Jump to content
Dogomania

"Spa dla psa i kota" na animal planet...


Bewarka

Recommended Posts

Przed chwilą skończył się pierwszy odcinek. Następny za tydzień. Oglądał ktoś może? Fragment nawet nagrałam ;) Co prawda mam mieszane uczucia, ale...:)



[SIZE=1]PS:Jeśli taki wątek już istnieje to proszę mi podać link, bo wyszukiwarka mi nie działa, a mogłam przeoczyć...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mi się nie podoba :shake: uczestnicy na moje oko chcą zgarnąć tylko nagrodę, błędy robią takie, że nawet ja bym takich nie zrobiła... np. kołtuny na brzuszku facet rozczesywał metalowym zgrzebłem, a później grzebieniem - pies skowyczał, a ten dalej robił to samo. I w ogóle takie dziwne, bardzo nie podoba mi się ta atmosfera :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja oglądałam większość odcinków.Ludzie różni i z różnym doświadczeniem.Polubiłam Artista(czarnoskóry chłopak), na początku bardzo się stresował ale widać że miał serce bardzo otwarte na psy i pzrejmował się ich losem i sporo się nauczył podczas trwania programu.Niektóre konkurencje dziwne i mnie zaskakiwały tj strzyżenie psów ze schorniska i ten kto swojemu psiakowi nie znajdzie domu albo znajdzie go ostatni to odpada- to było głupie ale na szczęście się okazało,ze nie było to tak jak miało być i sprawdzało ich serce dla psiaków. Program się juz skończył, lecą teraz powtórki od pierwszego odcinka.
Wygrała osoba za która byłam mimo błedów jakie robiła.Dla mnei program fajny i pozytywny.

Link to comment
Share on other sites

Aha, dzięki :) Tak szczerze to myślałam, że wygra ta, ta...ta pani, hm, z największym doświadczeniem, nie wiem jak to ująć :evil_lol: Blondynka taka, co większość ras czesała nie raz i w sumie często to powtarzała jak dostawała taką czy taką rasę. Ale na początku to kibicowałam temu 'od pudli', potem zaczął mnie denerwować :lol: i zaczęłam temu przy kości co był chyba najbardziej delikatny w stosunku do psów i w ogóle wyglądał całkiem sympatycznie :lol: Ale niestety odpadł :mad:

[quote name='Kisses_xox']Ponawiam pytanie...[/quote]
Skończył się, ale teraz zaczęli puszczać od początku.

Link to comment
Share on other sites

tak Artist ten po prawej, ja go polubiłam ale oni wszyscy galdali tam momentami głupoty to trzeba wybaczyć bo to reality show:evil_lol: Ten w środku mnie wnerwiał bo pomimo tego ze bardzo ładnie robił psy wyniosły i uważał się za najlepszego tam, a ten z lewej tez taki dziwny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']tak Artist ten po prawej, ja go polubiłam ale oni wszyscy galdali tam momentami głupoty to trzeba wybaczyć bo to reality show:evil_lol: Ten w środku mnie wnerwiał bo pomimo tego ze bardzo ładnie robił psy wyniosły i uważał się za najlepszego tam, a ten z lewej tez taki dziwny[/quote]

Zgadzam się :razz: On uważał,ze skoro czesze psy "gwiazd" to jest już wogóle naj,naj,naj :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Dynamique']Zgadzam się :razz: On uważał,ze skoro czesze psy "gwiazd" to jest już wogóle naj,naj,naj :roll:[/quote]
Ja również :cool3: no ale talent miał;)

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że wygrał Artist :lol: Mnie najbardziej się podobał odcinek z psami ze schroniska :loveu: Artist wybrał najbiedniejszego psa, trudnego do doprowadzenia do 'porządku', odesłał swoich ludzi do przeciwnika, bo chcieli suczkę, a on miał psa, mimo że osoba, która jako ostatnia znajdzie dom dla swojego podopiecznego miała odpaść :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...