Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ale ja przeciez nie ukrywalam jego wieku i sedziemu tez powiedzialam.Szkoda ze teraz tak malo jest wystaw z klasa baby.Moje mopsy tez staralam sie wystawiac jak najwczesniej i dawalo to doskonale rezultaty.Chyba nikomu nie przeszkadzal na ringu?Szedl pieknie i nie tamowal ruchu.

Link to comment
Share on other sites

Mi nie przeszkadzał, było jeszcze dużo miejsca, jednak osobiście bym nie wystawiła młodszego szczeniaka, jeśli klasa jest od 6 do 9 to znaczy że tak ma właśnie być. Bez urazy Yaki to tylko moje zdanie. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']Yaki, ja Cie w pełni popieram. Bardzo dobrze, że mały tak szybko zaczyna i się uczy :D :D[/quote]A ja też jaki ciebie popieram.niech sie uczy od małego.A czy wszyscy zawsze przepisowo się trzymaja?!myśle że nie :cry: To widać na wystawach.

Link to comment
Share on other sites

Ja jednak myśle że sędziowie powinni bardziej przykładać wage do swojej pracy a nie pozwalać na takie rzeczy i takie grzeszki,wprawdzie zasady są niby po to żeby je łamać, jednak ktoś je wymyślił po to by je przestrzegać.Takie sędziowanie nie jest sprawiedliwe, to zasługuje na dyskwalifikacje, to oszustwo poprostu. Sędzia na tej wystawie dawał oceny i opisy bardzo szybko bo mu sie gdzieś spieszyło chyba.Nie sądze też że takie popieranie tego typu "grzeszków" jest na miejscu. Może zaczniecie kryć suki na pierwszą cieczke?? I to psami 7-8 miesięcy? Zastanówcie sie nad tym co popieracie moje drogie i jakie przykłady dajecie młodszym hodowcom. I wy jesteście przeciw pseudohodowcom?? A co takiego im zarzucacie skoro macie same takie "grzeszki" na sumieniu??

Link to comment
Share on other sites

:o przesadzasz troszke, bo wystawiając młodszego psa nikomu się krzywdy nie robi i tyle.... gorzej jak by ktoś zaniżał wiek psa i manewrował pomiędzy klasmi młodzieży, pośrednią i otwartą....
w klasie szczeniąt tytułów się nie zdobywa i naprawde nie rozumiem o co ta cała gadka :-?

Link to comment
Share on other sites

Aha to wy robicie przekręty tylko w klasie szczeniąt? Tu nie chodzi o nagrody tylko o zasady,poza tym zobacz że w katalogu jest przekręcona data urodzin,4,5 miesiąca pies nie może być urodzony w styczniu,to nie jest zaniżanie a podwyższanie i ten pies sie należał do klasy baby a nie szczeniąt.To chyba jest to o czym piszesz carotino... manewr pomiędzy klasami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orasek']Ja jednak myśle że sędziowie powinni bardziej przykładać wage do swojej pracy a nie pozwalać na takie rzeczy i takie grzeszki,wprawdzie zasady są niby po to żeby je łamać, jednak ktoś je wymyślił po to by je przestrzegać.Takie sędziowanie nie jest sprawiedliwe, to zasługuje na dyskwalifikacje, to oszustwo poprostu. Sędzia na tej wystawie dawał oceny i opisy bardzo szybko bo mu sie gdzieś spieszyło chyba.Nie sądze też że takie popieranie tego typu "grzeszków" jest na miejscu. Może zaczniecie kryć suki na pierwszą cieczke?? I to psami 7-8 miesięcy? Zastanówcie sie nad tym co popieracie moje drogie i jakie przykłady dajecie młodszym hodowcom. I wy jesteście przeciw pseudohodowcom?? A co takiego im zarzucacie skoro macie same takie "grzeszki" na sumieniu??[/quote]Przesadziłaś i "zeszłaś" z tematu.Orasek nie obrażaj tak ostro na dogo innych bo to nie o to chodzi.Niech kazdy na wystawach patrzy na siebie a nie na innych bo to nie o to chodzi.Czy szczeniaczek Jaki coś ci przeszkadzał na wystawie? nie wiem o co to całe zamieszanie?!A jak zobaczysz inne przekrety nie koniecznie na ringu shih-zu to co zrobisz?Poczytaj sobie na dogo inne temety,tam dopiro przekrety :evilbat: A tu?!

Link to comment
Share on other sites

[quote]I wy jesteście przeciw pseudohodowcom?? A co takiego im zarzucacie skoro macie same takie "grzeszki" na sumieniu??[/quote]

a to porównanie, to mnie poprostu.... :evil: jak wogule można takie rzeczy ze sobą porównywać.... :evil: :( :(

Link to comment
Share on other sites

No wlaśnie od takich małych sie zaczyna a na dużych sie kończy!To że inni to robią to wcale nie znaczy że my też musimy przymykać oczy na oszustwa nawet te małe.Szkoda wielka szkoda że tak sie dzieje, mi ten pies nie przeszkadzał jak już wcześniej to napisałam, ja nie łamie zasad i mam nadzieje że sie od was tego nie naucze.Nie tylko ja jestem zbulwersowana wypowiedziami na tym forum.Gdybyśmy sie sami wzajemnie pilnowali to by nie było takich spraw, a to że ktoś ma inne zdanie na ten temat to nie znaczy że można go gnębić i i być złym na kogoś takiego,każdy ma prawo do głosu i swojego zdania.Ja jakoś sie nie wściekam.

Link to comment
Share on other sites

Orasek to ty tu wszystkich obrażasz na forum."Grzeszków" na swoim sumieniu nie mam.Zawsze się staram konkurowac z innymi "fer".I mam satysfakcję wterdy z wygranej moich piesków.Zalicz tyle wystaw co inni hodowcy i wtedy wypowiadaj się.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...