Jump to content
Dogomania

Izuuus

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fiodorku co ta Twoja pańcia zrobiła - pozbawiał Cię takiej ślicznej bląd grzyweczki :placz:

a tak poważnie to nie jest źle, kwestia przyzwyczajenia mówię Ci. Jak pierwszy raz ogoliłam Blooma na łyso to taki mi się śmieszny wydawał, teraz nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej :cool3:

pozdrawiam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']O kurczę, jakie tu zmiany zaszły. :-o :cool3:


[URL]http://i42.tinypic.com/24zvrs7.jpg[/URL]
Śliczny Fiodorek bez grzywki. :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE]

Piękny :evil_lol:

[quote name='Magda&Bloom']Fiodorku co ta Twoja pańcia zrobiła - pozbawiał Cię takiej ślicznej bląd grzyweczki :placz:

a tak poważnie to nie jest źle, kwestia przyzwyczajenia mówię Ci. Jak pierwszy raz ogoliłam Blooma na łyso to taki mi się śmieszny wydawał, teraz nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej :cool3:

pozdrawiam :evil_lol:[/QUOTE]

Eh.. ja nie chciałam.. tylko troszke mu skubnęłam i wyszło,że po bokach nie miał włosków i taki irokez mu stał więc mama kazała mi coś z tym zrobić.. mam nadzieję,że odrosnie. :cool3:

Oby, bo w sumei to najgorzej nie wygląda. Miał taki łepek jak był malusii :eviltong:
A Bloomikowi do pyszczka w takiej fryzurce i pewnie wygodniej :cool3:

[quote name='Mqrtynq']Hej :eviltong:
Co tam ?[/QUOTE]

hej, a nic ciekawego. Przed chwilą wróciłam ze szkoły :cool3:
I czekam na obiad

[quote name='Moniek193']Wiosenne witanko z zmykam do ksiazek:placz:[/QUOTE]

Co za reflex :evil_lol:
Dopiero teraz witasz się wiosennie ?
Idź ucz się dziecko to ci dobrze zrobie :evil_lol:


A w ogóle co wy sądzicie? Jak Fiodor ładniej wygląda? Z grzywą czy bez? Nie skubać go już więcej dać odrosnąc czuprynce? :roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']


Co za reflex :evil_lol:
Dopiero teraz witasz się wiosennie ?
Idź ucz się dziecko to ci dobrze zrobie :evil_lol:


A w ogóle co wy sądzicie? Jak Fiodor ładniej wygląda? Z grzywą czy bez? Nie skubać go już więcej dać odrosnąc czuprynce? :roll::lol:[/quote]
Nie chce nic mowic ale chcialas powedziec chyba ZROBI a nie ZROBIE bo to takie dwuznaczne:diabloti::diabloti:

A ja bym mu jescze skubla tej grzywy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']


A w ogóle co wy sądzicie? Jak Fiodor ładniej wygląda? Z grzywą czy bez? Nie skubać go już więcej dać odrosnąc czuprynce? :roll::lol:[/quote]

Mnię się wydaję, iż z grzywą jest taki sexi i taki orginalny i w ogóle, ale bez niej, źle też nie jest, on mnię się podoba w każdej wersji, ale nie powięm....grzywa i tak jest najlepsiejsza :eviltong:
I zrób tak jak się Tobię podoba, bo tak się skałada, iz to Twoj piesz i Tobie ma się podobać najbardziej :p
Dziękuję to było moję skromnę zdanię :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Nie chce nic mowic ale chcialas powedziec chyba ZROBI a nie ZROBIE bo to takie dwuznaczne:diabloti::diabloti:

A ja bym mu jescze skubla tej grzywy:loveu:[/QUOTE]

No faktycznie. Na zrobienei za krótko się znamy :evil_lol:

A no to skub :evil_lol:

[quote name='Kaya93']Mnię się wydaję, iż z grzywą jest taki sexi i taki orginalny i w ogóle, ale bez niej, źle też nie jest, on mnię się podoba w każdej wersji, ale nie powięm....grzywa i tak jest najlepsiejsza :eviltong:
I zrób tak jak się Tobię podoba, bo tak się skałada, iz to Twoj piesz i Tobie ma się podobać najbardziej :p
Dziękuję to było moję skromnę zdanię :B-fly:[/QUOTE]

No wiem ale mi się podoba i tak i tak :lol:

[quote name='Asia & Ginger']Ja tam wolę spanielki bezgrzywkowe. :eviltong:
Brak grzywki podkreśla piękny kształt głowy i długie uszka, a poza tym psiak wydaje się bardziej zadbany. ;)[/QUOTE]

No teraz mogę zobaczyć jakie ma kształty :eviltong:
Wygląda tak jakoś bardziej słodko i niewinnie :cool3:



Ale dziś gorąco :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...