Jump to content
Dogomania

Dżaga, kiedyś głodzona, maltretowana teraz czeka na dom! POTRZEBNE OGŁOSZENIA!!!


Ala&Zetka

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnieszkareuter']Melcia jesteś piękna nie możliwe żeby nikt się nie zakochał :-(
Biegnij po domek i podaj łapkę braciszkowi razem pędzcie w tamtym kierunku...[/quote]

Mel to chłopczyk jest (chyba po Gibsonie) a siostrzyczka Dżaga - do domku razem lub osobno :lol: Dziękują za odwiedziny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ala&Zetka']Hesia, witamy znowu na dogo!!! :-) Miejmy nadzieję że ktoś się na poważnie zainteresował Melem[/QUOTE]

Dzisiaj dostałam informację od Ewy, że niestety nie adoptują Mela :shake:

Domek jest ekstra, lepszego nie można sobie wymarzyć ale część rodziny uważa, że jeszcze za wcześnie na nowego psiaka (niedawno ich psi domownik odszedł za TM :-()

Link to comment
Share on other sites

[B]Paros[/B], szkoda, ale mam nadzieje, ze Mel tak, czy inaczej z Twoja pomoca znajdzie wkrotce dom. Ewa pewnie nie wie, ze nastepny psiak troszke lagodzi bol po stracie poprzedniego. Wiele z nas to odczulo.

[B]Ala[/B], jestem z powrotem. Kilka dni trzymal mnie jakis okropny norowirus, ale juz lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hesia'][B]Paros[/B], szkoda, ale mam nadzieje, ze Mel tak, czy inaczej z Twoja pomoca znajdzie wkrotce dom. Ewa pewnie nie wie, ze nastepny psiak troszke lagodzi bol po stracie poprzedniego. Wiele z nas to odczulo.

[B]Ala[/B], jestem z powrotem. Kilka dni trzymal mnie jakis okropny norowirus, ale juz lepiej.[/quote]

Ewa wie ;)
Niestety nie potrafiłam przekonać państwa :shake:

pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...