Jump to content
Dogomania

Izuuus

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Onomato-Peja']Ja na kompie siedzę zazwyczaj w godzinach 20- 23 i między spacerami z psem i spotkaniami ze znajomymi i nie uważam tego za marnowanie wakacji ;)

nie zamykaj galerii tylko zawieś jak już :P na te 2 tygodnie i git :lol: odetchniesz i za nami zatęsknisz :loveu:[/QUOTE]

A dla mnie siedzenie przed kompem to w pewnym sensie marnowanie czasy, jednak jak się nudzi to cóż :cool3:

Na razie nic nie zamykam :)

[quote name='Moniek193']Branoc kochani:loveu:[/QUOTE]

Dobry dzień :loveu::multi:

[quote name='Agata_Roki']Hej :multi:

Proszę nawet nie myśleć o zamknięciu Fiodorkowej galerii :mad::mad:[/QUOTE]

[quote name='Onomato-Peja']no właśnie :shake:


Hej Hej Izuuusowa!! :multi:[/QUOTE]

[quote name='halgre58'][B]Cześć ... [/B][IMG]http://i32.tinypic.com/29z6c2g.gif[/IMG][/QUOTE]

Hej Wam :Rose: :loveu:

[quote name='Mróvka']cześć Izuus :multi:


Zapraszamy do naszej galerii-nowe fotki :cool3:[/QUOTE]

Hej :multi: Już byliśmy i zdjęcia śliczne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky']Zamknąć galerię?! :crazyeye:Ja ci dam! :mad:
Pozwalam ci wziąć 2-tygodniowy urlop, a potem proszę mi tu wracać z mnóstwem nowych zdjęć :multi: :loveu:[/QUOTE]

2 tyg i tak i tak mnie nie będzie, a fotki czy odrazu się pojawią to się zastanowie bo Fiodor z nami nie jedzie :placz: A po pwrocie będę odpoczywać przez te glupie morze :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania :)']Haa :diabloti: wiedziałam, że byś nie zamknęła :evil_lol:
Ty zawsze masz takie chwilowe "odpały" :lol:[/QUOTE]

Ej myślę o tym od dość dawna, okaże się wszystko w roku szkolnym. Bo moje LO jest na najwyższym poziomie.. :roll: Może nie zamknę ale zawieszę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mqrtynq']A ja 20 jadę do Niechorzy, ale biorę Tequila ;)
Tak wgl to Hej :hand:
Chcesz zamknąć galerie ? :-o
Dlaczego ?! :mad:
A co tam u was ? :)[/QUOTE]

Narazie tylko o tym myślałam ;)
U nas ok, Fiodora dziś nie widziałąm jeszcze to nie wiem co u niego. Spał z moimi rodzicami i wyszedł wcześniej na dwór i teraz tylko słysze jak sobie szczeka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Narazie tylko o tym myślałam ;)
U nas ok, Fiodora dziś nie widziałąm jeszcze to nie wiem co u niego. Spał z moimi rodzicami i wyszedł wcześniej na dwór i teraz tylko słysze jak sobie szczeka :cool3:[/QUOTE]
To się ciesze, że tylko o tym myślałaś, ale rozumiem, że szkoła itd. :p
A ja wczoraj Tequili nie miałam cały dzień. Była u znajomych rodzicow, a teraz jest w lesie z mamą i Fionką :) Pewnie jakieś fotki porobią :cool3: , a tak to bawiła się z Mixem Amstaffa, ale mnie nie było, bo byłam na mieście po nowy strój :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Ej myślę o tym od dość dawna, okaże się wszystko w roku szkolnym. Bo moje LO jest na najwyższym poziomie.. :roll: Może nie zamknę ale zawieszę :eviltong:[/quote]
Ty kujonie :diabloti: dostała się do najlepszego LO w mieście :diabloti: Ja bym się do najlepszego w Kaliszu nie dostała :lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mqrtynq']To się ciesze, że tylko o tym myślałaś, ale rozumiem, że szkoła itd. :p
A ja wczoraj Tequili nie miałam cały dzień. Była u znajomych rodzicow, a teraz jest w lesie z mamą i Fionką :) Pewnie jakieś fotki porobią :cool3: , a tak to bawiła się z Mixem Amstaffa, ale mnie nie było, bo byłam na mieście po nowy strój :eviltong:[/QUOTE]

Aha, no to fajnie :eviltong:

[quote name='Ania :)']Ty kujonie :diabloti: dostała się do najlepszego LO w mieście :diabloti: Ja bym się do najlepszego w Kaliszu nie dostała :lol: :evil_lol:[/QUOTE]

Kujonie, proszę Cie. A to najlepsze LO nie jest. Najlepsze podobno to Carolinum ale tam jest taka okropna atmosfera z tego co wiem to każdy z zeszytem w ręce :roll: Na lekcjach zawsze cisza.. a teraz z tego co wiem to w mnim LO jest wyższy poziom niż w Carolinum, a do Carola i tak trudniej się dostać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Kujonie, proszę Cie. A to najlepsze LO nie jest. Najlepsze podobno to Carolinum ale tam jest taka okropna atmosfera z tego co wiem to każdy z zeszytem w ręce :roll: Na lekcjach zawsze cisza.. a teraz z tego co wiem to w mnim LO jest wyższy poziom niż w Carolinum, a do Carola i tak trudniej się dostać :D[/quote]
a pamiętam jak mi opowiadałaś o tym Carolinum :lol: No to Loluś musi się porządnie ukać :D z resztą Boluś też :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...