Jump to content
Dogomania

Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prosze zeby ktos zebral w jednym poscie ile mamy deklaracji na psiaki[/quote]
[B]
Trzeba to wpisywac w pierwszym poscie[/B]

[B]HOTELIK[/B] dla [B]BIEDAKOW[/B]
[B]Zobowiazania[/B] kto i ile, co jaki czas/jednorazowo i [B]Wplaty[/B], by byla jasnosc gdy np ktos zapomni czy wplacil, czy nie, od razu bedzie mogl sprawdzic:roll:

czy juz rozejrzeliscie sie za hotelikiem
przed dwoma dniami szukalismy hotliku dla Hammera, tego co byl u onka w DT

Onek zalatwil miejsce dla niego w Uciechowie, gdyz schronisko w Uciechowie otworzylo wlasnie przyschorniskowy hotelik, by zarobic na wysokie koszty administracyjne na schron nalozone

Moze wiec i dla nich miejsce sie znajdzie w Uciechowie?
Podaje telefon do [B]rotek [/B] kom.[B] 721107014[/B], to ona jest wladna w tym temacie

a hotelik ten tanszy od innych no i kolorowo i serdecznie
na pewno nie bedzie im zle

tylko czy sa miejsca? justyna pisala o nieduzych psiakach, i kilku miejscach
Hammer to prawie cane corso wiec tez niemaly...

zaklepcie w razie czego miejsca jesli ta koncepcja odpowiada

jesli zas chodzi o transport, to z Wroclawia do Uciechowa jest bodajze 80 kilometrow..moze Elza Milicz bedzie mogla pomoc? chyba ze w mapie pomocy znajdziecie inne osoby do pomocy transportowej

Link to comment
Share on other sites

narazie mamy z deklaracji xmatris40zl , sati 20zl, justynak30zl i ja 20zl . wiec calosc to 110miesięcznie. W Uciechowie dopiero będziemy się pytac czy są miejsca, ale jakas ciotka pisalam, ze tam koszt miesięczny to 350zl :-(, strasznie drogo. czekamy więc na pozostale deklaracje. MOze choc dla jednego psa znajdzie sie jakis DT?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justynak']Ja mogę płacić 30zł miesięcznie, może i uda się wyskrobać coś więcej ale tyle mogę zagwarantować na 100%.
Czy ja dobrze zrozumiałam, że psiaki mają już miejsce w Uciechowie czy jest to tylko w sferze planów? :roll:[/quote]

nie nie maja..i nie wiem czy wlasnie tam docelowo w hoteliku beda
Mowie na wypadek gdyby nie bylo wcale domu a termin wybil tego uspienia

tak sie boje schronu we Wroclawiu od czasu Kasi -Klusi...ona w ostatniej chwili wyszla....

dlatego na wszelki wypadek podalam to co mialam pod reka / w glowie
nie wiem ile nie wiem czy sa miejsca tylko wiem ze taki jest

a w pierwszym poscie to moze tylko zalozyciel watku napisac ile co kto i kiedy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']prosze zeby ktos zebral w jednym poscie ile mamy deklaracji na psiaki[/quote] Mówisz i masz ;)

[SIZE=2][B]Deklaracje wpłat:
[/B][SIZE=1]GoskaGoska 20,00zł miesięcznie + bazarki
xmartix 40,00zł miesięcznie
sati 20,00zł miesięcznie
Justynak 30,00zł miesięcznie[/SIZE][/SIZE][SIZE=1]
_________________________________
Razem: 110,00zł miesięcznie
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja juz cioteczki zapisalam w pierwszym poscie co kto i ile deklaruje. w sumie 110zl wielkie dzięki wszystkim, choc jednak to wciąz za mało. Czekamy czy ktos jeszcze będzie chcial pomoc. Pieskom, zrobilysmy tez wyroznione allegro, ale czy to cos da ....? Na pierwszy ogien do pomocy idzie sunia, jak się jej uda skupiomy się na psiesku. Moze ktos mysli o adpocji? On jest cudny naprawdę nie zasluguje na śmierc:-(

Link to comment
Share on other sites

tylko suczka jest duża i ma chore stawy, kiepsko chodzi...wiec akurat dla niej będzie chyba jeszcze trudniej coś znaleźć....

w Uciechowie sa jeszcze miejsca ale jedno kosztuje 350,- więc raczej możemy zapomnieć

700,- na dwa pieski to bardzo dużo...
nie jesteśmy w stanie tego oplacić
ledwie zbieramy 325,- miesięcznie na Rudego i Olafa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']Moze ktos mysli o adpocji?[/quote] Pewnie każdy tutaj marzy o adopcji kolejnego biedaka, tylko podejrzewam, że wszyscy już zapsieni do granic możliwości ;)
A czy ktoś się może kontaktował z ElząMilicz? Ona ma jakiś nieziemski dar do wyczarowywania DT i DS dla psiaków :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ode mnie mozecie doliczyc 15 zlociszy miesiecznie - jak mi sie uda cos wiecej wykombinowac to dam znac ;)

A i tak mnie to wkurza, ze w schronie zalatwiaja to na zasadzie albo znajdziecie jakies rozwiazanie albo zastrzyk. Tak mozna w nieskonczonosc i o jeden dzien dluzej. I i tak wiadomo, ze w schronie postawia na swoim.

Link to comment
Share on other sites

zrobilam alegratke wyrozniona - Kikou skopiowalam czesc tekstu z alegroJakos glowy dzis nie mam do wymyslania czegos
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1715515_nie_pozwol_im_odejsc.html[/URL]
[COLOR=black][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=13001"][FONT=Times New Roman]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=13001[/FONT][/URL][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][URL]http://www.eoferty.com.pl/id93852.html[/URL][/FONT][/COLOR]

wiecej dizs nie dam rady

Link to comment
Share on other sites

cioteczko kikou przelew juz zrobiony za allegro . Wielkie dzięki , ze jej wczoraj wystawilas. Mam nadzieję, ze zadzwoni choc jeden telefon i to własnie będzie ten.
Oczywiscie xmatrix oraz Słomce równiez bardzo dziękuję za ogłoszenia. Ja narazie zrobilam Czarowi gumtree wroclaw i gumtree warszawa.
A tym czasem czekamy z niecierpliwością czy są jeszcze jakies osoby, ktore by zadeklarowały co miesięczne wpłaty narazie na sunie, zeby ewentualnie imieścic ją w hoteliku? Naprawdę będziemy wdzięczne nawet za 5 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...