Jump to content
Dogomania

Kika- złoty diament


BobowitaMW

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lucky.']
A tak a propo nic nie mówcie przy moich rodzicach o Głębokim :D[/quote]
Spoko, spoko. ;) Będę milczeć jak grób. :cool3: :eviltong:
To jak, na 17? :)

[quote name='Dynamique']My idziemy do HOP-A ćwiczyć strefki :cool3:[/quote]
Aha, rozumim. :cool3:

[quote name='cockermaister'][CENTER]Hejooo :bye: :hand: :bye: :hand: :bye: :hand: :bye: :hand: :bye: :hand: :bye: :hand: :bye: :hand: :bye: [/CENTER]
[/quote]

Hejka! :hand:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj wróciłyśmy z obozu Fortowego. :loveu::loveu:
Było tak genialnie, że aż brak mi słów. :loveu:
Jedyne co mi się nie podobało, to to, że tak szybko te 5 dni zleciało!! :placz:
Ja chcę jeszcze raz!!!!!!!!!! :loveu:

Zdjęć nie mam bo... zostawiłam kartę pamięci w komputerze.... :angryy: Ale było kilka aparatów, także może jakaś jedna fotka będzie. :cool3:

Pochwalimy się jeszcze, że na obozowych zawodach, w naszej kategorii (czyli M, przeszkody od 1 - 17, czyli wszystkie) zajęłyśmy DRUGIE miejsce!! :multi::multi: :loveu::loveu:

A teraz informacja mniej fajna. Kika ma na ogonie guza. :-( We wtorek o 11:00 usuwamy. Wcześniej wet nie miał wolnego terminu. :-( To już drugi guz w tym roku! :placz: Tym razem oddam go na histopatologię. Muszę wiedzieć co to za dziadostwo. :shake:

No i stracimy wtorkowy trening!! :placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka & Figo']To kiedy na zawody?? :cool3:

Fisiek za to rozkaszlał mi się nad morzem :shake:. Szaleje jakiś obrzydliwy wirus...
Będziemy trzymać kciuki i pazurki za Kikę.


[SIZE=1]i czekam na dłuuuuugie sprawozdanie z obozu na priv :evil_lol:[/SIZE][/quote]
Kiedy? Na 99% Wrocław, Poznań (o ile się odbędą). Myślę nad Wa-wą. W końcu mam tam wujka... :cool3: No i znajomi z obozu... Jeszcze się namyślę. Ale GDZIEŚ pojedziemy. Chciałam Legnicę, ale nie mam z kim jechać, a gdy jest Sopot siedzimy nad jeziorem. :placz:

Biedny Fisio. :shake: Mam nadzieję, że Kika się uchowa. Jeszcze tylko tego nam brakuje! :shake:

[SIZE=1]zaraz się za nie biorę :cool3:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Witamy po przerwie..

Trzymam mocno kciuki za zdrówko Kiki! :loveu:[/quote]
Witamy i dziękujemy. :)

[quote name='Dynamique']Ok. Przyniose ci tą książke co daaawno temu pozyczyłam i furminator :p[/quote]
Super! Hmm... Faktycznie pożyczałam Ci książkę! Zapomniałam! :lol: A zastanawiałam się nawet gdzie ją posiałam. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Witamy i dziękujemy. :)


Super! Hmm... Faktycznie pożyczałam Ci książkę! Zapomniałam! :lol: A zastanawiałam się nawet gdzie ją posiałam. :lol:[/quote]

Ja też już zapomniałam o niej bardzo dawno. A ostatnio sprzatam i patrze... o kurcze. Książka Gosi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...