Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

[quote name='Yaki']A ja sie pochwale ,wrocilismy wlasnie z Koszalina :lol: Mops BURZAN Adamaria cwc ,NPwR ,BOB:multi:
Shih tzu OYA ZW .ML,NJwR:multi:
ADAMARIA Adamaria cwc ,NSwR:multi:
CAMO BOY Adamaria cwc,NPwR ,BOB:multi:[/quote]

Gratuluje Tobie i Twoim psom!
To fajnie mieć tylu zwycięzców :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Yaki gratulacji!!!!:loveu::loveu::loveu:poprosze bardzo ładnie o foteczki i staweczke:razz:
karolajn może wstawisz dla mnie fotke z ''hiszpanskim akcenetem'':lol::lol::lol:
Gatuluje serdecznie Magnasiowi i jego włascicielom!!!!!!!!!!!!!:smilecol::bye::bye::B-fly:Oficjalnie tatuś Neci jest jusz interczempionem!!!Brawo Robert i Małgosia!!!!:cool2::bigcool::laola::cunao:

Link to comment
Share on other sites

Solaris gratuluje udanej wystawy!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:shih-tzu ponownie na podium!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:Nowy Sacz -BOB,BIS 9 grupy,2 miejsce najpiekniejszego psa wystawy!!!!!!!!!!!brawo!!!!!!!!:laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marcin M']A ja szykuję Karmela do Wilna na międzynarodówkę, może i nam sie poszczęści :)[/quote]zycze ci powodzenia:lol:stawka w tym roku zwracajaca glowe:evil_lol:aż 3 shih-tzu w Wilnie.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']zycze ci powodzenia:lol:stawka w tym roku zwracajaca glowe:evil_lol:aż 3 shih-tzu w Wilnie.:loveu:[/quote]
Dzięki za życzenia. Z tego co widziałem w katalogach z ubiegłych lat, to na Litwie niegdy nie było zbyt dużo shih-tzu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']zycze ci powodzenia:lol:stawka w tym roku zwracajaca glowe:evil_lol:aż 3 shih-tzu w Wilnie.:loveu:[/quote]

Myślę,ze ilość startujących psów nie ma zbyt wielkiego znaczenia. Czasami wystarczy tylko jeden konkurent, który niestety - okaże się lepszy od naszego psa, a czasami może byc ich 20 i żaden nie wyprzedzi naszego. I chyba sama wiesz, że wygrana - nawet gdy nie ma konkurencji - jest o wiele przyjemniejsza, niż przegrana gdy w konkurencji stoi nawet 5 lub 10 innych psiaków. Dlatego nie rozumiem Twojego tekstu do Marcina ...
A ja życzę Ci szczerze Marcin kolejnego CACIB-a dla Twojego psa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rokitnik']Myślę,ze ilość startujących psów nie ma zbyt wielkiego znaczenia. Czasami wystarczy tylko jeden konkurent, który niestety - okaże się lepszy od naszego psa, a czasami może byc ich 20 i żaden nie wyprzedzi naszego. I chyba sama wiesz, że wygrana - nawet gdy nie ma konkurencji - jest o wiele przyjemniejsza, niż przegrana gdy w konkurencji stoi nawet 5 lub 10 innych psiaków. Dlatego nie rozumiem Twojego tekstu do Marcina ...
A ja życzę Ci szczerze Marcin kolejnego CACIB-a dla Twojego psa![/quote]

ja myśle ze w poscie lonki nie było nic złośliwego

Link to comment
Share on other sites

Rokitnik ma racje:grins:
również trzymam kciuki:kciuki: i czekam na relacje:razz: , sama mam w planach pojeździć troszke dalej;) w przyszłym sezonie , dlatego chętnie poczytam co i jak:eviltong: ;)

Jak znosicie upały??:roll: Mnie samej jest ciężko, co dopiero maluchom....:shake: :shake: :-(

Link to comment
Share on other sites

Rokitnik chyba troche przesadzasz:roll: Pp prostu ostatnio bylo wiecej psow w Wilnie. A nikt tu nie ocenia poziomu poglowia na tej wystawie- przeciez nawet nie wiemy co za psy sa zgloszone oprocz psa Marcina.

Marcin może Cie gdzieś wypatrze na tej wystawie;) ja bede ze znajomymi z dwoma beżowymi husky:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']
Marcin może Cie gdzieś wypatrze na tej wystawie;) ja bede ze znajomymi z dwoma beżowymi husky:cool3:[/quote]
Shih-tzu są tylko 3 sztuki (2 suczki i 1 pies - mój Karmel) i mam nadzię że podejdziesz do mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marcin M']Dzięki za życzenia. Z tego co widziałem w katalogach z ubiegłych lat, to na Litwie niegdy nie było zbyt dużo shih-tzu.[/quote]ostatnio bylo troche shih-tzu:razz:ale widzialam sedziego ktory was sedziuje :roll:...a stawki całej nie znam...:cool3:
Karolajn dzieki za fotki.widok super!!!!!!!!!!!Zazroszcze ci tego widoku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Aneta 21 w Bedzinie zmiana planu sędziowania.shih-tzu wchodzą o 10.00.a sedziuje pan Kozber.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Marcin mam nadzieje ze w pokojowych zamiarach i nie bede musiala sie kamuflowac:eviltong: [/quote]
Flashka-g ja zawsze jestem pozytywnie nstawiony i z pewnością poszukiwał Cie będe w pokojowych zamiarach.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...