Jump to content
Dogomania

Klubowa chartów w Trokach


kate_m.

Recommended Posts

Parę słów na temat tej wystawy, bo charty z Polski odniosły tam kilka sukcesów, na 15 wystawionych, do Polski pojechało 7 tytułów Zwycięzcy Klubu Litwy'04. Myślę, że to niezły wynik, zwłaszcza, że na tej wystawie było zgłoszonych ponad 120 chartów z 10 krajów! :)

Przy okazji parę fotek "polskich" psów:

Munsztuk celerrimus Zw. Klubu

celerrimus_munsztuk.jpg

Cobyco Center Piece Zw. Klubu

cobyco_center_piece.jpg

Anna Jagiellonka Lazarus Wprawdzie nie w polskich rękach, ale ładnie się prezentowała :) i była v-ce BiS weteranów.

lazarus_anna_jagiellonka.jpg

Deerhoundy Realist v.d. Oelmuhle i Angie Festina dwa Zw. Klubu i drugie miejsce w konkursie par. Trochę ciemne to zdjęcie, ale może coś widać...

oelmuhle_realist_angie_festina.jpg

Angie Festina zdobyła 4 miejsce w Best in Show!

aziz_quahraman_angie_festina.jpg

Gratulacje! :)

Link to comment
Share on other sites

Jenn Mam katalog i wyniki :) Polaki zgłoszone i wystawione dwa--Munsztuk Celerrimus (Zw. Kl) i Łochynia Celerrimus (Zw. Kl. BOB). Nie zostały na finałach.

Tilia A właśnie! Bo na CACIBówce mnie nie było, jedyne co wiem, to że wilczarz Dakota Wichrowe Zauroczenie ma CACIBa i BOB. Znasz może pozostałe wyniki?

Link to comment
Share on other sites

Moni_L Z "naszych" tytuł Zw. Klubu pojechał do Tima i Meradith O Tobie Śnię, a poza tym: w kl. pośredniej Meradith Oto Jestem dosk II/3, Battos Szlachetna Sara bdb, w championach Cobyco Call The Shots dosk II/4, Lazarus Herkules Poirot dosk III/4 i w championach sukach Meradith Luksusowa Zawsze dosk I CAC, Bokamaro Deauville dosk II/3. Resztę mogę podać na priv, no chyba że wszystkich interesują dokłade wyniki 38 whippetów :D:D

Link to comment
Share on other sites

kate_m cieszę się, że Ci sie podoba :) zdjęcia są jakie są, ale... są :lol: dziś lub jutro wrzucę jeszcze wyniki i zdjęcia (jak zwykle deer+wilczarz) z Rygi z klubowej. Dostałam też wyniki wszystkich chartów z Torunia, ale nie wiem czy wrzucać, pewnie będą na stronie klubu.

Link to comment
Share on other sites

Hehe, ja wcale nie narzekam na jakość tych zdjęć, bo wiem jak trzeba było się nagimnastykować, żeby w ogóle zrobić jakiekolwiek zdjęcie, bo o dobrej fotce to można było tylko pomarzyć...

Powrzucaj wszystko jak znajdziesz chwilę czasu, bo na stronie klubu wyniki mogą pokazać się z małym opóźnieniem. A tak to sobie wszyscy poczytamy co ciekawego siedzieje w szerokim świecie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...