dbsst Posted February 3, 2006 Posted February 3, 2006 Agga napisaĆ(a):Trzymajcie bo sie strasznie boje:roll: tzrymamy Kochanie trzymamy :D Quote
Agga Posted February 3, 2006 Author Posted February 3, 2006 Dbsst mowisz i masz: SARA NO GRAJ ZEMNA Mam balonik Zapasy sumo:lol: Quote
Agga Posted February 3, 2006 Author Posted February 3, 2006 Sarcia chciaĆam Wam kochanie powiedzieÄ dobranoc;) Dozobaczenie w krĂłtce mam nadzieje, ze szybciutko tu wrĂłce;) Quote
dbsst Posted February 3, 2006 Posted February 3, 2006 hahaha jaki sumoka :D Sarcia to ma cierpliwosc bidula taka atakowama maltretowana i w ogle ale i tak wiem ze jej sie to podoba :D :multi: :multi: :multi: :multi: Quote
mrowka Posted February 3, 2006 Posted February 3, 2006 zdjeciaa!! :bigcool: hahahaha Sarcia gra w pilke :lol: :lol: chyba trening byl meczocy :evil_lol: moja kochaniutka :loveu: Quote
Agga Posted February 4, 2006 Author Posted February 4, 2006 WITAM ! JuĆŒ spiesze z wiadomoĆciami. PojechaliĆmy na umĂłwiony zabieg. PrzyjeĆŒdzamy wchodzimy do gabinetu. Pan droktor mowi to pokarzcie jÄ . POkazujemy on oglada i wiecie co mowi: SARA TY MASZ CIÄZE UROJONÄ :mad: No co za baba - w poniedziaĆek byĆyĆlmy u wetki i nic nie byĆo:roll: Ale to nic ojciec wetki mowi, ĆŒe spokojnie dla dobra psa przesuniemy operacje o dwa tygodnie. CO by cycuszki wrĂłciĆy do normalnoĆci bo narazie chcÄ mleko produkowaÄ. I za dwa tygodnie juĆŒ sie Sarcia nie wywinie. PowiedziaĆ, ĆŒe nie mamy siÄ co baÄ. Wszystko Ćadnie usunie tak, ĆŒe nie bÄdzie nic widaÄ. Tak wiÄc przez dwa tygodnie sie leczymy i 18.02 prosze ponowinie o 14:00 trzymaÄ za nas kciuki. Sarcia kazaĆa przesĆaÄ buziaka:loveu: Quote
Agga Posted February 4, 2006 Author Posted February 4, 2006 [quote name='Alicjarydzewska'];) no to Sarcia numerantka Ona numerantka a ja kiedys zejde z tego Ćwiata przez niÄ :lol: Quote
mrowka Posted February 4, 2006 Posted February 4, 2006 Sarunia kochana :calus: :kciuki: Dzieeekujemy za buziolki Czekamy na foteczki!! :razz: Quote
Agga Posted February 4, 2006 Author Posted February 4, 2006 Jutro porobie foteczki. DziĆ juĆŒ maleĆstwa nie bede mÄczyÄ:loveu: Quote
LAZY Posted February 4, 2006 Posted February 4, 2006 No to dobrze, ze narazie spokoj. oczywisice kciukĂłw nie puszczamy! Quote
asiunia Posted February 5, 2006 Posted February 5, 2006 HEJ! My tez za Sarcie dalej trzymamy kciuki;) Quote
Agga Posted February 5, 2006 Author Posted February 5, 2006 No Ćadnie. Widzisz Sarcia...dwie foty to za maĆo ĆŒeby cie oglÄ daÄ:mad: Quote
Alicja Posted February 5, 2006 Posted February 5, 2006 Sarcia pewnie teĆŒ wolaĆaby wiecej fotek :razz: Quote
Agga Posted February 5, 2006 Author Posted February 5, 2006 Tak myĆlisz? MOze i by chciaĆa:cool3: Quote
Alicja Posted February 5, 2006 Posted February 5, 2006 Agga napisaĆ(a):Tak myĆlisz? MOze i by chciaĆa:cool3::p a co pewnie tobie siÄ nie chce :eviltong: Quote
Agga Posted February 5, 2006 Author Posted February 5, 2006 Alicjarydzewska napisaĆ(a)::p a co pewnie tobie siÄ nie chce :eviltong: jakbyĆ zgadĆa:oops: Quote
PIKA Posted February 5, 2006 Posted February 5, 2006 No to Sara cfaniarka :evil_lol: ie dala siÄ pociÄ Ä :evil_lol: Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.