Jump to content
Dogomania

III GRAND PRIX TERIERÓW TYPU BULL


Marek

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lol: :lol: :lol: :lol: dobrze,ze bielizny STRING nie mieli :wink: :lol: :lol: - gdzies to uchwycila :D - niemoge :lol: :lol: :lol: .

ten po prawej to zapewne ma boxerki :wink:

No wlasnie tufi - to Ty sie gdzies STRACILAS jak to hanysy mówia :wink: ,a przeciez wiesz,ze ja to "latawica" jestem :D :wink:

A na dwoch fotkach to moje dzieci widac :D :D

Link to comment
Share on other sites

Cześć z rana!! :lol: EEEEEEE Kasta nie przesadzaj myślę, że autorytetów to jest tu na liście więcej i lepszych odemnie. A twoja suka to prima sort i tylko pozazdościć. już przed Twoim wystawianiem spoglądałam na nią z zazdością, dobrze że jej nie zostawiłeś bo pewnie bym ją Ci zawinęła. Co do dalekiego parkingu to Złośnica przesadza. We Wrocławiu jest jeszcze gorzej. A na światowej w Szwajcarii parking był oddalony od hal wystawowych o pół kilometra pod górę. Byliśmy tam w parę osób i wyglądaliśmy jak plemię koczownicze, dlatego odrazu po tej wystawie kupiłam wózek i już teraz wyglądamy jak tabor cygański. Najlepiej jest w poznaniu bo podjeżdżamy pod halę ale opłata jest okrutna. Do Marka Przebacz mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

1. Dzięki staff-ka, zaspokoiłaś moją ciekawość, która sięgała już zenitu.

2. Jeszcze raz gratuluje

3. Cholera tufi gdzieś Ty się gapiła, aż się :oops:

4. Zdjęcia fajne, tylko ciut ciemno było

5. Zazdroszcze Wam, że mnie tam nie było i tak jak to tufi napisała wystawe w Częstochowie należy wpisać do kalendarza koniecznie.

Link to comment
Share on other sites

Co do dalekiego parkingu to Złośnica przesadza. We Wrocławiu jest jeszcze gorzej.

ekhm...raz że miejsca parkingowe na terenia samej wystawy były dość skromne, dwa w pobliżu samej wystawy nie było żadnego pożądnego parkingu,trzy obsługa wystawy nie była zorientowana gdzie możnaby pokierować ludzi w celu zaparkowania. A we Wrocławiu to parking akurat był i to znaczny, z dobrze oznaczonym dojazdem no i po zaparkowaniu spokojnie można było nawet z taborem cygańskim dojść na ringi bez obawy, że Cię coś rozjedzie :wink:

A to, że gdzieś jest jeszcze gorzej nie musi oznaczać, że u nas też tak ma być. :-? Zawsze może być lepiej 8)

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem, dlaczego odbieracie to jako moje czepianię się. :-? Po prostu był to kłopot i niepotrzebne nerwy z samego rana. Inne oddziały ZK wręcz się domagają wszelkich opinii na temat przebiegu wystawy, także negatywnych zastrzeżeń co do organizacji i tylko po to, żeby następnym razem było lepiej dla wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Masz rację, że zawsze może być lepiej tak jak i to, że ściąga się od prymusa nie od matoła. Może źle napisałam ale chodziło mi o to, że dobrze jest mieć wózek. wtedy jest poprostu wygodniej. Poznań ma najlepiej zorganizowane wystawy bo ma taki teren jak nikt w Polsce. A myślę, że Markowi trudo by było wybudować takie centrum wystawowe. MAREK WYBACZ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hej,

czy ktos poszukuje Dulka?

zapraszam do pisania na priv. :D

O - witamy Karolino! :D

Czekam na fotki - wrzuccie je do galerii albo mi jakos podeslijcie :)

Staff-ka - jak Cie w koncu wypatrzylam, to z kims bardzo intensywnie rozmawialas i nie chcialam przeszkadzac 8)

Link to comment
Share on other sites

trochę niedoceniłam sędziego, oczacowałam koniec oceniania na 17.

Dobrze, że nie zachciało mi się czekać do końca.

Szczerze współczuję i zazdroszczę cierpliwości.

ja mam na ten temat zupełnie inne zdanie!!!!

wg mnie doskonały sedzia staranne, świetne sedziowanie. niestety to wymaga czasu, z wieelka przyjemnoscią zostalismy do konca, nie rozumiem narzekania niektórych osób że sedzia niby powolny.

wg mnie nie powolny ale sumienny, "nierychliwy ale sprawiedliwy" :lol:

takie sedziowanie uważam za okazanie wielkiego szacunku dla wystawców i świetnie wykonana robotę. nie lubie sedziów oceniających z szybkoscią swiatła gdyz spieszą sie na powystawową wódeczkę.

poziom wystawy, zgłoszone bulle ( elita polskich ringów bulli!)

i miły klimat- jak pisałą tufi

dla mnie- DOSKONAŁA WYSTAWA.

tym razem respect dla M. Martyki za zorganizowanie tak wspaniałego show!!!!!!!! zgromadziło sie przeciez tyyyle przewspaniałych zwierząt (zapewne ze wzgledu na sedziego - i nic dziwnego!) i poziom był naprawde imponujący :P

zycze sobie wiecej takich wystaw w polsce! :P

co wiecej- wiekszosc a własciwie prawie wszystkie lokaty pokrywały sie z moimi typowaniami :) jestesmy przezadowoleni z sedziowania jeszcze raz to podkresle

i azeby było jasne- nie jestem hodowca ani wystawcą nawet coby mnie ktos mógł posądzic o stronniczosc. :wink:

Nie niałam na myśli nic złego. Jako widz wolałabym, żeby całe ocenianie nie trwało tak długo, ale to przecież psy i ich ocenianie było najważniejsze. Oby więcej takich dokładnych sędziów było.

Jeszcze raz GRATULACJE dla zwycięzców.

Link to comment
Share on other sites

dzięki za uznanie!jeszcze wieksze za przybycie, bez wystawców i dobrych psów żadna wystaw się nie uda.

przepraszam stafikowców za pore i pozbawienie szans na bisie ten błąd sie nie powtórzy sorrry

w kwesti parkingu -parking z frontu hali jest prywatny więc nie możemy nic zrobić[aby było więcej miejsca nawet sędziowie trzymają samochody na placu oddalonym od wystawy około 500 m],korzystamy z terenu szkoły i dobrej woli pani dyrektor.

w przyszłym roku dwa dni ;

planowani sędziowie,DARREN BLAKELEY[DAZLIN]

MAUREEN HUGHES[sZEFOWA KLUBU WALIJSKIEGO]

LOTHARY ORTLIEB[sZEF GBF]

Wszyscy będą sędziowani od 10.

pozdrawiam marek

p.s potwierdzenia do wszystkich wysłano w poniedziałek

do austrii doszły

na wyspach opisuje sie tylko dwie pierwsze lokaty i to też po wystawie

aha,kolejny sędzia twierdzi że jesteśmy najlepsi w europie!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

na wyspach opisuje sie tylko dwie pierwsze lokaty i to też po wystawie

aha,kolejny sędzia twierdzi że jesteśmy najlepsi w europie!!!!!!!!!

POD WZGLEDEM ??? I czy to TYLKO O BULLIKACH ???? :)

- no to teraz wszystko JASNE :wink: to ocenianie :)

Dobra juz - WYBACZAM :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

Czy nie uważacie, że należy stworzyć nowy, osobny topik i zastanowić się nad extra (czytaj - z prawdziwego zdarzenia) WYSTAWĄ KLUBOWĄ TERRIERÓW TYPU BULL w Częstochowie ? Grand Prix jak zawsze wspaniałe, udane, wszyscy szalenie zadowoleni. Obsada sędziowska - po prostu boska. Jak widać, jedynie ten oddział - częstochowski - jest w stanie podejść bardzo poważnie, odpowiedzialnie i profesjonalnie do wszystkiego, co wiąże się z naszymi rasami.

A może widzielibyście również i sam KLUB BULLTERRIERA w Częstochowie ? Popatrzcie tylko - kuleje mocno nasz KLUB TERRIERÓW TYPU BULL, kuleje ostatnio - i to bardzo !!! :cry: obsada sędziowska, a co za tym idzie i frekwencja wystawców. Kuleje wreszcie i samo wydawnictwo klubowe. Tak naprawdę to wszystko pieprznęło jak bańka mydlana. I jest już chyba więcej fikcją niż realem.

Poddaję więc pod rozwagę - PROFESJONALNY ODDZIAŁ Z BARDZO PROFESJONALNYM ZESPOŁEM I BARDZO KOMPETENTNYM PREZESEM, PROFESJONALNA ORGANIZACJA, ZAWSZE PROFESJONALNI SĘDZIOWIE, TŁUMACZE - jednym słowem całość na medal !!! I nic się nie pogarsza, tylko z roku na rok jeszcze polepsza !!! Przecież to wystawa krajowa, a przyjeżdżają nawet wystawcy zagraniczni przemierzając i po kilka tysięcy kilometrów !!! Jak już dziś widać, Częstochowa to prawdziwy magnes dla miłośników terrierów typu bull !!!

Wyraźcie swoją opinię.

Oczywiście to tylko moje własne przemyślenia. No i trzeba jeszcze spytać samych zainteresowanych, co o tym wszystkim myślą. Ale na pewno każdy z nas byłby zadowolony i z profesjonalnej oceny na wystawie rangi klubowej (duże CWC), i z KLUBU, który naprawdę działa !!!

Taka mnie naszła refleksja i chciałem się z Wami nią podzielić. Czekam na Wasze zdania, opinie, sprzeciwy. :D Myślę, że mamy bardzo duży wpływ na to, co dzieje się w naszych rasach !!! A więc piszcie !!!

Wasze sugestie będą też zapewne przydatne całemu Oddziałowi w Częstochowie, który jak mniemam, jest bardzo z Was dumny (i słusznie !!!).

Pozdrowienia dla wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

późna noc, ja skończyłam pracować (intelektualnie- bynajmniej) i zaglądam na listę i pyś mi się cieszy!! u stóp mam bullka, jest ciepło i fajnie... ale się cieszę że coś się wreszcie kręci w temacie świniaków... eeeeeeeee idę oddać się Morfeuszowi....dobranoc.

A DLA MARKA - BYŁO NAPRAWDĘ GITARKA! (rym warszawski) ;0

Link to comment
Share on other sites

oj, coco nie czytałeś wszystkiego

Napisałam wcześniej, że Zbyszek Jarząbek w przyszłym roku we wrześniu organizuje klubową. Prowadzone są w tej chwili rozmowy z sędziami. Ale Zbyszek chce dla wszystkich naszych ras sprowadzić b.dobrych sędziów. Wiem, że w tej chwili szuka sędziów dla amstafów.

Wystawa ma się odbyć we wrześniu w Rudzie Śląskiej. Jest tam ponoć bardzo ładny ośrodek.

Także przyszły rok zapowiada się bardzo ciekawie. A i jeszcze w Wiedniu europejska, bule sędziuje Daniel Meseguer-Bernal, kennel El Cornijal Hiszpania. Myślę, że warto pojechać!

a teraz do Marka:

DZIĘKI, DZIĘKI, DZIĘKI

CHCEMY WIĘCEJ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...