Jump to content
Dogomania

Nowy poczatek starej galerii trzech labek i prosiaczka;)


martitaa

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No czekam i czekam na jakieś zdjęcia Hipolita, a jeszcze bardziej jego przyjaciółek. Stęskniłam się za tymi mordkami....
Marta, moja siostra, która zakochała się w labkach odkąd adoptowaliśmy Kenię marzy teraz, żeby również adoptować sunię. Jeśli usłyszysz o labce/goldence szukającej domu to wspomnij o mnie:lol:. Sunia byłaby przyjacielem mojej siostry, która mieszka sama, więc ma szansę stać się oczkiem w głowie.
Pozdrawiamy wiosennie.
P.S. Kenia wczoraj rozdeptała ropuchę:shake:

Link to comment
Share on other sites

Witam Was!!!!Wspaniale,wiosennie i cudna pogoda!Cieszymy sie i my i laby i Hipek:)))))po prostu spacerom nie ma konca,wesolo sie zrobilo po tej przepaskudnej koncowce zimy deszczowo-blotnej papki i lap odbitych wszedzie w domu.Uffff,odetchnelam i wcale mnie nie ma prawie w domu:)))))zycze wiosennych wspanialych spacerkow i duzo ruchu na swiezym powietrzu:diabloti:ja musze gdzies w lesie z 5kg zgubic co ich w zimie przed kompem nabylam:evil_lol:zdjecia beda,tylko...czas,czas..

Link to comment
Share on other sites

Swieta:)fajnie bylo:))))teraz spacery z pupilami,by pozbyc zbednych KG:::))))a i u mnie i u labek,bo tez nadliczbowo pojadly:evil_lol:Naprawde wpadam jak moge najczesciej,ale to rzadko wypada.Glowne powody-Wiosna
Duzo pracy
Duzo spacerow
+inne:evil_lol:
ale to tak jak u wiekszosci pewnie:loveu: Pozdrawiamy,Hipolit ma sie dobrze,je,spi,je,spi,je,drzemie,hmmmm...kupony robi,znow je,czasem zmienia intonacje glosu,ma dostep do swiezej trawki i mleczy i po swojemu jest HAPPY a my i laby-spacery,spacery,spacery....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kochane moje wpadlam jak po przyslowiowy "ogien",duzo sie dzieje u nas ostatnio:)wszyscy zdrowi,Hipolit nadal kawalerem:evil_lol:,ale apetyt mu dopisuje,troszke sie podziebil na spacerkach po trawce,ale to juz przeszlosc:)jest ok.Poza tym aparat new juz jest,tylko czasu wciaz malo,coraz mniej,wciagnelo mnie hasanie po lasach z nasza psia ekipa.Mamy tez w domu od dzis labke Zare-tatus CH.Pl,moze z niej cos wyrosnie:);)wpadne niedlugo,moze na dluzej.Pozdrawiam wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...