Jump to content
Dogomania

Szczecin Klub Psia Farma


MusliStracciatella

Recommended Posts

[quote name='MusliStracciatella']No to wszystkie do starszej grupy bo w zerówkach sa tylko debiuty, Miss Megi to tez Twoja? i napisz kto jeszcze z hopa bo cos wspomniałaś[/quote]

Tak MISS MEGI-MURKA tez moja;)
ale ją zapisz na debiuty,
ona jeszcze nigdzie nie startowała.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to wszystkie do starszej grupy bo w zerówkach sa tylko debiuty, Miss Megi to tez Twoja? i napisz kto jeszcze z hopa bo cos wspomniałaś

pierwsza grupa czyli najbardziej zaawansowana

Bożena - Zinka
Bożena - Amka
Bożena - Sasanka
Agnieszka - Figo
Karolina - Boogie
Marysia - Pysia
Dominika - Lucky
Natalia - Mila
Ola - Tasza
Sonia - Vigor
Kasia - Diuna


druga grupa czyli A0

Sonia - Zuzu
Diana - Musli
Agnieszka - Pluto
i moze ktos jeszcze

grupa całkiem początkujaca

Maciek - Bono
Hubert - Musli
Paweł - Tasha
Diana - Kala
Agata - Baster
Natalia - Libra
Patrycja - Bursztyn
Cassy
Astra
Ira
Hektor
Diuna
Oila _____________

Link to comment
Share on other sites

Kurcze no bo nie dogodzimy wszystkim staram się jakoś negocjować z wami warunki bo wspólnie mamy się dobrze bawic ale nasz klub zaczął treningi z nowymi od grudnia, więc ciezko nauczyć sie biegania po torze i slalomu jeszcze , robią slalom tunelowo ale jeszcze wypadaja czasami i zgodzę sie z Karoliną jak wczesniej pisała, że może u calkiem poczatkujących nie robic slalomu, no cóz minie jakis czas i znowu cos zorganizujemy, wtedy na pewno bedzie nas juz wiecej i wiecej bedzie mozna manewrować :)
A co do Libry i Ciebie Natalia to 10 stycznia w sobote robimy spotkanko borderowe na Głebokim moze tym razem wpadniesz?

Link to comment
Share on other sites

Nie, no żartowałam z tym slalomem :) Zdaję sobie sprawę z tego, że zaczęłam dość nietypowo z Librą, ale tylko slalom mamy. Więc nami się nie przejmujcie, my się dostosujemy.

10-go na pewno się nie zjawimy, bo w pon. mam ważną zerówkę, do której nic jeszcze nie umiem :) Mam nadzieję, że na zawody nic nam nie wypadnie.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nikt nie dojdzie to same ale i tak klasyfikujemy potem na podstawi pkt karnych i czasu wszystkich razem także spoko Ty Sonia lepiej włącz telefon albo połóż go tak ,żeby miał zasięg bo zarezerwowałam noclegi w Brennej, żeby nie było jak rok temu a nie wiem czy na pewno jedziesz - 20zł /osobę . Puść strzałkę to ja zadzwonię bo i tak mam za darmo;)

Link to comment
Share on other sites

No ja nie wątpię , ze wy już na samą myśl, że można troszkę porywalizować :mad: - jesteście rozgrzane :diabloti:.
Jeśli będzie taki skład jak podałam czyli te 25 osób powiedzmy to zrobimy klasyfikacje łączna dla 2 początkujących grup i oddzielna dla gr starszej : beda wtedy puchary za pierwsze 3 miejsca w A1 i za pierwsze 3 miejsca w A0 no i jak zawsze czekam na wasze opinie:)
postaram sie też zeby doszło do tego losowania o slalom - dla chętnych

Link to comment
Share on other sites

pierwsza grupa czyli najbardziej zaawansowana

Bożena - Sasanka
Bożena - Amka
Bożena - Sasanka
Agnieszka - Figo
Karolina - Boogie
Marysia - Pysia
Dominika - Lucky
Natalia - Mila
Ola - Tasza
Sonia - Vigor
Kasia - Diuna


druga grupa czyli A0

Sonia - Zuzu
Diana - Musli
Agnieszka - Pluto
Magda - Roofie
Bożena - Megi
i może ktoś jeszcze

grupa całkiem początkująca

Maciek - Bono
Hubert - Musli
Paweł - Tasha
Diana - Kala
Agata - Baster
Natalia - Libra
Patrycja - Bursztyn
Cassy
Astra
Ira
Hektor
Diuna
Oila _____________

Tak to wygląda na dzień dzisiejszy :)

Osoby chcące się dopisać mogą to zrobić na forum albo zgłosić do mnie bezpośrednio informacji od osób trzecich o chęci udziału tej czy innej osoby nie mogę brać pod uwagę

Dostalismy pozwolenie gminy na zorganizowanie zawodów na boisku Bezrzecze, gdzie odbywało sie seminarium frisbee:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MusliStracciatella']

Dostalismy pozwolenie gminy na zorganizowanie zawodów na boisku Bezrzecze, gdzie odbywało sie seminarium frisbee:):):)[/quote]
A kiedy mniej wiecej, bo my sie na fczasy wybieramy do tamtych okolic, a skoro juz taki kawal jedziemy to moze o jakies zawody zahaczymy.....:razz:

Link to comment
Share on other sites

zawody są 17 stycznia o 11.00 zgłoszenia psów a w miedzyczasie ustawianie pierwszych torów;)
to troche za poważne słowo zawody bo bedzie to bardziej zabawa agilitowa ale jak zwał tak zwał:)
http: // psiafarma. com /new27. html i new32. html pod tymi adresami tylko oczywiscie bez tych przerw jest troszke fotek z agility i ze sniegowego szaleństwa

Link to comment
Share on other sites

jeśli o nas chodzi to bawimy się w każdą pogodę , treningów tez nie odwołujemy po prostu więcej się ruszamy. A jakbym patrzyła na warunki pogodowe to latem za gorąco a zimą za zimno, wiosna i jesień to raczej u nas za mokro i zawsze coś dlatego nie ma co patrzeć na to czy jest -5 czy +5 albo +30 ...nie są to tak skrajne temperatury żeby zagrażały zdrowiu naszemu i psów. Ja nie moge wyjsc z podziwu jak kluby morsa działaja i jest tylu chetnych a my tu sie paroma stopniami mamy przejmowac:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...