Jump to content
Dogomania

Czeka na dom piesek wyrzucowny po wakacjach


Marta Kol

Recommended Posts

[SIZE=3][FONT=Calibri]Piesek wyrzucony po wakacjach

Piesek bardzo młody, mały,[FONT=Calibri]wzięty na wakacje przez Panią, żeby bawił się[/FONT]
jej jamnikiem, po wakacjach i jej urlopie wyrzucony na ulice[FONT=Calibri].Obecnie[/FONT]
mieszka na ogródkach działkowych wraz z drugim bezdomnym pieskiem. Śpi
na liściach, marźnie. Bardzo potrzebuje domu. Jest bardzo głodny i
wymaga opieki, ma przejmujące i smutne spojrzenie.Został oszukany i
wyrzucony przez kobietę, która traktowała go jak maskotkę na lato. Prosi
o pomoc z całego serca. [/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Kto pomoże? Piesek jest za Serockiem.....[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]fotkę prześlę jutro[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

tak narazie dokarmia[IMG]http://psychologia-pomoc.pl/pieski/4.JPG[/IMG]....przynajmniej tak było pare dni temu...
O to on: jest mały, i jest 2 kim za Serockiem , razem z suczką, o której pisałam w innym poście, myślę że ma 1 rok, góra 2 lata- tak mi się wydaje

Link to comment
Share on other sites

oj, żeby można było jakoś karać za takie zachowanie ludzi-potworów.
Piesek jest słodki i bardzo biedny, tylko nie ma domu, ten drugi piesek, który jest z nim to suczka- miała już małe- 2 zmarły, 2 wzięte, 2 oddzielone od niej w DT awaryjnym. Jesłi nie zabierzemy suni i tego pieska stamtąd, znów moga być psie dzieci. Wiecie szkoda mi tego psiaka, bo całe wakacje miał dom i psiego kolegę, pełna miską i ciepło, a teraz koszmar. ciekawe co u niego teraz. ja go widziałam w poniedziałek....

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie byłam dziś na działkach- Pieska Filusia i tej suni nie było. Otóż działkowiczka zawiozła pieski do schroniska...Niestety nie wiem do jakiego , bo z tą Panią nie mam kontaktu...W przyszłym tygodniu, jeśłi moja Mama bedzie tam na chwilę poproszę by spytała do jakiego. no cóż może i to lepsze niż zimno, liście i brak jedzenia.Dziękuję więc wszystkim za pomoc!!!!!!

A wogóle pieski zawiozła do schroniska ta PAni, która w wakacje miął pieska do zabawy , a potem juz nie- może sumienie ją ruszyło?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...