Jump to content
Dogomania

BULLOWATE DO ADOPCJI


Dag

Recommended Posts

podobno i z suniami i z psami ,wiesz to młody psiak bardzo przeżył po trafieniu do schronu ale najlepiej opowie Ci i nim Ania i Kropka ,ja go tylko wypatrzyłam na stronie schroniska i poprosiłam o wiecej info , Ania była z nim ostatnio sam na sam więc napisz do niej PW ,w razie transportu może pomogę choć trochę bo do Olsztyna mam 100 km. więc mogę go przywieźć do siebie ode mnie już bliżej do Poznania ,ale tak właściwie to gdzie Konrad mieszka bo nawet nie wiem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znalazłam takie ogłoszenie:
[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-szczeniak-amstaff-z-Zabek-W0QQAdIdZ257625748[/URL]
Piesek śliczny, zakochałam się w nim!!! Identyczny ja mój Astek
[*]. Ja niesety mam do niego za daleko, pomóżcie żeby nie trafił do pseudo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharon']i coś takiego znalazłam:
[URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-PILNIE-ODDAM-W-DOBRE-R-CE-W0QQAdIdZ257624916[/URL][/QUOTE]

[quote name='sharon']Znalazłam takie ogłoszenie:
[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-szczeniak-amstaff-z-Zabek-W0QQAdIdZ257625748[/URL]
Piesek śliczny, zakochałam się w nim!!! Identyczny ja mój Astek
[*]. Ja niesety mam do niego za daleko, pomóżcie żeby nie trafił do pseudo.[/QUOTE]

o rany, jakie cudne maluchy!
[B]koniecznie szybciutko trzeba je na dt! to "łakome kąski" dla pseudo :([/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']ten mały białasek jest w DT bedzie spisana umowa adopcyjna więc ludzie jakiekolwiek pojęcie maja z drugim nie mogłam sie skontaktowac ale najlepiej aby ktoś z wrocka poprostu pojechał i ją zabrał[/QUOTE]

Tylko trzeba mieć gdzie ją zabrać. ja nie mam opcji u siebie:/ bo pojechac zabrać oczywiscie moge! macie jakis pomysl na DT?

Link to comment
Share on other sites

Ania z poznania wiec chyba mam idealna opcje dla Ciebie! skopiuje post z watku asta Parysa z wrocławskiego schronu..."A dziś do schronu wrócił Demon - ten półtoraroczny, wykastrowany, taki rudawy, jednolity z wielkim łbem jak stodoła, zna komendy, energii ma za czterech i wrócił, bo sobie z tą energią nie poradzili. On nadawałby sie do pary do jakiejś suczki i jakiś ogródek, żeby psy mogły razem poszaleć - tak się wetłam z tą reklamą Demona u Parysa, ale dziś mnie się kolana ugięły, jak go zobaczyłam w biurze - długo u nich nie był :-( "
kurcze, czy to nie idealna opcja? zdjecia jednak ja osobiscie moge zrobic dopiero w sobote!

Link to comment
Share on other sites

trzeba by probowac sie dodzwonic. jesli jest adres w ogloszeniu moge sprowbowac podjechac.wtedy powiedziec ze bierzemy zwierza i jakos trzeba by zgrac transport do ciebie z dniem odbioru małej. ja na prawde nie moge jej do domu wniesc. podejrzewam ze moje psy szlak by trafił:/ mam zadymiarza

Link to comment
Share on other sites

Ja mam! Dziś zwrócono z adopcji do wrocławskiego schroniska psa o imieniu Demon - został zwrócony, bo jest za energiczny - pies jest rudy, piękny, ogromny, ma półtora roku , zna komendy, kocha ludzi i suczki!!! Jest wykastrowany!!! Full serwis - zaszczepiony, zaczipowany,odpchlony,odrobaczony, młody, zdrowy, bez jajec, z nadmiarem energii - ręce odrywa, tak ciągnie, ale jest grzeczny. Bierz cie go z wrocławskiego schronu szybko, bo to rarytas dla mądrego właściciela. Ma nr na szyi 779 i jest w boksie pojedynczym nr 12 - nie mam fot, bo dziś nie miałam aparatu,ale jeśli ktoś na poważnie się nim zainteresuje, to zadzwońcie do diuna_wro 694795026, ona poprowadzi tę adopcję profesjonalnie, bo ja z astów cienka jestem.

Link to comment
Share on other sites

abilab, to nick z dogo. zgodzila sie zabrac małą tine do siebie na kilka dni. mowi ze do konca tygodnia nie bedzie klopotu ale do tego czasu musilaby ktos po nią przyjechac.canaveral? to co robimy? ja moge jutro wieczorem z abilab(Ania) jechac po suczke.skontaktujesz sie z wlascicielem?

Link to comment
Share on other sites

Jej, jak fajnie że tak szybko działacie.
Kurczę, gdybym miała mozliwość już bym po malca jechała:/ Wybaczcie wiem że dużo Astów jest do adopcji, a mnie rwą tylko takie maluszki, ale to powód tego że mam jeszcze w domu natarczywego Yorka i boję się że duży pies może zrobić mu krzywdę, on potrafi rozzłościć nawet bardzo spokojnego psa. oczywiście jest łagodny i z każdym psem chciał by się bawić, ale jest bardzo natrętny!!

Link to comment
Share on other sites

generalnie moze moglaby mała zostac do 10 lutego u obecnych wlascicieli?canaveral,kontaktowalas sie jakos z nimi? moja znajoma caly czas jest chetna wziazc mała. zapytam czy do ok 12 ? lutego dala by rade. najpierw musze konkretnie wiedziec kiedy bedziesz we wrocku,jadac do walbrzycha. do 10 ostatecznie nie jest jakos dlugo. to jak? najpierw skontaktuj sie z wlascicielami czy ja przetrzymaja do tego czasu

Link to comment
Share on other sites

ok. znajoma,ktora wyrazila wczoraj chec przetrzyania psinki u siebie zgodzila sie przetrzymac ja do 10 lutego. canaveral,konkretne decyzje sa potrzebne. adres ludzi itd. no i wg mnie trzeba sprobowac zagadac z nimi czy przetrzymaja psinke do twojego przyjazdu.

Link to comment
Share on other sites

canaveral staff czy kontaktowałas sie z właścicielami, ze chcesz zabrac Tine z ogloszenia? nic nie piszesz w tej sprawie a to ważne. ponawiam swoja opcje!!! jutro moge po nią jechac i zabrac do dt nawet do 10 lutego ale chce wiedziec czy wszystsko jest ugrane? moge zadzwonic sama, jasne. tylko skad mam wiedziec czy Ty nie dzwoniłas i nie umówiłas sie,ze suczka bedzie odebrana. jakiekolwiek info! to wazne. bylo juz ponad 300 wejsc na ogloszenie. kto wie czy suczka jeszcze u nich jest!:/
Widze, ze w ogłoszeniu jest tylko mail podany. wiec nie mozna zadzwonić nawet. wiec tym bardziej zalezy mi na info czy pisalaś do nich.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wklejenie fotek Demona - dziewczyny pokażcie go temu panu - na prawdę warto - on jest sympatyczny gość, niech dobrze trafi, w dobre ręce, bo to jakaś paranoja z tym oddawaniem, bo ciągnie na smyczy i jest energiczny - no potwierdzam! ciągnie na smyczy i jest energiczny, ale poza tym to dzieciuch, grzeczniak, przytulak nawet bym powiedziała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...