Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='pumilo']Do Opola jadę na 2 dni :cool3: (jak mi chłop ze szczeniaczkami zostanie :eviltong: ) i do radomia z ...shih tzu;)[/quote]Gratuluje sukcesow w ND:loveu::loveu::loveu:Zobaczymy się w Opolu:razz:Mamy 2 dni na pogaduszki;)

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj wracając już z małą z porannego spacerku weszłam jak zwykle po zakupy do zaprzyjaźnionego sklepiku gdzie nikt nie oponuje że z psem i czego się dowiedziałam : [B]" ale ładny dalmaryńczyk z tego pieska" [/B]
tak mnie zamurowała że nie odpowiedziałam nic poza tym że mały trochę bo niedostawał odpowiednich witamin

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red][B]Wszystkim Dogomaniakom Życzę Zdrowych, Radosnych, Rodzinnych i Słonecznych Świąt Wielkanocnych[/B][/COLOR][/SIZE]

[IMG]http://img236.imageshack.us/img236/2369/alle1ng.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Hahaha - ten ktoś naprawdę się "zna" na rasach psów jak nikt ... :evil_lol:

Moja znajoma szła kiedyś z szetlandami i szły dwie panie, jedna powiedziała do drugiej: "Spójrz, jakie ładne husky" - nie komentuję tego - hehs :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

mój pies przez pierwszy miesiac pobytu u mnie był uwazany za gremlina - dokładnie gizmo:)
nastepnie ułyszałam ze to nowa odmiana yorka a jedna pani mnie bardzo zaskoczyla twierdzac ze to szczeniak jakiegos owczarka górskiego mo ba grube łapki:) :P

a to wszysto dlatego ze shih tzu bynajmniej w mojej okolicy jest rasa mało znaną:(

Link to comment
Share on other sites

oto stawka w Grudziądzu:
Shih Tzu Psy - szczeniąt GAWAIN Ad Acte (FCI)
Shih Tzu Psy - młodzieży CAMO BOY Adamaria
Shih Tzu Psy - młodzieży UTHER Tangulska Góra
Shih Tzu Psy - weteranów BILOXI BLUES Dianthus
Shih Tzu Suki - szczeniąt GINEVRA Ad Acte (FCI)
Shih Tzu Suki - szczeniąt Na Przykład NESSA
Shih Tzu Suki - szczeniąt ONLY YOU ADAMARIA Romantyczne Spotkanie
Shih Tzu Suki - młodzieży AISSA Alikana
Shih Tzu Suki - młodzieży BIRIBISSI Hipeastrum
Shih Tzu Suki - młodzieży FASCYNACJA Wark-Ot
Shih Tzu Suki - pośrednia ADAMARIA Adamaria
Shih Tzu Suki - pośrednia SANTINA Acte
Shih Tzu Suki - otwarta JEANNE MOREAU Dianthus
Shih Tzu Suki - championów Symarun's RAIN DANCE
Shih Tzu Suki - weteranów RAPSODIA Dwa Gangi

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Witajcie Kochani:)[/CENTER]

Kurcze coś się opuściłam, w tym temacie i nie wiem czy niedawno było coś takiego pisanego. Napiszcie mi proszę, czy w niedługim czasie w Wielkopolsce, albo np. we Wrocławiu są orgaznizowane wystawy Shih Tzu? Po strone związku niestety nie mogę się poruszać- coś się zacina. Zatem moje pytanko piszę tutaj.

[RIGHT]Pozdrawiam.[/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiarka'][CENTER]Witajcie Kochani:)[/CENTER]

Kurcze coś się opuściłam, w tym temacie i nie wiem czy niedawno było coś takiego pisanego. Napiszcie mi proszę, czy w niedługim czasie w Wielkopolsce, albo np. we Wrocławiu są orgaznizowane wystawy Shih Tzu? Po strone związku niestety nie mogę się poruszać- coś się zacina. Zatem moje pytanko piszę tutaj.

[RIGHT]Pozdrawiam.[/RIGHT]
[/quote]Wrocław jak zawsze jest we wrzesniu,pod koniec m-ca masz Opole;)Niewiem dla czego nie mozesz sie poruszac po stronce ZKWP ale wejdż na dogomanii na temat wystawy to masz tam też mijsca,terminy i wszystkie inne informacji.
[SIZE=4]Wszyskim forumowiczom zycze zdrowych,wesolych i spokojnych Swiąt!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiarka'][CENTER]Witajcie Kochani:)[/CENTER]






Kurcze coś się opuściłam, w tym temacie i nie wiem czy niedawno było coś takiego pisanego. Napiszcie mi proszę, czy w niedługim czasie w Wielkopolsce, albo np. we Wrocławiu są orgaznizowane wystawy Shih Tzu? Po strone związku niestety nie mogę się poruszać- coś się zacina. Zatem moje pytanko piszę tutaj.


[RIGHT]Pozdrawiam.[/RIGHT]
[/quote]
Na tej stronce znajdziesz terminy i miejsca wystaw: [URL="http://www.zkwp.radom.pl/wystawy_2006.htm"][COLOR=blue][B]W[/B][/COLOR][COLOR=blue][B]YSTAWY 2006[/B][/COLOR][/URL]
[SIZE=1][COLOR=black].[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

ZOBACZCIE CO DOSTAŁAM OD ZNAJOMEGO NA GG :roll:


Nie kupujcie szczeniaków z Polski! PAP 11:45

Niemal wszystkie duńskie - prasa, portale internetowe, telewizja i radio - opublikowały apel o niekupowanie pochodzących z Polski szczeniąt psów rasowych.

Apel ten jest w zasadzie przedrukiem lub omówieniem artykułu, który ukazał się w poniedziałkowym wydaniu kopenhaskiego dziennika "B.T."

REKLAMA Czytaj dalej

Dziennikarka "B.T." Sara Schulter, która odwiedziła Polskę, miała okazję zobaczyć - jak to określa - "fabrykę szczeniaków", czyli prymitywną hodowlę psów, nastawioną na sprzedawanie szczeniąt klientom z Europy Zachodniej.

Hodowla jest umieszczona w ciemnych, zimnych piwnicach, gdzie w prymitywnych drucianych klatkach trzyma się psy. Dwumiesięczne szczeniaki zapakowane w papierowe torby lub kartony transportuje się następnie samochodami do Danii, a podróż ta trwa 15 godzin. Dla uniknięcia kłopotów ze służbami celnymi, szczeniaki są albo usypiane, albo zakleja im się pyszczki taśmą samoprzylepną.

Wiele z tych małych psów - często chorych, zarobaczonych, wygłodzonych i odwodnionych - nie przetrzymuje transportu. Już po sprzedaniu u psów ujawniają się choroby. Wiele z nich trzeba usypiać, bo nie nadają się do wyleczenia.

Według "B.T.", co roku w Danii rejestruje się 1200 rasowych szczeniaków, importowanych z Polski. Co najmniej drugie tyle nie jest rejestrowanych lub zdycha zanim nowi właściciele zdecydują się na rejestrację.

Duńska gazeta dysponuje filmem, wykonanym ukrytą kamerą w jednej z takich polskich hodowli. Film pokazano Geoffreyowi Hauserowi, szefowi duńskiej Kliniki Małych Zwierząt. Wstrząśnięty powiedział, że przypomina to sceny handlu niewolnikami.

Według cytowanej przez "B.T" szefowej poznańskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Stefanii Kozłowskiej, sytuacja pogarsza się z roku na rok. Odbiorcy szczeniąt w Danii i innych państw zachodnich naciskają na polskich hodowców, domagając się niższych cen i szybszych dostaw.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...