Jump to content
Dogomania

Jaki w ogóle dysk


w-lenka

Recommended Posts

Czyli w sumie przede wszystkim się te dwa wielkością różnią. CHyba większy wole ;p
Przede wszystkim do nauki łapania żeby się nadawał :) To chyba przy hero xtra zostane, skoro większe, to się pewnie i rzuca latwiej i łapie xD

Możecie jakieś linki dać?? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 778
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Victoria']Czyli w sumie przede wszystkim się te dwa wielkością różnią. CHyba większy wole ;p
Przede wszystkim do nauki łapania żeby się nadawał :) To chyba przy hero xtra zostane, skoro większe, to się pewnie i rzuca latwiej i łapie xD

Możecie jakieś linki dać?? :D[/QUOTE]

do czego linki? do sklepu? tu np: [URL="http://www.whippy.pl/latajace-dyski-dogfrisbee-c-16.html"]whippy[/URL]
są też na allegro, ale na whippy jest taniej, a teraz jest promocja na niektóre kolory :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']Gdyby ktoś chciał 3 fastbacki i hero xtra - w komplecie - zapraszam na pw ;)[/QUOTE]

Masz zatkaną skrzynkę, a ja bym się chciała zorientować, jaka cena Cię interesuje, i czy zestaw to 3 fastbacki + 1 hero xtra? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja trenuję z moim psem już jakiś czas dogfrisbee i teraz mamy dysk gumowy z trixie. Jak pisali już inni - jest bardzo fajny do przeciągania, trochę gorzej lata. Teraz chcialabym kupić kolejne dyski, troszkę twardsze, ale żeby nie zrobily psu krzywdy, bo ma delikatną szczękę. Zastanawiam się nad Fastback i CS, co lepsze?

Link to comment
Share on other sites

a to ja jakaś ułomna jestem xDD

Chyba się na te fastbacki skusze - cena zachęca ;]

Wiecie może jakie one mają wymiary..?chodzi o te: [url]http://dogfrisbee.pl/pl/p/FASTBACK-MISPRINT/75[/url] (nawet nie wiem czy sie czyms roznia od tych co WhyI pokazywała.. xP

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']a to ja jakaś ułomna jestem xDD

Chyba się na te fastbacki skusze - cena zachęca ;]

Wiecie może jakie one mają wymiary..?chodzi o te: [url]http://dogfrisbee.pl/pl/p/FASTBACK-MISPRINT/75[/url] (nawet nie wiem czy sie czyms roznia od tych co WhyI pokazywała.. xP[/QUOTE]

te dyski mają średnicę 23-24 cm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WhyI?']Ja trenuję z moim psem już jakiś czas dogfrisbee i teraz mamy dysk gumowy z trixie. Jak pisali już inni - jest bardzo fajny do przeciągania, trochę gorzej lata. Teraz chcialabym kupić kolejne dyski, troszkę twardsze, ale żeby nie zrobily psu krzywdy, bo ma delikatną szczękę. Zastanawiam się nad Fastback i CS, co lepsze?[/QUOTE]


Csy szybko się psują ale fakt, dobrze latają. Niedawno zakupiłam 3 fastbacki i jestem bardzo zadowolona. Może nie są to super wytrzymałe dyski ale świetnie latają. Z CSów już zrezygnowałam, bo mój pies je zbyt szybko niszczył.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WhyI?'][B]HexaWHWT -[/B]dzięki, a gdzie kupowałaś?[/QUOTE]

CSy czy fastbacki? ;) CSy zamawiałam na dummik.pl polecam stronkę. Odbierałam dyski osobiście i kobieta na prawdę świetna. Szybko wszystko i w ogóle. A fastbacki kupiłam na DCDC we Wrocławiu. Można je również nabyć na dogfrisbee.pl w atrakcyjnej cenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']no wlasnie wyzej jest link do dogfrisbee. Teraz są tańsze z błędami w nadruku.. Kurcze nie moge sie doczekac kiedy przyjda ;][/QUOTE]

Tak, mam 3 takie z błędnymi nadrukami jednakże ten nadruk który jest pokazany na stronie nieco się różni od tych, które mam. Ale to nieistotne ;) fajne dyski, świetnie latają i kolory ładne. Szczególnie niebieski. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...