Jump to content
Dogomania

Nowy poczatek starej galerii trzech labek i prosiaczka;)


martitaa

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martitaa']dzieki:oops:Jak teraz zmienie,jak tu takie czystki zrobilam?chyba lepiej nowa zalozyc jak ta usunie mod.Choruje sobie dalej,cos mnie puscic nie chce.[/quote]

To co, że czystki? A gdzie jest powiedziane, że foty muszą być od pierwszej strony? Zacznij od 25 ;) Poza tym - zdrowiej!

Link to comment
Share on other sites

Zaczne moze od tego,ze wytlumacze swoja nieobecnosc` dosc dluga.Otoz zajelismy sie poszukiwaniem pewnego malego zwierzatka po hodowlach,juz znalezlismy i bedzie z nami wkrotce.Mam juz rezerwacje w hodowli w Warszawie,jest oczywiscie z rodowodem i jak dla mnie jest...cudny!!!!!a jest to swinka skinny:)))))nie wiem,czy ta rasa Wam sie spodoba,ale mnie na kolana powalila.Lubie hipopotamy:loveu:i to moze dlatego.Tak wiec rodzinka nam sie powiekszy:)jak chcecie to wam go tutaj przedstawie,choc to forum psie to chyba nie zaszkodzi jak na nim pojawi sie taki prosiaczek:evil_lol:W domu wszyscy zdrowi,psy i my,pozdrawiamy naszych przyjaciol!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martitaa']Zaczne moze od tego,ze wytlumacze swoja nieobecnosc` dosc dluga.Otoz zajelismy sie poszukiwaniem pewnego malego zwierzatka po hodowlach,juz znalezlismy i bedzie z nami wkrotce.Mam juz rezerwacje w hodowli w Warszawie,jest oczywiscie z rodowodem i jak dla mnie jest...cudny!!!!!a jest to swinka skinny:)))))nie wiem,czy ta rasa Wam sie spodoba,ale mnie na kolana powalila.Lubie hipopotamy:loveu:i to moze dlatego.Tak wiec rodzinka nam sie powiekszy:)jak chcecie to wam go tutaj przedstawie,choc to forum psie to chyba nie zaszkodzi jak na nim pojawi sie taki prosiaczek:evil_lol:W domu wszyscy zdrowi,psy i my,pozdrawiamy naszych przyjaciol!!![/quote]

Oczywiście, że możesz nam przedstawić świnka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martitaa']dzieki za odwiedzinki na mojej pustelnio-poczekalni:loveu:mam juz zdjecia,ale sa wlasnoscia hodowcy,wiec...nie wiem,czy moge tak sobie...albo zqapytam,czy moge,albo wkleje dopiero zrobione przeze mnie jak tu dotrze z Warszawy:)Ciekawe co labki na niego:evil_lol:[/quote]

Będziesz miała trochę zachodu pewnie, żeby psy do świnka przyzwyczaić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']Będziesz miała trochę zachodu pewnie, żeby psy do świnka przyzwyczaić ;)[/QUOTE]

Mysle,ze Ghana go potraktuje jak miniature laba:loveu:,Andzia z pewna niesmialoscia podejdzie odwracajac oczy i nie bedzie wiedziala co zrobic a Tajgus...hmmmm i tu trza uwazac!!!!:evil_lol:bo pies mysliwski,niby nie na hipopotamy,AAAALLLEEEEE......tak wiec mowie wam,ze ciagle Tajga jest "inaczej nastawiona"na rozne "ruchy"przedmiotow,ludzi i innych zwierzat,coz...przyzwyczajenie...Pilke lapie w lot nim odbic sie zdazy:crazyeye:wiec na poczatek stalych komntaktow z nowym obywatelem rudzielcem NIE:evil_lol:~BEDZIEpozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martitaa']Mysle,ze Ghana go potraktuje jak miniature laba:loveu:,Andzia z pewna niesmialoscia podejdzie odwracajac oczy i nie bedzie wiedziala co zrobic a Tajgus...hmmmm i tu trza uwazac!!!!:evil_lol:bo pies mysliwski,niby nie na hipopotamy,AAAALLLEEEEE......tak wiec mowie wam,ze ciagle Tajga jest "inaczej nastawiona"na rozne "ruchy"przedmiotow,ludzi i innych zwierzat,coz...przyzwyczajenie...Pilke lapie w lot nim odbic sie zdazy:crazyeye:wiec na poczatek stalych komntaktow z nowym obywatelem rudzielcem NIE:evil_lol:~BEDZIEpozdrawiam!!![/quote]

Właśnie powinny być ;) Daj powąchać i tak dalej, żeby wiedziała, że to nowy członek rodziny :)

Link to comment
Share on other sites

To będzie świnek? Raju, ciekawa jestem imienia, no i gdzie będzie przebywał? Tyle łapek i ogonków będzie u Ciebie, że trudno zliczyć, no i oczywiście jeden ryjek:lol:. Uważaj, bo od nadmiaru miłości jeszcze Ci się serce powiększy :loveu:.
Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

:loveu::loveu::loveu:Witam.Oj,juz sie powiekszylo:loveu::loveu::loveu:bedzie mieszkal w domu,mamy juz lokum dla niego,tylko boje trwaja gdzie ma stanac,lub raczej zawisnac,gdzie nie bedzie przeciagow w lecie itd, itp,bo w koncu to golasek.Co do imienia w rodowodzie widnieje Felix:loveu:a jego tata fajnie-Antek Mientus:loveu:,ale pewno zmienimy na jakies domowe,Felix zostanie na 2gie.Mialam pare pomyslow,ale...pewno dopiero jak na zywo go zobacze to imie samo wpadnie do glowy.Albo pomozecie:lol:Mam zdjecie na kompie,ale nie na fotosiku,nie wiem jak to zrobic,by je tu zaturlac a na fotosik nie chce,bo zdjecie nie jest moja wlasnoscia..w skrocie wyglada jak hipopotam,ma sliczne czarne oczyska i ruda czuprynke przy nochalu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...