Jump to content
Dogomania

BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))


sleepingbyday

Recommended Posts

[quote name='mru']nie dziwota... :shake:

mój Gacek woli się języków uczyć.[/quote]
hehe i tak najlepszy byl Amon , wzial sie za praktyczne tapicerstwo , smieciologie stosowaną , administracje tez postudiował ( w sensie nasze papiery ) , chmielewska pogardził ale za to historia Wikingów bardzo go wciagneła :P

Link to comment
Share on other sites

orpha, w czwartek przed 20.00 jesteś zajęta? bo maja przyjść do mnie ludzie obejrzec baraczka i potrzebuje wsparcia...
poza tym: MAM ZŁE NJUSY: barraczek wczoraj miał dziwny atak, jak weszłam do pokoju leżał wpatrzony w przestrzeń i siusiał pod siebie. zadzowniłam do wetki - byc może padaczka, byc może stres, byc może prąd (podgryzł mi dzień wczesniej kabel zasilacza od kompa, jak byłam w łazience - co prawda po tej konsumpcji, kóra mnie ostro zdenerwowała był ok), może upadek i uderzenie (bo wymiotował -chyba on nie zosia, bo zrobi kupe na stoliku!!! rzadką, więc współgra z wymiotami...) nie wiadomo.. oczywiście powiem tym ludziom, co i jak, ale chcę ich obejrzec i zobaczyć, jak na baraczka reagują....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']luz , przywloke sie do Ciebie :evil_lol:

kuurcze , nie wyglada to fajnie :shake: , w sumie lepiej by bylo gdyby bylo to "popradowe"[/quote]

pewnie, że byloby lepiej. jak tylko do ciebie napisałam, miaam tel od erazm, ze ludzie napisali mejla, ze rezygnują... tak myśle, ze chciała tylko jedna strona. starszne jest miec takiego męża/zonę, co za chiny nie chce psa.... :-(

Link to comment
Share on other sites

orpha, czosnek to dobra rzecz :eviltong: Spróbuj zrobić sobie taką herbatę: do gorącej herbaty wrzuć zmielony świeży imbir, gdzieś tak łyżeczkę i dwie łyżeczki miodu. Smaczne może nie być (imbir jest ostry), ale pomaga :loveu:

SBD, a jak Barraczek dzisiaj się czuje? A Ty? Będzie dobrze, zobaczysz.

Link to comment
Share on other sites

moja mama pija mleko z masłem i z miodem, bue!albo herbatę ze śliwowicą, co już lepsze ;-).
grzaniec tez dobry, tzreba sie spic na noc i zawinąć w seniora szczelnie :eviltong:.
baraczek tak sobie, niestety. coraz bardziej posikuje, np teraz bawi się zabawką za moimi plecami i nagle czuję mokro....nawet nie zlazł z kanapy. jak będe szła do weta w piątek, to spróbuję złapac mocz, bo może się przeziebił w pęcherzu...
a ja - tak sobie, jesienny dół chyba. smutno mi i w ogóle...:-(

edit: a za co cię, erazm linczuja na krężelu???
allegro dobra rzecz.. baraczek ma alegratkę od ciebie, gumtree, czworonogi.eu i adocje bodaj, albo kupiepsa, nie pamietam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']moja mama pija mleko z masłem i z miodem, bue!albo herbatę ze śliwowicą, co już lepsze ;-).
grzaniec tez dobry, tzreba sie spic na noc i zawinąć w seniora szczelnie :eviltong:.
baraczek tak sobie, niestety. coraz bardziej posikuje, np teraz bawi się zabawką za moimi plecami i nagle czuję mokro....nawet nie zlazł z kanapy. jak będe szła do weta w piątek, to spróbuję złapac mocz, bo może się przeziebił w pęcherzu...
a ja - tak sobie, jesienny dół chyba. smutno mi i w ogóle...:-(

edit: a za co cię, erazm linczuja na krężelu???
allegro dobra rzecz.. baraczek ma alegratkę od ciebie, gumtree, czworonogi.eu i adocje bodaj, albo kupiepsa, nie pamietam...[/quote]
oo tak tak herbatka ze sliwowica jak najbardziej :evil_lol: , rozumiem ze robi sie to poł / poł :evil_lol: , hehe o tak Don senniorro jakos termofor nadaje sie doskonale

kurtynka moze faktycznie to efekt przeziebienia , ale znowu taaa kupa na stoliku i wymioty mi nie pasuja :roll: , mam nadzieje ze to nic powaznego
Ola Ty sie mnie tu nie dołuj , bylo krzyczec ze cie handra łapie -zgrałybysmy sie ja bym zapila chorobe , ty kiepski nastrój

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Bo my z Erazm same zło :diabloti: Się czepiamy nie wiedzieć czego, głupie jakieś :evil_lol:

Orpha, mleka nie proponuję, bo sama nie lubię. Ale imbirek pomaga. Możesz jeszcze zrobić gorącą herbatę, odlać tak gdzieś z 1/4 dolać spirytus :eviltong:, dwie łychy miodu i sok z 1 cytryny. Wypić to jak najszybciej i pod kołderkę. Sponiewiera człowieka, ale rano młody bóg :evil_lol:[/quote]
heheeh

...trzy dni po kuracji .........
jestem anonimowy alkoholikiem pije od trzech dni ;) i nie zamierzam przestac
dawajcie dalej przepisy a choroba stanie sie czysta przyjemnoscia ;)

Link to comment
Share on other sites

Bo my z Erazm same zło :diabloti: Się czepiamy nie wiedzieć czego, głupie jakieś :evil_lol:

Orpha, mleka nie proponuję, bo sama nie lubię. Ale imbirek pomaga. Możesz jeszcze zrobić gorącą herbatę, odlać tak gdzieś z 1/4 dolać spirytus :eviltong:, dwie łychy miodu i sok z 1 cytryny. Wypić to jak najszybciej i pod kołderkę. Sponiewiera człowieka, ale rano młody bóg :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

SBD, głowa w górę, nie można się dołować. Barraczkowi nic nie będzie, a Ty pomyśl o czymś zabawnym. Np. o mnie dziś u dentysty :evil_lol: Byłam bardzo dzielna i nie uciekłam tylko dlatego, że był ze mną zespół wsparcia w liczbie trzech sztuk :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']heheeh

...trzy dni po kuracji .........
jestem anonimowy alkoholikiem pije od trzech dni ;) i nie zamierzam przestac
dawajcie dalej przepisy a choroba stanie sie czysta przyjemnoscia ;)[/quote]
Się dziewczyna rozszalała :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

tak, widziałam o co cho, tylko czasem watki mi sie mieszają ze sobą, jak akurat czytam inne...
widze te przepychanki i powiem ci margo, że nie jestem wale przekonana, ze pisdz to [I]wujek samo zło. [/I]nie jestem. na dogo dowodów nie uświadczysz, takich twardych, a obrzucanie się oskarżeniami to zaden dowód. nikt nie obgaduje az tak działań emir (a o ile wiem, to ona ma wyrok), ani arki, no chyba, ze arki niewyparzona gebę, za przeproszeniem :eviltong:.
moi z skromnym zdaniem -wszyscy siebie są warci. choc pisdz umie powściagnąć język i za to duzy plus ma. mnie czasem wkurza cała trójka, ale nie przesądzam. ajak orpha, miałam super reakcję ze strony grzegorza. nie mówię, że to dowód przeciw zaniedbaniom, ale za tez nie - jak na razie bronbi się całkiem nieźle, a argumenty drugiej storny czesto są nie odpowiedzią na jego riposte, tylko wyciaganiem kolejnej spawy, bez ustsunkowania się do jego wyjasnień.

i jestem przekonana swięcie, ze większość kłótni dogo, to nieporozumienia i znajomośc tematu z dogo jedynie lub z drugiej ręki...
natomiast nie jestem krowa, zdanie sowje uwtardzę na korzyśc lub niekorzyść jakiejkolwiek organizacji pod wpływem twardych danych.

EDIT: orpha, to taka stała tendencja, tylko jej nie wdać na zywo, bo ja mam nature błazna nawet, jak w środku płaczę. piwko nic nie pomoże... może taki okres zły?

Link to comment
Share on other sites

Oj goopie my i niedobre:-(
Ale dlaczego do mnie się przyczepiła tylko straż przydoopna, która w dodatku nie wie, że używa się chociażby dużych liter na początku zdania:placz::placz::placz: O losie jak nisko upadłam:placz::placz::placz:

A tak poważnie, to martwi mnie to posikiwanie malucha:shake:, niestety nie mam wiedzy żeby cokolwiek doradzić oprócz złapania paru kropelek siku i na badanie, ale to wszyscy wiedzą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...