Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

[quote name='marynia']No, może masz rację,że moje tak trochę też... W końcu ja też jestem mamy :lol: Już nie mogę się doczekać wystaw :multi:[/quote]Nie tylko ty;) Goja umocuj w domu gdzies poidelko i maluch bedzie mial dostęp do picia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

widziałam w sklepie poidła dla psów ale nie jestem pewna czy to co widziałam to jest to co wy polecacie
wyglądały jak tależyki z zamocowanym odwróconym dogóry dnem pojemnikiem na wodę
kiedyś widziałam poidełko dla psa a wyglądało jak duża wersja poidła dla gryzoni (taki pojemnik z wystającą metalową rurką i na końcu kulka którą piesek oblizywał) tylko nie wiem czy to można w polsce kupić

Link to comment
Share on other sites

byłam w poniedziałek po odbiór rodowodu małej i przy okazji ja pokazać ma ładny włos b.dużo włosa ale jest wysoka jak na shih tzu jak ją zmieżyć żeby było wiadomo czy mieści się w normie

przystawiłam ją do futryny (tak robiłam z synem) i zaznaczyłam kreską linię na wysikośći karku ( w miejscu w którym łączą się łopatki) wyszłomi 24 cm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goja']
kiedyś widziałam poidełko dla psa a wyglądało jak duża wersja poidła dla gryzoni (taki pojemnik z wystającą metalową rurką i na końcu kulka którą piesek oblizywał) tylko nie wiem czy to można w polsce kupić[/QUOTE]

No właśnie o takie poidło chodzi :) A jeśli nie uda Ci sie kupić specjalnego dla psa, to kup duuze gla gryzonia. Albo zwykle i z niego wykorzystaj ttylko koncowke, do ktorej dolaczysz jakas buteleczke ;) Powodzenia w szukaniu :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goja']byłam w poniedziałek po odbiór rodowodu małej i przy okazji ja pokazać ma ładny włos b.dużo włosa ale jest wysoka jak na shih tzu jak ją zmieżyć żeby było wiadomo czy mieści się w normie

przystawiłam ją do futryny (tak robiłam z synem) i zaznaczyłam kreską linię na wysikośći karku ( w miejscu w którym łączą się łopatki) wyszłomi 24 cm[/quote]

Goja ile ta Twoja sunia ma miesięcy??? Chyba około 7 m-cy z tego co pamiętam. Popatrz uważnie na wystawach jakie są szicaki (chodzi mi o wielkość) i dopiero wyrób sobie zdanie co do swojej suni. Nie kieruj się teraz Panią w ZK czy innymi "życzliwymi" osobami, bo to potencjalni konkurenci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Candy']Witaj Aniu (właścicielko Zyziolka). Kiedy i gdzie będziecie się wystawiali???[/QUOTE]
Hej :) NA immie mam Agnieszka ;) Nie wiem,gdzie i kiedy bedziemy na wystawach,bo czeka mnie teraz ciezki okres w zyciu. Matura, szukanie uczelni,egzaminy... Nie wiem,czy znajdziemy na to czas...



Carotina,juz po studniowce,czy dopiero przed? Ja juz jestem po swojej. Teraz,w sobote, ide na studniowke mojego TZ :)

Link to comment
Share on other sites

Pozniej czekaja mnie jeszcze poszukiwania stancji,gdzie przyjma nas z Zyziem i moze jeszcze jednym psem... Ciezko bedzie znalezc choc troche czasu... :( Ale Zyzio sobie odpocznie przynajmniej. Moze pomyslimy o czymś zimą... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Candy']To jest takie samo poidełko jak dla gryzoni. Ewentualnie można później dopasować do jakiejś plastikowej butelki większej pojemności.[/quote]Duże poidlo wystarczy dla pieska.Goja wykorzystaj całość,tylko w woja w tym glowa jak i gdzie to umocujesz;) To samo poidełko możesz brac na wystawy.Candy ma racje jedz na wystawy i sama zobaczysz;)

Link to comment
Share on other sites

Goja nie zrażaj się po pierwszej wystawie. Jak to mawia moja znajoma "jednemu sędziemu podoba się matka a drugiemu synowa". Podejdź do tego jako do fantastycznej formy spędzenia czasu i poznania super ludzi bo takich napewno napotkasz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':)']Hej :) NA immie mam Agnieszka ;) Nie wiem,gdzie i kiedy bedziemy na wystawach,bo czeka mnie teraz ciezki okres w zyciu. Matura, szukanie uczelni,egzaminy... Nie wiem,czy znajdziemy na to czas...



Przepraszam Cię Aga za "przechrzczenie" ale tak jakoś pasowało mi Ania. Jeszcze raz przepraszam. Zyczę Ci pomyślnego zdania egzaminu dojrzałości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Candy']
Przepraszam Cię Aga za "przechrzczenie" ale tak jakoś pasowało mi Ania. Jeszcze raz przepraszam. Zyczę Ci pomyślnego zdania egzaminu dojrzałości.[/QUOTE]
Nie ma sprawy :) I dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

z tym poidełkiem to wcale nie taka prosta sprawa, byłam już w kilku sklepach i nie ma tam dla psów poidełek kulkowych, są dla gryzoni ale małe, większe też bywają, ale jak to zazwyczaj bywa nie możesz kupić tego co chcesz, muszę szukać tak samo miałam ze smyczą ringówka dopiero w 10 sklepie dostałam, a jest w gdańsku naprawdę dużo sklepów "świetnie" zaopatrzonych jak szukasz nietypowych żeczy np dobrego szamponu,dobrej karmy, smyczy ringówki w białym kolorze z wstawką na szyji, a teraz poidełka to niedość że się nalatasz to na koniec okazuje się że na zamówienie:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goja']z tym poidełkiem to wcale nie taka prosta sprawa, byłam już w kilku sklepach i nie ma tam dla psów poidełek kulkowych, są dla gryzoni ale małe, większe też bywają, ale jak to zazwyczaj bywa nie możesz kupić tego co chcesz, muszę szukać tak samo miałam ze smyczą ringówka dopiero w 10 sklepie dostałam, a jest w gdańsku naprawdę dużo sklepów "świetnie" zaopatrzonych jak szukasz nietypowych żeczy np dobrego szamponu,dobrej karmy, smyczy ringówki w białym kolorze z wstawką na szyji, a teraz poidełka to niedość że się nalatasz to na koniec okazuje się że na zamówienie:angryy:[/quote]Poidła są w zasadzie w każdym sklepie .Jeśli pytasz w sklepach o poidła dla psów to powodzenia życzę w dalszych poszukiwaniach.Dla shih-tzu wystarczy w zupełności poidło dla królika , i nie zwracaj uwagi na welkość butelki tylko na średnice rurki a jeśli chodzi o szampony , ringówki , szczotki , grzenienie to raczej nastawiaj sie na kupno tych rzeczy na wystawach

Link to comment
Share on other sites

wiem że trzeba pytać o poidełka dla gryzoni a wielkość butelki ma znaczenie ponieważ wieksze rozmiarowo poidełka mają większa średnicę rurki

a co do szamponów i innych potrzebnych rzeczy to ja ich potrzebyję przed wystawą a nie w dniu wystawy a nie bendę jechała do bydgoszczy żeby kupić szampon to chyba normalne, ale nie u nas

tak samo jest z JSB nigdzie nie można dostać ich produktów tylko na zamówienie a na to się czeka i niezawsze doczekuje !

Link to comment
Share on other sites

a pozatym to dlaczego można kupić wszystko na wystawach a jak szukasz w sklepie to sprzedawca często staje z rozdziawioną gembą bo nie ma pojęcia o czym ty mówisz i nie mam na myśli małych sklepików z tanimi karmami na wagę

naprawde w gdańsku jest kilka sklepów zoologicznych wielko-gabarytowych gdzie powinny być rużne dziwaczne żeczy a tam nawet nie kupisz spineczek dla psa większość tych sklepów specjalizuje się w masówkach niestety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goja']a pozatym to dlaczego można kupić wszystko na wystawach a jak szukasz w sklepie to sprzedawca często staje z rozdziawioną gembą bo nie ma pojęcia o czym ty mówisz i nie mam na myśli małych sklepików z tanimi karmami na wagę

naprawde w gdańsku jest kilka sklepów zoologicznych wielko-gabarytowych gdzie powinny być rużne dziwaczne żeczy a tam nawet nie kupisz spineczek dla psa większość tych sklepów specjalizuje się w masówkach niestety[/quote]kika tygodni temu zamawialem biogroma u przedstawiciela i czekalem 2 dni trzeba zamawiac w pewnych zrodlach

Link to comment
Share on other sites

Goja ja jestem zadowolona z tego typu pidełek: [URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2976&action=prod"]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2976&action=prod[/URL].
Nie przeciekają, są w różnych wielkościach, ja używam tych 600ml. Łatwo do nich wlać wodę, bo mają otwieraną klapkę na górze. Zamiast kulki jest taki bolec, ktory psiaki naciskają jezykiem. Butelek używam na wyjazdach. Nie lubię poideł Savic, bo ciekną. Dla mnie najfajniejsze z dostępnych u nas ma Ferrplast.
Praktycznie wszystkie kosmetyki możesz zamawiać przez internet ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']Goja ja jestem zadowolona z tego typu pidełek: [URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2976&action=prod"]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2976&action=prod[/URL].
Nie przeciekają, są w różnych wielkościach, ja używam tych 600ml. Łatwo do nich wlać wodę, bo mają otwieraną klapkę na górze. Zamiast kulki jest taki bolec, ktory psiaki naciskają jezykiem. Butelek używam na wyjazdach. Nie lubię poideł Savic, bo ciekną. Dla mnie najfajniejsze z dostępnych u nas ma Ferrplast.
Praktycznie wszystkie kosmetyki możesz zamawiać przez internet ;)[/quote]Takiego poidelka nie widzialam.Dzieki wielkie Pumilo skorzystam z tego;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goja']

tak samo jest z JSB nigdzie nie można dostać ich produktów tylko na zamówienie a na to się czeka i niezawsze doczekuje ![/quote]

ISB dostaniesz w Folwarku Zwierzęcym w galerii Madison na Rajskiej w Gdańsku, oraz w CH Manhattan w zologicznym na 3 piętrze

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...