Jump to content
Dogomania

SAMOOKALECZENIE. 2letni ON już w nowym DOMU!!!


Ra_dunia

Recommended Posts

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mysza 1']A dom od grudnia to jest już pewny?[/quote]


Ludzie są strasznie za małym... są wspaniali... tylko ktoś musi odbębnić wizytę przedadopcyjną aby było na 100 i 1% bo jak nie to dopiero w grudniu się z nimi spotkam:p jak będą w Polsce...
tak mało potrzeba aby Baaluś mógł spać spokojny o następne dni...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='1doberman']Ale on jest piękny:loveu: cudo chłopak
A ogonek no cóż obrośnie:)
Podnoszę Onka:multi:[/quote]
ogonek napewno obrośnie bo już włoski zaczynają wyrastać... tylko kwestja aby nie siedział w małym ciasnym kojcu tylko w DT lub chociaż w DT w budzie z możliwością wybiegania się i kontaktu z człowiekiem...

[SIZE=6]PILNIE SZUKAMY DOM TYMCZASOWY!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

super by bylo gdyby znalazla sie dom tymczasowy:loveu: my niestety dopierow grudniu bedziemy:placz:ale ja juz odliczam dni...moj biedny pieseczek... serce mi sie kraja jak pomysle ze on siedzi w tym kojco podobnym pomieszczeniu sam. nie ma kto go poglaskac poprzytulac...dom tymczasowy potrzebny koniecznie psina odzyje i bedze mozna poobserwowac jego charakter tak jak jego problemy i pozniej bedze wiadomo jak sie nim zajmowac. mam nadzeiej ze jak bedze w domu tymczasowym zmieni sie tylko na lepsze i nie wyjdze jakas ;zla;natutra pieska tylko bedze w dalszym ciagu ostoja spokoju;)zalezy mi wlasnie na tkim jego charakteku:loveu:a ten jego ogonek.......kurcze mylsalalam ze on troszke inaczej wyglada ze moze jest do polowy zgryziony a tu.biedaczek....

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6]PILNIE SZUKAMY DOM TYMCZASOWY!!![/SIZE][/quote]

Jeżeli nikt sie nie znajdzie w pobliżu to oferuję DT na Śląsku.
Mieszkanie 3 pokojowe niestety nie ma ogrodu:(, ale opieka 24h i długie spacerki.
DT ponieważ na Śląsku jestem tylko do końca stycznia później wracam do Gdańska gdzie mamy 3 psiaki w tym jeden niedawno adoptowany z dogo ON Boni:loveu:

A domek bedzie dzielił z kotką mojej mamy, ale Znajda jest bardzo ugodowa i raczej nie będzie z tym problemów.

Link to comment
Share on other sites

Jestem w domku 24h, a do tego są 3 pokoje kotkę można spokojnie gdzieś ulokować nie potrzebuje za dużo pzestrzeni wystarczy miękka poduszka i śpi całymi dniami oczywiście z przerwą na jedzonko :) myślę, że można to spokojnie pogodzić.

Kiedyś miałam dobermankę która strasznie nie lubiła drugiego małego kundelka przeżyły razem 7 lat bez szwanku no może z małymi awanturami.
Kotek jest znacznie mniej kłopotliwy kocha spanie :) zwłaszcza przy tak paskudnej pogodzie.

Link to comment
Share on other sites

Piesek to priorytet potrzebje dużo czułości i zainteresowania ze strony człowieka. Oferuję swoją pomoc bo wiem, że mogę mu to dać.
Do końca stycznia jestem w domu i cały swój czas mogę mu poświęcić łącznie z długimi spacerami z których sama skorzystam bo 4 ściany są przytłaczające :( a samemu wiadomo nie chce się, brak motywacji :)

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z opiekunem psiaka... więc z tego co jeszcze tu nie napisałam to:
*psiak reaguje na "FE ZOSTAW NIE RUSZ" gdy na spacerku lub wybiegu zaczyna gryźć ogonek... i oczywiście przestaje i dalej spaceruje...
*już w kojcu praktycznie się nie gryzie...
*jak dostaje jedzenie nie rzuca się na miskę ani nie jest agresywny... je dopiero jak zostanie sam na sam z miską...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tifet']1doberman a co jak pies zagryzie kota??? co zrobicie z psem na DT???[/quote]

[B]1doberman[/B] to moja TZ z która adoptowalismy Boniego. Na razie jest na Śląsku z powodów rodzinnych ale w sumie to mogę za nią ręczyć ( przynajmniej tak mi się wydaje:diabloti: ). Fakt ze jesteśmy trochę szurnięci na punkcie psów, zwłaszcza ONków ale wiemy co robimy. :evil_lol:Zna nas [B]Beka[/B] która dała nam Boniego.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/heepy-end-boni-ma-domek-najlepszy-na-swiecie-108593/index112.html[/URL]
Sam będę robil swoja pierwszą swoją wizytę p.adopcyjną w Gniewie ( jak się dodzwonię do gościa).
Poza tym z [B]AleksandraJ[/B] poznały się ostatnio przy okazji odwiedznia ONki w schronie w Bytomiu. No ale jeśli zadecydujesz ze wizyta jest niezbedna to nie mamy nic przeciwko temu.
Jedyne co złago może spotkac Baala do ze zostanie wpuszczony do łóżka i może się to odbic na jego wychowaniu:evil_lol:

Co do transportu to jak wiesz obiecałem zabrać jamnika do Krakowa i zamierzam się z tego wywiązać. Jesli Baal nie jest zbytnio agresywny to klatka dla jamnika powinna rozwiązac problem i Baala dokoptuję jadąc przez Wawę. Jadę sam w nie za małym aucie , kombinacji jest kilka w nim więc powinienem sobie porawdzic z ich rozmieszczeniem:evil_lol:.
Wyruszam 27 go rano.

Link to comment
Share on other sites

hmmm... skoro Beka by poręczyła to wizyta przed domkowo tymczasowa jest zbędna... :diabloti:
co do autka to 1dobreman już mi dokładnie powiedziała co i jak:p zresztą jak sama poradziłam aby włożyć jajko(jamnik) do kontenerka lub obezwładnić i przywiązać do przedniego siedzenia:evil_lol:(proszę się nie denerwować lubię jajka i ja tak z czystej troski piszę bo nigdy nie wiadomo co któremu odbije)...
a i słyszałam że możesz załozyć siateczkę z tył:razz:

co do Baala to chłopiec raczej zawsze był grzeczny...
ale...
no tak ale... nie wolno go na spacerze dawać na długiej smyczy tylko na krótko... wtedy chodzi grzecznie przy nodze i zaczepia o zainteresowanie... jeśli da się go na długiej to zachowuje się jak głupolowaty szczenior, a wtedy ręce trzeba mieć gumowe jak wypatrzy np jamniora:cool3: wtedy rzuci się w jego kierunku by go zaczepiać (nie agresywnie ale jest jak słonik w składzie porcelany to i jamniorkowi może się nie spodobać a i ty będziesz miał wyćwiczone mięśnie:razz:<wiem co mówię bo podobnego łobuziaka mam u siebie na DT:evil_lol:>)...

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za to co teraz napiszę. Falnie się z tym czuję bo nienawidzę niedotrzymywać danego słowa ale sytuacja nam się skomplikowała...:shake:

Wczoraj uratowalismy przed uśpieniem 10 miesiecznego ONka który dogonuje na swoim ogonie egzekucji. podejrzewam że Ball to malutki problem przy tym psiaku...:placz:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/samookaleczajacy-sie-owczarek-niemiecki-dt-ds-pilnie-potrzebny-125365/[/URL]

ech... więc psiak jest u [B]1dobreman[/B] gdzie miał byc Ball. Ball tam już nie może być dopóki jest ten szczeniak bo Ulka ledwo daje radę fizycznie i psychicznie... Mieszkanie na 4 piętrze w zasadzie nikogo nie ma do pomocy.
Szukamy intensywnie i dajemy ogloszenia DT lub DS ale wątpię zeby zdarzyl się cud i moglibysmy go oddac w dobre ręce do 27go i wziąc w jego miejsce Baala.:-(

Jedynym rozwiązaniem jest to że wezmę Balla do siebie do Gdańska ale tu mam 3 psy w tym jednego adopotowanego dopiero co Boniego więc wiecie jak jest...

Prosze więc o dalsze szukanie DT dla Balla [U]ale jeśli nie będzie innej możliwości to wezmę jednak Baala do siebie [/U]... Musiałbym sobie to tylko jakos rozrysować... Albo młodego. Sam nie wiem co lepsze...:shake:

Może hotelik dla Balla . Może przyszli własciciele by pomogli sfinansowac ten miesiąc...

Jeszcze raz przepraszam...:shake:

Link to comment
Share on other sites

O matko, ale się działo! i dzieje...
Biedne te ONki, widać, że są strasznie uczuciowe :-(
Zbójini - chyba rzeczywiście sytuacja Baala jest trochę lepsza niż tego drugiego psiaka :placz: Takiego właściciela to normalnie :mad:
PROSIMY O DT DLA BAALA!!!
Czeka na niego kochający dom... ale do tego czasu potrzebujemy domku tymczasowego, który pomoże Baalowi odzyskać równowagę i psychiczny spokój...
Agatkalimanowa - Baal na pewno będzie waszym wymarzonym psiakiem :loveu::loveu::loveu: w końcu jest wam przeznaczony ;)
Co do wizyty - taki zwyczaj... brzmi groźnie, ale zazwyczaj to czysta przyjemność. Serio - można nawiązać przy okazji bardzo fajne znajomości i skoro cały czas trwacie przy Baalu to na pewno wizyta będzie po prostu formalnością.

Link to comment
Share on other sites

kurcze to nie dobrze bardzo liczylismy na ten domek tymczsowy...co chodzi o hotel to niestety nie damy rady sfinasowac go poniewaz wracamy teraz do polski na stale i mamy teraz mnustwo wydatkow(nie wiadomo rowniez czy dostaniemy wszystkie zarobone pienadze od szefa Artura przed swietami) nic trzeba szukac dalej domku tymczsowego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...