Jump to content
Dogomania

Junior ma już wspaniały Domek u Pani Ewy w Tarnowskich Górach


Zbójini

Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zbójini']Pan ma chyba dość konserwatywne poglądy na temat wychowywania psów z tego co mi axusia pisała... i do tego niereformowalne zdaje się...:shake:[/quote]
ale mowa o domku w Gdyni tak?

A co z tym w Wodzisławiu? Może tam się uda?

Link to comment
Share on other sites

Jasne ze mozesz podać namiar!

Tak mowie o tym w Gdyni!

nie wiem co z Wodzisławiem:shake: kontakt ma Peter, ma Klaudus . Ja do Pana dzwoniłem , ktos miał do niego pojechac na wizytę bo oddzwonił że jednak chyba nie Peter sie do niego wybiera ale ktos inny.... i znowu cisza. Ja więcej nie moge zrobic telefonicznie wizyty nie przeprowadzę...

Link to comment
Share on other sites

ja i tak się dziwię, że przy tym całym zamieszaniu ten Pan z Wodzisławia nie zrezygnował jeszcze z Juniora i nie znalazł sobie innego psa :roll:

Klaudus, Peter - czy ustaliliście już datę wizyty przed-adopcyjnej w Wodzisławiu? Macie w ogóle kogoś, kto może tam pojechać?

Zbójini - a gdyby domek w Wodzisławiu okazał się po wizycie superrr wymarzonym domkiem ;) to jak wyglądałaby sprawa z transportem Juniora?

ojjj niech już ten psiak trafi do nowego domku i dostanie nowe imię ;) bo Junior tak strasznie brzydko brzmi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Granula']Zbójini - a gdyby domek w Wodzisławiu okazał się po wizycie superrr wymarzonym domkiem ;) to jak wyglądałaby sprawa z transportem Juniora?
[/quote]

w najgorszym wypadku wsadze do auta i zawiozę. panu tak zależy że nawet jest skłonny pojechac połowę drogi a pewnie i całą jak bedzie trzeba. Ale sam sobie wizyty nie odpęka...

Link to comment
Share on other sites

Miałem własnie baaardzo obiecujący telefon z Olsztyna.

[B][SIZE=7][COLOR=red]Hallo Olsztyn wizyta przedadopcyjna do zrobienia![/COLOR][/SIZE][/B]:diabloti:

Do piątku do rana bo Pani wyjeźdża na weekend do Gdańska ( czyli tu gdzie Junior) i później wraca zdaje się z powrtoem do siebie! Może by wzięła Od razu Juniora!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AleksandraJ']Cos chyba nie tak z "komunikacja miedzy dogomaniacka" :cool1:

Hmm jesli Granula nie da rady (chodzi mi o doświadczenie w rozmowach przedadopcyjnych) to chyba Wodzislaw odpada :shake:

Miejmy nadzieje, ze Pies ponad podzialami i ktoś sie odezwie w tej sprawie..[/quote]

ja kilka razy proponowałam pomoc z wizytą w Wodzisławiu, jak przez tydzień czasu byłam u mamy w Żorach [czyli ok.20km od Wodzisławia]... na wizytę miał pojechać ktoś doświadczony... co się stało :shake: nie wiem
...ale teraz jestem już w Krakowie i niestety nie dam rady pojechać w najbliższym czasie... dopiero w tygodniu po świętach

Nie wiem dlaczego Peter i Klaudus się nie odzywa :shake: przecież tu chodzi o psiaka... tak? czy może się mylę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...