Jump to content
Dogomania

szukam hodowli yorków w pobliżu elbląga


elcia2001

Recommended Posts

Witam. Prosze bardzo o pomoc! szukam suczki yorka z okolic elbląga. w cenie .. to zalezy. Wiem ze lepiej było by zrodowodem ale nie wiem czy mnie stac .. znowu jesli znalazlam oferte yrkow suczki za 1 tys zł to mam obawy co z tego malucha wyrosnie. Wiec jesli macie kogos poleconego kto ma yorki z metryka czy bez ( ale pewne ) to bardzo bardzo prosze o pomoc!!
Jesli bedzie to york z metryka to bede mogla go kupic np w marcu 2009 ( musze dozbierac wtedy kase :)))
Prosze napiszcie bo przegladam oferty na necie i sama wariuje !!!
ela

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Skoro szukasz na internecie to pewnie widziałaś że cena piesków z rodowodem kształtuje sie od około 1400zł ale może być tak że nie znajdziesz takiego szczeniaka u siebie w mieście...jeśli zależy ci na konkretnym szczeniaku to warto jechać nawet PKP....[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]kilka ofert kopiuje tytuły:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Allegro[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]yorki rod. [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]YORKSHIRE TERRIER york Warszawa (numer 486077224) 1400zł[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Szczenię Yorkshire Terrier, Rodowodowe, Piesek (numer 484631372) 1500zł Szczecin-Gdańska[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]YORKI RODOWODOWE SUPER POCHODZENIE. okazja!!!!! (numer 480183488 ) 1400zł warszawa[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]YORKI, Yoreczki, Yorkshire Terrier-pieski rodowód (numer 480108537) 1400 Radom[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Alegratka[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Yorki 1500 ŁÓDZ Numer 1365067 [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Yorki 1400 Łódz Numer 1726291 [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Yorki 1500 Bartoszyce Numer 1687434 [/FONT][/COLOR]


[COLOR=black][FONT=Verdana]Jak masz kupić bez papierów to lepiej poczekaj i kup z papierami.....a jak widać zawsze można coś znaleźć…. wystarczy poszukać.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Pozdrawiam Ania[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No własnie wole odłozyc na rodowod :) od 2 lat mieszkam w elblagu i najblizej jest 3-miasto gdzie jest jako taki wybor spakow... jak mieszkałam w szczecinie to nie miałam takich problemow :) ale trudno trzeba sobie radzic dlatego pytam sie bo moze ktos wie czy cos słyszał.
Wiem ( niestety ) ze suczki sa drozsze od pieskow ale mi przede wszystkim chodzi o pieska do kochania, rozmnazanie nie wchodzi w gre bo bała bym sie ze nie oddam/sprzedam zadnego szczeniaka poza tym porodu suczki mogła bym nie przezyc :)) a poza tym wiem ze suczki sa bardziej przywiazane do domu i rodziny ... zrezszta sama mialam kilka psow i tylko suczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elcia2001']No własnie wole odłozyc na rodowod :) od 2 lat mieszkam w elblagu i najblizej jest 3-miasto gdzie jest jako taki wybor spakow... jak mieszkałam w szczecinie to nie miałam takich problemow :) ale trudno trzeba sobie radzic dlatego pytam sie bo moze ktos wie czy cos słyszał.
Wiem ( niestety ) ze suczki sa drozsze od pieskow ale mi przede wszystkim chodzi o pieska do kochania, rozmnazanie nie wchodzi w gre bo bała bym sie ze nie oddam/sprzedam zadnego szczeniaka poza tym porodu suczki mogła bym nie przezyc :)) a poza tym wiem ze suczki sa bardziej przywiazane do domu i rodziny ... zrezszta sama mialam kilka psow i tylko suczki.[/quote]


[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Suczek w takiej cenie raczej nie dostaniesz ...chociaż kiedyś podawałam linka w temacie "yorki na allegro" chyba za 1300zł wiec rzadko ale można coś znaleźć tylko trzeba szukać....Z suczkami też jest problem np. cieczka. Ja na twoim miejscu zdecydowałabym sie na pieska...i wybór naprawdę jest.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Będziesz miała pewność że to York a nie w 1/2 np.jamnik długowłosy(znam taki przypadek).....wiec lepiej mieć pieska Yorka niż suczkę w typie Yorka...Poczekaj zbieraj pieniądze i naprawdę będziesz zadowolona…[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Życze powodzenia i pozdrawiam ze Szczecina :)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem .. moze to kwestia zyciowego doswiadczenia i dlatego szukam suczki.
Co do wyboru płci to juz sama nie wiem...poprostu wydaje mi sie ze suczka jest bardziej oddana i przywiazana do domu ze nie da nogi za jakims psem. No tak cieczka moze byc problemem chociaz z tego co wiem to sa zastrzyki hormonalne ... coraz bardziej głupieje :) moze masz racje i lepiej psa ....

Link to comment
Share on other sites

Ja nie jestem yorkowa;), ale na temat suczek - zastrzyki hormonalne bardzo szkodzą organizmowi. Lepiej już wysterylizować sunię, przynajmniej spada ryzyko ropomacicza czy raka sutka, nie będzie ciąży urojonej czy potrzeby pilnowania cały czas suczki. A to, że suczki są bardziej przywiązane - oj, to bardzo zależy od poszczególnego psa. Ja mam dwie suczki kundelki, jedna jest bardzo przywiązana, druga baaardzo niezależna. W czasie cieczki instynkt rozrodczy może i suce podpowiedzieć, żeby uciekła za psem, nigdy nie masz gwarancji, że będzie posłuszna w "te dni". A błąkającego się yorka każdy chętnie złapie... Wybór należy do Ciebie, ale sądzę, że piesek, który będzie miał dużo zajęcia i miłości także bardzo przywiąże się i będzie miłym towarzyszem.

No i koniecznie rodowód. Mam "znajomych", którzy mają pseudohodowlę yorków (sprzedają szczeniaki bez rodowodu po 1000 złotych). Psy mieszkają w niezbyt dobrych warunkach, nikt o nie nie dba - chodzi tylko o to, by miały młode, nikt się nimi nie zajmuje. Oczywiście, nie zawsze tak jest, ale jednak lepiej wziąć pieska rodowodowego, masz pewność, że to będzie piesek rasowy, zdrowy i dobrze zsocjalizowany :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...