Jump to content
Dogomania

Kika- złoty diament


BobowitaMW

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BobowitaMW']Czyżby skleroza była zaraźliwa? :crazyeye: :cool3: :lol: :eviltong: :evil_lol:[/quote]

Według mnie to jest genetyczne od stuleci :lol: Chociaż moja nauczycielka od włoskeigo mówi,że to za dużo masła [albo margaryny :question:?] :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Uff... Kika jest już w domciu, po wszystkim. To były najdłuższe 2h w moim życiu!! :shake: Dziada oddaliśmy do badania histopatologicznego. Zobaczymy co nęka moją Myszkę. Na razie wiem tylko, ze był to guz skórny. Zauważyłam, że guzy pojawiają jej się zawsze po zapaleniu ucha. Zapytałam, czy to może być powiązane. Okazało się, że tak. :-( Więcej dowiemy się jak będą wyniki (3 tyg??) Szwy ściągamy 4go, w dzień wyjazdu nad jezioro. Jutro kontrola (już widzę ten entuzjazm... ^^)

Sucz wygląda przednio. Ma ogonek )prawie cały) SREBRNY. :lol: Nabijamy się, że teraz to tylko na disco. :lol: :evil_lol: Zrobiłam fotki, także jak odetchnę, to Wam pokażę mego Ćpunka.

Wszystkim, którzy towarzyszyli nam dzisiaj trzymając kciuki/pazurki baaaaardzo serdecznie dziękuję. :* :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keciulinka']czyżby Kikula chciała zmienić kolorek i na próbe ogonek farbneła :cool3:
biedna mała dużo zdróweńka :loveu:[/quote]
Hej! Zdaje się, że Ty pierwszy raz u nas na dogo. :) Oczywiście kojarzę ze spanielowego. ;)

A ogonek będzie ewoluował, gdyż mamy go przemywać farbującym wszystko na żółto rivanolem :lol: . Już się boję!! :-o :eviltong:

Dzięki za życzenia. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Kciuki będziemy trzymać, a jak zdrówko Kiki? ;)[/quote]
[SIZE=1](Nie)[/SIZE] Dzięki :)
Ogonekj ładnei się goi. :) Rana się nie babrze. Kika do perfekcji opanowała funkcjonowanie w kapturze. :evil_lol: Jutro zdejmujemy szwy i... jedziemy nad jezioro! :cool3: Na 10 dni. :razz:

[quote name='keciulinka']Trzymam kciukaski za Kikulinke :loveu:[/quote]
[quote name='Magda&Bloom']Trzymamy kciuki!!!!

Pozdrawiam :loveu:[/quote]
[SIZE=1](NIE)[/SIZE] dziękujemy! :loveu:

[quote name='Dynamique']Nie ma to jak napisać coś wielkimi literami i to na czerwono ! :eviltong::evil_lol:[/quote]
No wiesz, taka ważną informację można, nie? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Jak to czytam coraz bardziej nie mogę się doczekać :cool1::eviltong:[/quote]
Ja też. Na szczęście jutro jadę nad jezioro, więc tam się wyciszę i wypocznę. :eviltong:

[quote name='snuszkak']hmmm, a kiedy zawody w Pozku? Bo ja chętnie wpadnę pokibicować :multi:[/quote]
O ile się nie mylę, to 9 listopada (sobota). Pewnie przy okazji wystawy. :razz: Byłoby super, gdybyś przyszła! :multi: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Słyszałam, że nie jest to jeszcze na 100% pewne. Ale ja liczę na to, ze się odbędą. A jak nie, to my i tak wtedy pojedziemy do Poznania. ;)[/quote]

Też tak słyszałam, ale bardzo bym chciała, zeby się odbyły. Bo tak to zazwyczaj wszystko jest dosyć daleko :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Mróvka']o kurcze, BobowitaMW to zaciskamy mocno kciuki i łapki!![/quote]
[SIZE=1](nie) [/SIZE]dziękujemy! :)

[quote name='Lucky.']Wierzę w ciebie i w Kikę :loveu:Zdolne dziewczyny z was :evil_lol:

Gosia przez ciebie kupiłam tą czarną obroże trixie ;p[/quote]
Dzięki, dzięki. :)
I bardzo dobrze, bo to ładna obroża jest! :lol:

[quote name='Dynamique']Gosia ty teraz chyba nad to jezioro pojechałaś ? Czy jeszcze nie ? [Jeśli tak wracaj szybko i łacz się ze mną w oczekiwaniach :eviltong::evil_lol:][/quote]
No właśnie wróciłam. [SIZE=1](A od jutra będę wyjaśniać co trzeba...)[/SIZE]

Dzięki za odwiedzinki! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...