Jump to content
Dogomania

Nowy poczatek starej galerii trzech labek i prosiaczka;)


martitaa

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej, Martitaa!
Co ja słyszę, trzy dziewczynki??? Chętnie popatrzę :lol:
A tymczasem mam problem z moimi zdjęciami i nie wiem, kogo się poradzić. Do galerii przyjęto mi 12 zdjęć, przez chwilę nawet były widoczne, a teraz cały czas ich nie widać. Nie wiem jak dać znać do administratora. Poradź coś. I jeszcze jedno - czy da się odczytać gdzieś te adresy do zdjęć, bo wykasowałam maila i teraz :shake:
Najważniejsza sprawa dotyczy pewnej suni w typie labradora. Kotbezoka, od której mam Kenię znów znalazła na tych samych działkach sunię. Szuka teraz dla niej domku. Chcę ją ogłosić na dogo, ale nie wiem, jak wkleić zdjęcia. Nie wiesz, kto mógłby pomóc??
Dużo mi się uzbierało technicznych pytań, ale co zrobić??
Pozdrawiam serdecznie z Gliwic

Link to comment
Share on other sites

Andzia oczywiście słodka, ale chcielibyśmy zobaczyć całą trójkę w komplecie :) No i musisz zmienić tytuł galerii, w tym celu musisz wejść do pierwszego postu, kliknąć "edytuj" a potem "zaawansowane" i tam zmienisz :))

Link to comment
Share on other sites

a to zbyt dlugi temat...i my juz nied chcemy o nim pamietac:)pozdrawiam.Tajga dzis wieczor odwazyla sie przekroczyc prog mieszkania bo przez 5 lat nigdy nie weszla do domu..trzeba bylo odczekac,ale juz sa postepy:)a nasze dwie panny ja oprowadzaly po domu:loveu:i to bylo piekne!!!!

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że Tajga się u was co raz lepiej czuje :cool3:...

Mi pokazuje się tylko ostatnie zdjęcie, na którym "Twoje" sunie patrzą się na Tajgę, jakby się dziwiły co to jest :lol:

EDIT powiedz tylko jak teraz rozpoznać suńki na zdjęciach ;)... nie mogłaś czekoladki wziąć? było by łatwiej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

heh,wiem:eviltong:tez moi znajomi czasem ich nie rozpoznaja,ale my tak.To straszne,ale ja dzis przeszlam gehenne jak miala 1wszy raz do domu wejsc...a okazalo sie,ze moj stres byl wiekszy,niz jej:loveu::loveu::loveu:i jestem zadowolona:)bo wreszcie nie musze reszty towarzystwa do kojca wpuszczac,zeby im porobic wspolne zdjecia:)jest przekochana-umie sie przytulac-nie wiem skad to wziela,bo jej pana nie podejrzewam o to:mad:,pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy za odwiedziny i pozdrowienia:)zdjecia bedzie teraz fajnie robic jak juz przywyka do mieszkania:)z pierwszego wejscia do domu niestety nie mam bo sama za nia bylam tak przejeta,ze ani w glowie mi bylo pstrykanie:loveu:
Co do tego,ktora najstarsza to Tajga oczywiscie:),ale jak na razie przewodnictwo stada ma caly czas Andzia z tego,co obserwujemy.Pozdrawiamy,mrozik dzis u nas,brrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...