Jump to content
Dogomania

Mielec-Sabinka za TM [*], KASIA W DOMKU!!! Kasia za TM [']


Sabina02

Recommended Posts

Trzymaj sie Sabinko,za tydzien za dwa, ból bedzie ciut mniejszy.Wiesz ,ze była u Ciebie szczęśliwa,a na choroby i smierc nie ma rady.Lepiej tak chyba niz nieraz miesiacami patrzec jak psiak gasnie,niedołęznieje i niby nic mu nie jest,a nie moze wstac,nie moze dojsc do wody,nie moze ustac przy siooo i tez nie mozna mu pomóc .Mozna troche wzmacniac,działac p/bółowo i takie tam...ale wiadomo ku czemu to idzie.Albo chemia Ewci Maszy,a przy chłonniaku nieraz nawet chemia nie daje rady,a sama chemia jest straszna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Trzymaj sie Sabinko,za tydzien za dwa, ból bedzie ciut mniejszy.Wiesz ,ze była u Ciebie szczęśliwa,a na choroby i smierc nie ma rady.Lepiej tak chyba niz nieraz miesiacami patrzec jak psiak gasnie,niedołęznieje i niby nic mu nie jest,a nie moze wstac,nie moze dojsc do wody,nie moze ustac przy siooo i tez nie mozna mu pomóc .Mozna troche wzmacniac,działac p/bółowo i takie tam...ale wiadomo ku czemu to idzie.Albo chemia Ewci Maszy,a przy chłonniaku nieraz nawet chemia nie daje rady,a sama chemia jest straszna.[/QUOTE]

No niestety, takie jest zycie parszywe. Mam nadzieje ze Masza wyjdzie z tego, bo to jeszcze mloda sunia.

Ja dzisiaj pol dnia przegladalam ten watek. Tyle wspomnien na nim jest... Nie wiem co jeszcze moge zrobic zeby ukoic ten okropny bol ktory czuje. :placz:

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku Halciu... :-( Bardzo mi przykro z powodu śmierci Nutki. Ja po raz pierwszy doświadczyłam śmierci własnego psa i jest to dla mnie bardzo dramatyczne przeżycie. Czuje sie jakby ktoś mi wbił nóż w serce. :-( Bardzo chciałabym Cię pocieszyć, ale nie potrafię. Z jakichś powodów Nutka chciała pobiec za Kasia za TM. Mam nadzieje ze są tam szczęśliwe i ze czekają tam na nas...

Bądźcie szczęśliwe za Tęczowym Mostem sunieczki...
[*]
[*]

Edited by Sabina02
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Tak bardzo tęsknię... :-( :-( :-([/QUOTE]


sabinko!!
kurcze nie wiem co Ci powiedziec dziewczyno...................
ja sam przeżyłem odejście trzech moich nosów , jest to straszne ,nie do opisania , serce boli dlugo..................
ja zawsze pamiętam o nich ale też wiem że jak mam brzydko mówiąc "miejsce" biorę-ratuję następnego!!!!
nie czekaj Sabinko , bierze ,ratuj innego jak możesz a twojej wiernej staruszcze zapal znicza tyle tylko możesz.................i wspomnij ją cieple.................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='john_rambo_tymek']sabinko!!
kurcze nie wiem co Ci powiedziec dziewczyno...................
ja sam przeżyłem odejście trzech moich nosów , jest to straszne ,nie do opisania , serce boli dlugo..................
ja zawsze pamiętam o nich ale też wiem że jak mam brzydko mówiąc "miejsce" biorę-ratuję następnego!!!!
nie czekaj Sabinko , bierze ,ratuj innego jak możesz a twojej wiernej staruszcze zapal znicza tyle tylko możesz.................i wspomnij ją cieple.................[/QUOTE]

Oczywiscie Tymek, biore pod uwage adopcje nastepnego pieska, ale musze poczekac troche z kilku powodow. Po pierwsze, musze najpierw dojsc do siebie po utracie Kasi
[*], bo jestem w totalnej rozsypce. :-( Po drugie, mam jeszcze dwa psiaki, one tez nie wiedza co sie wydarzylo. Nie ma Kasi, ja ciagle wyje i nie poswiecam im tyle uwagi co wczesniej. Jakbym teraz jeszcze wziela kolejnego psa do domu, to by bylo to dla nich za duzo w tak krotkim czasie. Moje sunie pewnie mysla ze ja oddalam gdzies Kasie, bo gdy wczoraj zostawilam je na chwile u mojej mamy w domu, to jedna z nich caly czas drapala po drzwiach i piszczala za mna, a przeciez zna moja mame doskonale i zna tez jej dom. Nigdy wczesniej sie tak nie zachowywala, moja mama nigdy jej nie skrzywdzila. Pewnie bida myslala ze ją tez zostawilam tak jak Kasie. :( No i trzecia sprawa to dystans. Ja wolalabym jednak adoptowac psinke z Polski, a mieszkam w Stanach. W Polsce bede dopiero w lecie i jesli sie zdecyduje na adopcje, to wtedy wezme sobie jakas biede ze schroniska i przywioze ją do Stanow, tak jak zrobilam z Kasią. Mam kilka miesiecy zeby sie nad tym wszystkim zastanowic.

Edited by Sabina02
Link to comment
Share on other sites

rozumiem Cię doskonale ja nie myślałem że już zaraz trzeba adoptować ; sam zawsze muszę się otrząsmąć a to że Ty mieszkasz w stanach to pierwsze słyszę :crazyeye: ja myślałem że pracujesz gdzieś za gramicą , no ale to nieistotne . mam nadzieję ze się nam pochwalisz nowym nabytkiem jak już będzie tak daleko i zaadoptujesz jakiegoś?!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='john_rambo_tymek']rozumiem Cię doskonale ja nie myślałem że już zaraz trzeba adoptować ; sam zawsze muszę się otrząsmąć to że Ty mieszkasz w stanach to pierwsze słyszę :crazyeye: ja myślałem że pracujesz gdzieś za gramicą , no ale to nieistotne . mam nadzieję ze się nam pochwalisz nowym nabytkiem jak już będzie tak daleko i zaadoptujesz jakiegoś?!:cool3:[/QUOTE]

Tak mieszkam w Stanach, a Bąbla poznalam gdy bylam w Polsce na urlopie. :) Jesli adoptuje jakas psine to napewno zaloze wątek. Narazie mysle tylko o Kasi. Mam potworne wyrzuty sumienia, ze ja uspilam. Nie wiem czy podjelam dobra decyzje. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Tak mieszkam w Stanach, a Bąbla poznalam gdy bylam w Polsce na urlopie. :) Jesli adoptuje jakas psine to napewno zaloze wątek. Narazie mysle tylko o Kasi. Mam potworne wyrzuty sumienia, ze ja uspilam. Nie wiem czy podjelam dobra decyzje. :placz:[/QUOTE]

najlepszą jaką mogłaś pamiętaj : psy mają się lepiej niż ludzie , bo my cierpimy aż sami skonamy a psiakowi można ulżyć i Ty to zrobiłaś , sam tak bym zrobił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='john_rambo_tymek']najlepszą jaką mogłaś pamiętaj : psy mają się lepiej niż ludzie , bo my cierpimy aż sami skonamy a psiakowi można ulżyć i Ty to zrobiłaś , sam tak bym zrobił[/QUOTE]

No tak, ale ja sie wciaz zastanawiam czy moglam jej jeszcze jakos pomoc. Czy nie zrezygnowalam za szybko z walki o nia. Fakt, ze przez wode w plucach ciezko jej bylo oddychac, a to jest straszne i Ona sie przez to bardzo meczyla, ale moze powinnam byla jeszcze probowac cos zrobic, tym bardziej ze to nie byl zrezygnowany zyciem pies. Ona jeszcze chciala zyc. Zadreczam sie pytaniami do obłędu. Kompletnie sobie z jej smiercia nie radze. :placz:

Link to comment
Share on other sites

Sabinko,nic bys nie zmieniła tylko przedłużyła...niepotrzebnie.Filip tez ma chęc życia w oczach a praktycznie ne ustoi a podtrzymywac sie nie daje.Konczy sie tak ze wywraca sie na bok,wtedy mocz leci prosto na pysio a on biedak to łapie,albo pół dnia wylizuje mocz.Zaczełam sterydy,ale wiem ,ze to jest bardziej dla mojego samopoczucia,ze zrobiłam wszystko.Ale wiem,ze decyzje trzeba podjąc lada dzien,lada tydzien...

Link to comment
Share on other sites

Jakos to bedzie Sabinko, tylko wlasnie JAKOS. Nie tak jak kiedys, tylko tyle,zeby jakos wytrzymac. Mnie zawsze rozkladaly na czesci pierwsze smierci moich zwierzakow, szczegolnie psow :-( Koty inaczej odchodza, ciszej, nie sa tak wpatrzone w czlowieka jak psy.
Tylko czas zablizni rany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Jakos to bedzie Sabinko, tylko wlasnie JAKOS. Nie tak jak kiedys, tylko tyle,zeby jakos wytrzymac. Mnie zawsze rozkladaly na czesci pierwsze smierci moich zwierzakow, szczegolnie psow :-( Koty inaczej odchodza, ciszej, nie sa tak wpatrzone w czlowieka jak psy.
Tylko czas zablizni rany.[/QUOTE]

Wiedzialam ze bedzie ciezko, ale nie przypuszczalam ze az tak... :(

Dzisiaj minal tydzien od odejscia Kasi. Brakuje mi jej... :( Teraz dopiero zdaje sobie sprawe jakie mnie spotkalo szczescie ze moglam przezyc 4 lata i 4 miesiace swego zycia z tak cudowna istota, jaka byla Kasia
[*].

Link to comment
Share on other sites

Sabinko,ja przedłużam zycie Filipkowi,i z kolei tez nie wiem czy robie dobrze.Moze nie cierpi,ale jest zdany tylko i wyłacznie na pomoc człowieka,a to,ze jest niesamodzielny denerwuje go bardzo.Jest teraz juz na sterydach,ale poprawy nie widze...A z drugiej strony jak pojechałam z nim do weta,przywarł do mnie jak nigdy...gdy na codzien jest złosliwy i gryzie, gdy go podtrzymuje.To nie podlega dyskusji,bo to od początku wyrwany śmierci psiak ze specyficznym charakterem/np nie lubi dotyku,2-3 głaski i spadaj/tyle,ze lubi byc przy człowieku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Sabinko,ja przedłużam zycie Filipkowi,i z kolei tez nie wiem czy robie dobrze.Moze nie cierpi,ale jest zdany tylko i wyłacznie na pomoc człowieka,a to,ze jest niesamodzielny denerwuje go bardzo.Jest teraz juz na sterydach,ale poprawy nie widze...A z drugiej strony jak pojechałam z nim do weta,przywarł do mnie jak nigdy...gdy na codzien jest złosliwy i gryzie, gdy go podtrzymuje.To nie podlega dyskusji,bo to od początku wyrwany śmierci psiak ze specyficznym charakterem/np nie lubi dotyku,2-3 głaski i spadaj/tyle,ze lubi byc przy człowieku[/QUOTE]

Halciu, ja tez bym nie uspila psa ktory nie cierpi. Juz mu dlugo pewnie nie zostalo, wiec niech jeszcze pozyje sobie, tym bardziej ze ma Twoja milosc. Kasi niestety bylo ciezko oddychac, i to byla dla niej męka. W ostatnia noc przed uspieniem Kasi nie moglam spac slysząc jak walczy o kazdy oddech. A kazda interwencja medyczna byla efektywna na maksimum jeden dzien. :'(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Kasia ewidentnie cierpiala, walka o oddech jest bolesna i ile moze taka psina przezyc walczac o oddech. Lata schroniska na pewno zrobily swoje, skutki nieodwracalne poszly przez lata siedzenia w zimnym boksie, blocie.[/QUOTE]

Przykre to... :(

Dobrze ze moglam dac jej choc kilka lat lepszego zycia.

Nadal bardzo tesknie... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...