka Maje nauka czeka :loveu::diabloti:
Fodoraskowe fotki poprosze:eviltong::loveu::loveu::loveu::loveu:
a wgl to jak tam dzionek mija:razz:?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...