Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

[quote name='pumilo']
flashka-g, a co ty się tak cieszysz???:razz: ..... :diabloti:[/quote]

bo prawda zawsze wyjdzie na jaw:cool3:

no wlasnie ja sie tak marwtie o moja sunie ze po maluchach to bede płakac za jej wlosami..ale widze ze czasami sie da uchronic:roll: musze wypytać o jakieś patenty;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[URL="http://www.allegro.pl/item114603782_shih_tzu_piekna_dorosla_sunia_zobacz_.html"]http://www.allegro.pl/item114603782_shih_tzu_piekna_dorosla_sunia_zobacz_.html[/URL]

.................resztę przemilczę :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']no wiesz dobry grooming i dobry handling to podstawa na wystawach:cool3:[/quote]teoretycznie tak:cool3:ale w praktyce to roznie bywa:roll:
Pumilka ja jusz nawet nie zagladam na allegro:diabloti:kiedys reklamowali pieska bez papierów jako ''reproduktora'' a fotke ''ukradli'' ze stronki jednej hodowli:angryy::angryy::angryy:Beszczelność na calego:angryy::angryy::angryy::diabloti::shake:

Link to comment
Share on other sites

Ale to pani hodowczyni chce opylić sunię. Dzisiaj twierdzi też, że nie wie o tej aukcji. Ciekawe i to bardzo. I jeszcze bardziej ciekawe dlaczego jej się wstyd zrobiło. A ma się czego wstydzić oj ma. To jest obrzydliwe......

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że czasem dorosły pies musi zmienić dom, różne są sytuacje. Nigdy nie zrozumiem jak można wystawić sukę, która spędziła z nami 5 lat na aukcję i nie wierzę, że "ktoś" wystawił taką aukcję bez wiedzy hodowcy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']Rozumiem, że czasem dorosły pies musi zmienić dom, różne są sytuacje. Nigdy nie zrozumiem jak można wystawić sukę, która spędziła z nami 5 lat na aukcję i nie wierzę, że "ktoś" wystawił taką aukcję bez wiedzy hodowcy[/quote]przykro czytac takie ogłoszenia:-(ja osobiscie bym w zyciu za zadne pieniadze nie sprzedałam swoich piesków:shake:Przeciesz ich się kocha(nie wiem jak inni pisze za siebie) a oni tez nas kochaja.Są naszymi przyjacielami i czlonkami naszych rodzin:loveu::loveu::loveu:bardzo czesto zadaje się pytanie o róznice miedzy pseudohodowla a hodowla.A ta róznica po roznych przypadkach powoli się ''zaciera''....ale jusz nic nie pisze bo zaraz pojawi sie post że nikogo to nie obchodzi na forum.....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

E, to jeszcze nic, ja widziałam ogłoszenie na allegro, gdzie pani z W-wy sprzedawała 2 dorosłe sunie rodowodowe (bodajże 2 i 4 lata). Ogłoszenie znikło po jednym dniu. Nie wiem, czy sama je usunęła, czy też tak szybko się sprzedały :shake: A może to był dowcip? Mam nadzieję...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje Slawku za wstawienie zdjec ,a Wam dziewczyny za gratulacje.Moje maluchy spisaly sie doskonale:lol: O.Y.A. ZW.ML i Najlepszy junior w rasie :multi: ,A GUTECZEK pierwsze swoje cwc ,N.P.w Rasie i ZW. RASY.:multi:

Link to comment
Share on other sites

W Będzinie Shih tylko 8.

psy młodzież
ONASIS Romantyczne Spotkanie
OZZY Ad Acte

Suki Młodzież
BAISA od Rarusi
HEAVEN ANGEL Bohemia Acro
MILADY Ad Acte
NEFRETETE Na Przykład

Suki Posrednia
C`EST LA VIE Czech Triumph

Suki Otwarta
OMEGA Luxurious

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta21']hej

Wybiera sie ktos moze na wystawe psow w Będzinie????
bo ja mam wielki zamiar poogladac shi:) tylko nie wiem o której godzinie beda wystawiane bo nie chcialabym sie spóznic:D wiecie cos na ten temat?
pozdrawiam[/quote]flshi dzieki:lol:
Jeszcze nie ma planu sędziowania jak tylko sie pojawi to dam znac:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Super wiadomość:loveu: :loveu: :loveu: w [B]Szombathely Magnaś[FONT=Arial] CAC,CACIB,BOB-ukonczył czempionat Węgier:multi: Madam Baterflaj CAC,CACIB-Rozpoczeła czempionat Węgier i interczempionat.Wielkie gratulacji!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: Super że polskie shih-tzaczki pokazują się tak pięknie za granicą.Brawo!!!!!!!!!!!!Gratulacji!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :cool2: :sweetCyb: :B-fly: [/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Super wiadomość:loveu: :loveu: :loveu: w [B]Szombathely Magnaś[FONT=Arial] CAC,CACIB,BOB-ukonczył czempionat Węgier:multi: Madam Baterflaj CAC,CACIB-Rozpoczeła czempionat Węgier i interczempionat.Wielkie gratulacji!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: Super że polskie shih-tzaczki pokazują się tak pięknie za granicą.Brawo!!!!!!!!!!!!Gratulacji!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :cool2: :sweetCyb: :B-fly: [/FONT][/B][/quote]
GRATULACJE DLA MAGNATA, WŁAŚCICIELI I HODOWCZYNI ORAZ DLA JEGO RODZICÓW!
CHALLENGER MOŻE BYĆ BARDZO DUMNY ZE SWOICH DZIECI :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rokitnik']GRATULACJE DLA MAGNATA, WŁAŚCICIELI I HODOWCZYNI ORAZ DLA JEGO RODZICÓW!
CHALLENGER MOŻE BYĆ BARDZO DUMNY ZE SWOICH DZIECI :)[/quote]Własnie :razz: A zauwazylaś że po Jesice pojawił się bardzo ładny piesek pani Soni.:loveu: Ciekawa jestem czy bedzie podobny do Magnata jak podrosnie:roll: a mysle że tak:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Własnie :razz: A zauwazylaś że po Jesice pojawił się bardzo ładny piesek pani Soni.:loveu: Ciekawa jestem czy bedzie podobny do Magnata jak podrosnie:roll: a mysle że tak:lol:[/quote]
Myslę, że nie ma możliwości aby był podobny do Magnata. Przecież on jest w całkowicie innych proporcjach. Magnat jest przecież krótki i zwarty o długiej szyji, a pies Pani Grobelnej jest zupelnie inny. Widziałam go na żywo w Łodzi, więc oceniam nie ze zdjęć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rokitnik']Myslę, że nie ma możliwości aby był podobny do Magnata. Przecież on jest w całkowicie innych proporcjach. Magnat jest przecież krótki i zwarty o długiej szyji, a pies Pani Grobelnej jest zupelnie inny. Widziałam go na żywo w Łodzi, więc oceniam nie ze zdjęć[/quote]Co do twojego opisu Magnasia z toba się nie zgodze:roll:on wcale krótki nie jest:cool3:a bardzo dobrze go znam:lol:a co do młodego pieska pani Soni to czas pokaze ale on mi sie podoba:loveu: i jego też widziałam na żywo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Co do twojego opisu Magnasia z toba się nie zgodze:roll:on wcale krótki nie jest:cool3:a bardzo dobrze go znam:lol:a co do młodego pieska pani Soni to czas pokaze ale on mi sie podoba:loveu: i jego też widziałam na żywo.[/quote]
Oczywiście, że może Ci się podobać pies p. Soni, ale jeżeli porównasz długość Magnata do długości psa Pani Soni, to Magnaś jest w tym porównaniu nawet wybitnie krótki, a nie tylko krótki

Link to comment
Share on other sites

A ja sie pochwale ,wrocilismy wlasnie z Koszalina :lol: Mops BURZAN Adamaria cwc ,NPwR ,BOB:multi:
Shih tzu OYA ZW .ML,NJwR:multi:
ADAMARIA Adamaria cwc ,NSwR:multi:
CAMO BOY Adamaria cwc,NPwR ,BOB:multi:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wróciłam z Hiszpani, to teraz musze ponadrabiac wszystkie zaleglosci forumowe, nasz wątek juz przesledziłam :).
Witam wszystkich nowych uzytkowników, gratuluje wyników na wystawach. teraz będe sledzic juz wszystko na bierząco. Zycze powodzenia w Będzinie i czekam na relacje z wystawy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...