Jump to content
Dogomania

Zawiercie- wszystkie szczeniaczki w domkach


wtatara

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='halbina']ja nie rozumiem... kto uśpi zdrowe szczeniaki? :angryy:[/quote]
Moim skromnym zdaniem nikt.. pewnie do schronu pójdą :roll: ale może domki szybciej znajdą, oby.. Pan, który się nimi opiekuje, napisał mi, że bez problemu dowiezie psiaka, jeśli tylko dom się znajdzie. Pytałam o Kraków, na razie teoretycznie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dobry Pan nie pozwolił na uśpienie szczeniorów prosto po urodzeniu , więc ma moralny obowiązek zajmować się gromadką tak długo, aż psiaki znajdą się w DT lub DS. Uśpienie ich teraz byłoby zbrodnią:angryy:. Zgadzam się z Halbina,ze jeśli to chwyt "maketingowy" to chyba jednak zbyt drastyczny, a jeśli nie to:mad: dla "dobrego Pana".

Jeśli potrzeba zaprojektować ogłoszenie czy baner, jestem do dyspozycji ( piszcie na PM)

Link to comment
Share on other sites

Tyle biedactw jest na Dogo, że niestety, dobry "chwytliwy" tytuł byc musi.. Wolę nie wnikać ile w tym prawdy :angryy: moim zdaniem temu Panu bardzo zależy, żeby psiak domki znalazły.. Ale wnioskuje to tylko po samym fakcie przygarnięcia przez niego psiaków i mailu do mnie :roll: i chcę wierzyć, że tak jest ;)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/za-2-tygodnie-male-szczeniaczki-zamkna-oczka-na-zawsze-zawiercie-125339/"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/5167/1af1baf030ddfb7dbv6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

[CENTER] Bannerek dla kluseczków niezbyt ciekawy graficznie, ale chciałam zamieścić jak najwięcej informacji:razz:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...