Jump to content
Dogomania

ON-ek Prins został adoptowany.


Olena84

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='1doberman']Pięknie by były gdyby domek zechciał Prinsa jeszcze przed świętami:loveu:.
Trzymam bardzo mocno kciuki.[/quote]

I raczej tak się stanie... mam pewną "psią mamę" na oku :roll:
przyszykowała już miejsce w domu dla Baala ale Baal został już adoptowany więc byłaby skłonna do Prinsa :cool3:

Jako referencje mogę zareklamować że była gotowa przygarnąć schorowanego wymagającego sporo opieki Baala :cool3:
jak pisała podczas rozmów o Baalu :"Mam dom, z dużym ogrodem, żadnych kojćów czy łańcuchów.
Psy traktowane są u nas jak członkowie rodziny
Jest tylko jeden problem, a mianowicie, mieszkam trochę daleko...na śląsku, koło Tarnowskich Gór.
Czy byłaby jakaś szansa na przetransportowanie Baala?"...

Do towarzystwa miałby już starszą suńkę... ale za to ponoć bardzo miłą :cool3: a i na święta byłby w domku...

[B]Lada dzień dam 100% potwierdzenie... a wtedy tylko trzebaby sprawdzić domek zapakować Prinsa i w drogę do Psiej Mamu :cool3:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Pani jest Zdecydowana na 100%... niestety odeszła sunia :( i nie doczekała poznania Prinsa... prosze koniecznie o podanie osoby która sprawdzi domek...proszę o tą informację jeszcze dzisiaj bo jutro wyjeżdżam i nie ma ze mną kontaktu... a nie chciałabym aby zaprzepaścić taką szansę na domek... od czwartku mnie nie ma... pilnie czekam na info...

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś się skontaktował z Tifet w celu uzyskania adresu pani chętnej do adopcji? Czy była kontrola domku?
Tifet wyraźnie napisała,że od dziś jej nie będzie!!
I co teraz? Szkoda domku -choć jak to mówią,jak jej zależy to poczeka;)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie a może zaczniemy kiedyś korzystać z tej Dogomapy?:diabloti:

[B]Informacje o uzytkowniku tifet[/B]



Lokalizacja: Warszawa/Ząbki (mazowieckie)
Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#6b7fa6]E-mail[/COLOR][/EMAIL], [URL="http://dogomania.pl/forum/private.php?do=newpm&u=0"][COLOR=#6b7fa6]PW na Dogomanii[/COLOR][/URL], tel.: 60XXXXXXX

Komentarz: -



[B]Oferowana pomoc:[/B]

- [B]wizytacja domow[/B]: Warszawa, Ząbki, Zielonka
- [B]foto[/B]
- [B]teksty ogloszen, aukcji[/B]
- [B]opiekun watkow[/B]: ...
- [B]robotki reczne[/B]
- [B]stowarzyszenia i fundacje[/B]: Dogi Adopcje

Link to comment
Share on other sites

Wiedza tajemna mówi żeby robić wizytę:diabloti:

Każdy domek na wagę złota a owczarków jak mrówków. Poza tym lepiej żeby się 2 biły niz żadnego nei było:diabloti:

Ścigam ludzi z wątku Baala bo stamtad przytargałem tifet bo dla Baala byly też 2 domki.


P.S. święta... kurka zeby to nie byly kaprysy pod choinkę bo w styczniu będziemy je odbierać..

Link to comment
Share on other sites

Zbójni idzie dobrym tropem!:lol:
Ta pani była chętna na Baala,ona miała suczkę ON,ale właśnie odeszła:-(
Mimo to,pani nadal chętna na Prinsa- tak napisała Tifet przed swoim wczorajszym wyjazdem!!
Trzeba wydobyć namiary na panią- ale jak? Skoro Tifet tel.nie odbiera!:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...