Jump to content
Dogomania

Izuuus

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaki mądry Fiodor:loveu:
Maja mi dziś uciec chciała, ale ona jak ucieknie to nie wróci :roll: Moge ją wołać, gardło wytęrzać a ona patrzy w przeciwną strone i udaje, że mnie nie słyszy :roll: albo jak zobaczy ptaka czy kota to wogóle masakra :evil_lol:
A wiec dziś wracam do domu z rodzicami i otwieramy drzwi a Maja zamiast sie witać to myk między nogami i w pole, ale ja mam refleks i ją zatrzymałam nogą przyciskając do ściany domu, a że dziś skończyli malować nam dom to farba jeszcze świerza i Maja cała żółto-brązowa :evil_lol: a w ścianie został jej odcisk profilu, (do tej pory tato sie do mnie nie odzywa chodzi na burmuszony:diabloti:)
Fotki Fotki Fotki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patisa']Tez czekam na foty;)

Macie spokojne święta? Jak fajnie... ja nie. Oczywiście sobie namąciłam, ale co, nie mogłam zostawić bidy samej :-(

Czekamy na fotencję ;)[/quote]
Do swiąt wszytsko moze sie zdazyc;)A noz widelec znajdzie sie domek:loveu:
Nie martw sie:roll::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Moja Koki jak by mi uciekła na droge to by było po niej bo ona nie umi się zachować na drodze:diabloti: raz mi uciekła w lesie za sarnami i pognała w siną dal wołam ją wołam a ona cały czas nie przychodziła i poszłam ją szukać no i ją znalazłam, ale na zawołanie nie przyszła (instynkt myśliwski zwyciężył)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patisa']Oby to były prorocze słowa!

Niufa u mnie to nie mały problem, mama już mi krzyczy, że jej nowo wchodzące kwiaty podeptała... i weź tu tłumacz, ze to przecież pies :roll:
Jakby naszych nie znała:shake:[/quote]
Wiem jak to jest;)Kiedys ktos podrzucil kolezance malego kotka i co nie moglam go zostawic, przytargalam do siebie:roll:Dostalam ochrzan nie maly i kotek poszedl na nocke do sasiadki- kociary:loveu:Co sie nim dobrze zajela a potem znalazl sie tymczas ktory postanowil go juz nie oddac i tak kotka ma dom:multi: U Was tez wszytsko bedzie dobrze, boksia taka piękna ze napewno ktos sie skusi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Hej babo i fiodorku:evil_lol::eviltong:
co u was??:D
wrobili cię w sprzątanie??
[B]ja dobrowolnie się wrobiłam bo inaczej jak mama przyszłaby z pracy to by mi sie dostało że tylko siedzę i nic nie robię..:roll:[/B][/quote]

o to to dokładnie :D

chcemy foootki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...