Jump to content
Dogomania

Izuuus

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mqrtynq']Ale .. yyy .. nad morzem jest zimno ..
Moja ciotka jest w Niechorzy i podobno deszcz pada :roll:[/quote]

Zauważ ile wybrzeże [?] ma kilometrów,skoro u mnie z pogodą jest ogromna różnica pomiędzy moim domem a babci[70km - u mnie słoneczko a u niej pochmurno drugi dzień] to przecież może być równie dobrze w Gdańsku[chodź nie wiem gdzie teraz Izus jest :evil_lol:] i może mieć inną pogodę - przecież to prawie jakieś 250km o ile się nie mylę od tej całej Niechorzy :cool3:,moja siostra jest teraz w Kołobrzegu i mówi że też ma fajną pogodę i w Bałtyku można się pokąpać :eviltong:


Czekamy na wczasowiczów i nowe zdjęcia :multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']Zauważ ile wybrzeże [?] ma kilometrów,skoro u mnie z pogodą jest ogromna różnica pomiędzy moim domem a babci[70km - u mnie słoneczko a u niej pochmurno drugi dzień] to przecież może być równie dobrze w Gdańsku[chodź nie wiem gdzie teraz Izus jest :evil_lol:] i może mieć inną pogodę - przecież to prawie jakieś 250km o ile się nie mylę od tej całej Niechorzy :cool3:,moja siostra jest teraz w Kołobrzegu i mówi że też ma fajną pogodę i w Bałtyku można się pokąpać :eviltong:
[/QUOTE]

Ba! Mówisz że u ciebie słoneczko, a u mnie jest pochmurno. A ile dzieli nasze miejscowości? 16km. Więc Iza może mieć inną pogodę niż ciotka Martyny :eviltong: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky']Ba! Mówisz że u ciebie słoneczko, a u mnie jest pochmurno. A ile dzieli nasze miejscowości? 16km. Więc Iza może mieć inną pogodę niż ciotka Martyny :eviltong: :cool1:[/quote]

Gdy u mnie lało jak z cebra, u mojej babci ( niecałe 10 km) było cały dzień pięknie :lol:

czekamy Izuuusko :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Tak ogłaszam wszem i wobec, że wróciłam :multi:
Okropnie było bo po 1. nad morzem, a po 2. byłam bez psa.
Stęskniłam się za nim okropnie.. więc wczoraj tak go wyczochrałam, wycałowałam, że ah.. i dziś cały czas za mną chodzi. Maleństwo moje :loveu:

Jeżeli chodzi o fotki mam rozumieć, że chcecie Fiodora? To jeszcze troszkę poczekacie bo musze z nim zrobić porządek :roll: Jest brudny, śmierdzi, poczochrany i zrobiły mu się kołtuny.. także mam teraz z nim roboty :roll:
Ale jak tylko doprowadze go do stanu 'używalności' :diabloti: dam fotki :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Tak ogłaszam wszem i wobec, że wróciłam :multi:
Okropnie było bo po 1. nad morzem, a po 2. byłam bez psa.
Stęskniłam się za nim okropnie.. więc wczoraj tak go wyczochrałam, wycałowałam, że ah.. i dziś cały czas za mną chodzi. Maleństwo moje :loveu:
[/QUOTE]

[B][COLOR="DarkRed"]Okropnie było, bo nad morzem :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
No, resztę rozumiem ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania :)']Masz ! Nawet mam kilka na kompie :diabloti:[/QUOTE]

Co? :crazyeye: Jak too? :-o


Miałam nad morzem wene na robienie fot, ładnie wyróżniający się horyzont, śliczne niebo i duże rozbijające sie o te falochrony fale, ale te plaże były tak zaludnione, że z moich fotek nici.. miałabym na tych zdjęciach obcych ludzi.. co mnie drażniło :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Co? :crazyeye: Jak too? :-o


Miałam nad morzem wene na robienie fot, ładnie wyróżniający się horyzont, śliczne niebo i duże rozbijające sie o te falochrony fale, ale te plaże były tak zaludnione, że z moich fotek nici.. miałabym na tych zdjęciach obcych ludzi.. co mnie drażniło :shake:[/quote]

No normalnie :cool3: Wysyłałaś mi kiedyś :eviltong::eviltong:

Ale moze jakieś fajne inne wyszły.. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mqrtynq']To masz jakieś fotkii ? ;)
Bo ty robisz takie sweet :loveu::loveu:[/QUOTE]

Coś mam.. :roll:

[quote name='Ania :)']No normalnie :cool3: Wysyłałaś mi kiedyś :eviltong::eviltong:

Ale moze jakieś fajne inne wyszły.. :razz:[/QUOTE]

Hah :diabloti:

Nie.. ogólnie nie miałam jak robić fotek.. nie było czemu robić. :roll:
Więc robiłam tym co byli z nami bo oni aparata nie mieli i chcieli żebym ja foty robiła, ale takich nie wstawie i tych co ja na nich jestem też nie dam :eviltong:


A i jeszcze musiałam zmienić tytuł galerii gdyż irytowało mnie to już, że pewna osoba go troche zgapiła :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Hah :diabloti:

Nie.. ogólnie nie miałam jak robić fotek.. nie było czemu robić. :roll:
Więc robiłam tym co byli z nami bo oni aparata nie mieli i chcieli żebym ja foty robiła, ale takich nie wstawie i tych co ja na nich jestem też nie dam :eviltong:


A i jeszcze musiałam zmienić tytuł galerii gdyż irytowało mnie to już, że pewna osoba go troche zgapiła :p[/quote]

Szkooda ...

No niestety wszędzie bywają małe "kopiary" :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...