Jump to content
Dogomania

Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zrobilam podusmowanie na 1 str przepraszam, ze teraz, ale jak się za to brałam to 2 dogo nie chciało się edytować - jeśli coś przeoczyłam proszę pisać
Jesteśmy na -30zl z sierpnia
[B]na sierpien
06.07 Yana 20zl
13.07 Giselle4 10zl
14.07 kosu32 20zl
19.07 Slomka 15zl
30.07 Monika 20 5zl
31.07 kikou 20zl
02.08 xmatix 40zl
05.08 LuGosiak 20zl
31.08 Ja 20zl= 170zl
przelane 200zl razem =-30zl na minusie :(


na wrzesnie
13.07 giselle4 10zl
18.08 slomka 15zl
04.08 Yana 20zl =45zl
31.08 Monika 5zl =50zl
31.08 kikou 20zl =70zl
31.08 xmatix40zl = 110zl
02.09 Justynak 30zl = 140zl -100zl pierwsza rata =40zl
02.09 Ja 20zl =60zl


na pazdziernik:
19.07 giselle4 10zl
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Monica_20']Co tam u Bezy słychać? Wiecie?[/QUOTE]
Oj ona to poszła do Niemców kiedyś było jej zdjęcie z nowego domu, a pozniej to juz Kinga pośredniczyła w jej adopcji, a obecnie nie ma jej na dogo to nie ma pojęcia
Zrobiłam Czarkowe rozliczenie w 1 poście, czy ktoś umie czarować, ja nie wiem co z nim zrobimy :( siedzi już strasznie długo w DT, zero odzewu, jedynie chyba 2 razy przez ten czas się ktoś o niego zapytał mimo masy ogłoszeń

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='GoskaGoska']Oj ona to poszła do Niemców kiedyś było jej zdjęcie z nowego domu, a pozniej to juz Kinga pośredniczyła w jej adopcji, a obecnie nie ma jej na dogo to nie ma pojęcia
Zrobiłam Czarkowe rozliczenie w 1 poście, czy ktoś umie czarować, ja nie wiem co z nim zrobimy :( siedzi już strasznie długo w DT, zero odzewu, jedynie chyba 2 razy przez ten czas się ktoś o niego zapytał mimo masy ogłoszeń[/QUOTE]

Gosia,dajmy jemu jeszcze szanse...prosze
zapłaciła za 2 miesiece:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mega opozniona melduje się na wątku w celach finansowych - nie wiem jak się u Czarka połapie, od razu dziękuję, ze nikt mnie za opieszałość nie zlinczował :loveu: kochane i cierpliwe cioteczki :loveu:
rozliczenie rozliczeniem, a czy może ktoś by mogł przejąć Czarka kasę , bo ja się obawiam, ze taka spozniona to teraz będę zawsze :shake:
poprosiłam o nowe foty psiaka powinny byc za niedługo ale Moniki83 maila podam , bo ja to kurde nim je wkleje to znow x czasu minie.
Proszę o dokładne sprawdzenie czy jakiś wpłat nie przeoczyłam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']mega opozniona melduje się na wątku w celach finansowych - nie wiem jak się u Czarka połapie, od razu dziękuję, ze nikt mnie za opieszałość nie zlinczował :loveu: kochane i cierpliwe cioteczki :loveu:
rozliczenie rozliczeniem, a czy może ktoś by mogł przejąć Czarka kasę , bo ja się obawiam, ze taka spozniona to teraz będę zawsze :shake:
poprosiłam o nowe foty psiaka powinny byc za niedługo ale Moniki83 maila podam , bo ja to kurde nim je wkleje to znow x czasu minie.
Proszę o dokładne sprawdzenie czy jakiś wpłat nie przeoczyłam :roll:[/QUOTE]
Gosia mhhh gratuluje chyba mam czego...
nic sie nie stało ,co za opoznienie/ wszystko ok.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Slomka22']mnie prawie na dogo nie ma ale pamietam o Tobie Czarze ;)
masz ustawione przelewy na kolejny rok - choć może zmieniłby już lokal co?

[B]Goska podeslij mi nowe fotki Czara to spróbuję go trochę poogłaszać...[/[/B]QUOTE]

Z tego co zrozumialam z wypowiedzi Gosi ,to podala moj adres mailowy ,na ktory z hoteliku ktos mial przeslac mi fotki ,niestety takowych do dzisiaj nie dostalam ,
Gosia pewnie bardzo zajeta rola mamy ,nie ma jej w ogole na gg ..tutaj tez sie juz dawno logowala.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...