Jump to content
Dogomania

Piekna sunia w typie Landseera, a moze nowofundland czarno biały juz w ma dom :)


oris

Recommended Posts

Rewelacja!
Nie spodziewałam się, że nabierzecie aż takiego tempa :evil_lol:

Berta ślicznie wygląda :multi: Wielkie dzięki! Piszcie jak się czuje !!!

W przyszłym tygodniu prezes naszej fundcji przewiezie sunię wraz z zapasem żarełka do DT. Zrobimy piękne foty i ruszymy na całego z szukaniem dla niej kochających ludzi. Teraz już nikt jej się nie oprze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ponowiłam i wyróżniłam allegro Berty:
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=521539455]Sunia w typie Landseera lub nowofunlanda czeka !!! (521539455) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
Oris,obiecałam pomoc finansową.Jakie są potrzeby?Na co zbieramy kasę?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za foty! Fajna sunia i bardzo dzielna.
Wstępnie we wtorek moglibyśmy już przewieźć Bertę do Domu tymczasowego. Na początek jej trensport, wyżywienie i zabezpieczenie przeciwko pasożytom bierze na siebie nasza Fundacja, ale z pewnością pojawią się nowe koszty jak choćby wet. No i nadal szukamy jej domu stałego!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Porta Nigra']Dzięki za foty! Fajna sunia i bardzo dzielna.
Wstępnie we wtorek moglibyśmy już przewieźć Bertę do Domu tymczasowego. Na początek jej trensport, wyżywienie i zabezpieczenie przeciwko pasożytom bierze na siebie nasza Fundacja, ale z pewnością pojawią się nowe koszty jak choćby wet. No i nadal szukamy jej domu stałego![/quote]

Wow juz we wtorek super! Sunia już powinna dojść do siebie po zabiegu no i u Oris zwolni się miejsce...:evil_lol:
Jeśli chodzi o weta to napewno po dwóch tygodniach trzeba będzie ściągnąc jej szwy, poza tym Bercia raczej jest zdrowa.

Link to comment
Share on other sites

Czekam jeszcze na potwierdzenie tego terminu przez Przemka, ale tak wstępnie zapowiedział.
Czy Berta ma książeczkę zdrowia i szczepienia?
Zastanawiam się, co jeszcze może nam być potrzebne w najbliższej przyszłości...

Przyślijcie mi na PW numer tel. do Oris żebyśmy mogli się umówić na odbiór Berci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Porta Nigra']Czekam jeszcze na potwierdzenie tego terminu przez Przemka, ale tak wstępnie zapowiedział.
Czy Berta ma książeczkę zdrowia i szczepienia?
Zastanawiam się, co jeszcze może nam być potrzebne w najbliższej przyszłości...

Przyślijcie mi na PW numer tel. do Oris żebyśmy mogli się umówić na odbiór Berci.[/quote]

Berta ma szczepienie przeciw wściekliznie

Link to comment
Share on other sites

i obiecane lepsze fotki :)
Berta to naprawde bardzo spokojną sunia, nie ma konfliktow z moimi psiakami Jest jeszcze troszke przestraszona, ale mysle ze jak juz zrozumie ze nic jej nie grozi ze strony czlowieka, zaufa ponownie, bedzie wspanialym towarzyszem. Oczywiscie ma strach przed facetami, to norma po schronisku. I odkrylam ze zna komede siad i bardzoladnie daje lapkę.


[IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8136/dsc0994pa5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img505.imageshack.us/img505/1668/dsc0991pw2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

śledzę wątek od początku obiecałam dołożyć sie do sterylki ,wspaniale że Berta już nie w schronie :multi: Oris podaj jakieś namiary gdzie wysłać pieniądze, dziewczyny jesteście wspaniałe ta kąpiel była super zupełnie jak moja Niufa co kocha wodę

Link to comment
Share on other sites

Niufa wyłożyła pieniążki na zabieg sterylizacji - 200 zł, poza tym wydałam jeszcze kase na wykup Berty ze schornu 25,50, za fartuszek - 30 zł, oraz za wyczyszczenie zębów i antybiotyk 20 zł. To całe koszty akcji "BERTA" ( no poza paliwem oczywiście ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oris']i obiecane lepsze fotki :)
Berta to naprawde bardzo spokojną sunia, nie ma konfliktow z moimi psiakami Jest jeszcze troszke przestraszona, ale mysle ze jak juz zrozumie ze nic jej nie grozi ze strony czlowieka, zaufa ponownie, bedzie wspanialym towarzyszem. Oczywiscie ma strach przed facetami, to norma po schronisku. I odkrylam ze zna komede siad i bardzoladnie daje lapkę.


[IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8136/dsc0994pa5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img505.imageshack.us/img505/1668/dsc0991pw2.jpg[/IMG][/quote]

Bercia jakby już kolor biały odzyskiwała na łapach ;) Widze że ją ACE potraktowałaś..:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Porta Nigra']To super wiadomość! Do tej pory cały czas były informacje, że sunia ma 7 lat, a to bardzo zmniejszało jej szanse znalezienia domku. Dwu-trzy letnią sunię więcej osób weźmie pod uwagę :loveu:.[/quote]
Tak, niestety początkowo miałam taką błędną informacje o suni, ale teraz po wizycie u weta wiemy ze na bank jest młodsza no i w książeczce która dostałyśmy jest napisane 2 lata 10 miesięcy..( nie wiem jakim cudem tak dokładnie określili wiek...:-o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...