Jump to content
Dogomania

TRENCIN 24-25.01.2009r.


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja przeglądając pocztę korzystam z Outlooka, ostatnio coś mnie tknęło i zajrzałam na serwer poczty, a tam w folderze ze spamem siedziały sobie m in właśnie potwierdzenia otrzymania zgłoszeń i przyjęcia psa na wystawę.
Może i u Was na tym polega problem?
Niestety nie umiem dezaktywować filtra anty-spamowego i pozostaje mi jedynie regularnie zaglądać na serwer i sprawdzać co trafiło do kosza (spam jest opróżniany automatycznie co 14 dni - ciekawe ilu jeszcze wiadomości nie dostałam :mad:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzamal']Fryta-nie chwale się, że jade, bo nie wiem czy jade...licze bardzo na to,że jednak jade. Wszystko łacznie z noclegiem jest załatwione tylko potwierdzenia brakuje.
No i będę w sobote :) mam nadzieje, że się spotkamy:):multi:[/quote]

Masz wiadomosc na gadu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']No i ani w poczcie, ani w spamach odp niet - chyba jestem zła :mad::angryy:[/quote]
;) trza być optymistą... było listem poleconym, było potw zapłaty, to w sumie czemu mieliby nie przyjąć :eviltong:
Jak pojedziemy i sie okaże, że surprice, to raczej oni mają się czego bać, bo zatłukę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']No i ani w poczcie, ani w spamach odp niet - chyba jestem zła :mad::angryy:[/quote]

Napisałam do nich maila w sprawie Mareczka i odpisali ze wszystko jest i pies jest przyjęty :cool3::cool3:


Dzamal - No to do zobaczenia na miejscu, wreszcie sie spotkamy na żywo :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Napisałam do nich maila w sprawie Mareczka i odpisali ze wszystko jest i pies jest przyjęty :cool3::cool3:


Dzamal - No to do zobaczenia na miejscu, wreszcie sie spotkamy na żywo :loveu::loveu:[/quote]

Dzięki wielgachne :cool3: Widać mnie z pełną premedytacją lekce sobie ważyli ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nacia_i_Fluffy']Dostałam potwierdzenie! :D Wysłane 30.12, a dzisiaj 02.01 - no normalnie szok! A drugi szok, że wysyłają je prawie miesiąc przed wystawą - to mi się podoba :)[/quote]


szczęściara:razz:, to może wkrótce i do nas dojdzie:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj dostałam potwierdzenie. Niestety, data na znaczku jest nieczytelna.

Ale mam tam 2 błędy:
- z suki zrobili psa...
- nie zapisali mnie do konkurencji Grupa Hodowlana...

Napisałam dzisiaj do nich maila na podany adres mailowy. Zobaczy czy i kiedy odpowiedzą...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...