Jump to content
Dogomania

Deklaracje kalendarzowe 2009


Taishi

Recommended Posts

Taishi, to nie jest tylko i wyłącznie kwestia naszego (mojego i Iwony) pomyślunku. No chyba, że problem jest przez nas sztucznie stworzony i wyimaginowany- wtedy rzeczywiście- zależy to tylko od nas, bo jako jedyne jesteśmy jasno otwarcie i przeciwko zdeklarowane na "Co Ty na To" w kalendarzu jako konsekwencję krytyki tej hodowli we wcześniejszych wypowiedziach. Wyrażamy swoją negatywną opinię w kwestii ukazania się psów z tym przydomkiem w kalendarzu. Jeśli rzeczywiście tylko i wyłącznie od nas w tym momencie zależy powstanie bądź nie kalendarza- to oczywiście-myślę, że między sobą jesteśmy w stanie ustalić zasady i kompromis tak, żeby nie mieszać i żeby kalendarz powstał. Czy zatem od nas to zależy?

Link to comment
Share on other sites

też nie chcę promować w żaden sposób tej hodowli, proponuję zapytać o zdanie właścicieli Noryoku, jeśli im nie przeszkadza, że przydomek psa nie będzie widoczny w kalendarzu to nie ma problemu i nie ma rozmowy.
zastanawiam się po prostu jak zrobić tak, żeby wszyscy byli zadowoleni.
Co do jednego wszyscy sa zgodni- psy musza być podpisane- jak pisałam wcześniej dyskretnie np. na dole każdj strony.
Cora i Noryoku do Was pytanie właściwie...czy zgadzacie się na udział w kalendarzu bez podisu przydomkiem a np. Imieniem psa + Imieniem i nazwiskiem właściciela?
Bo to faktycznie chyba jedyne sensowne wyjście.

Link to comment
Share on other sites

To i ja muszę to zobaczyć:)
Bo oczywiście z zamówienia już nie rezygnuję
[quote name='Kacedy']:diabloti:Możesz mi nakopać- obrobiłam i wstawiłam z ogromną przyjemnością.[/quote]
Nooooo, i troooochę czasu musiało Ci to zająć:evil_lol:
Nic nie nakopię:)
Dziekuję:loveu: Ale kota i tak nie dam:)

Link to comment
Share on other sites

Buhaha......na ile znam mojego Hirka to on współwłasności nie uznaje- taki źle wychowany i jeśli ktokolwiek się oprze o tego kota to właśnie Hirek........a wtedy to już będziemy sobie musiały znaleźć innego kotka do kochania.
Więc może rzeczywiście lepiej niech już zostanie na wyłączność u Ciebie i Twojej Niuni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Z drukarnią jest tragicznie powiem szczerze. To, co Marek znalazł to w ogóle były jakieś kosmiczne ceny- 75 zł. za sztukę, więc tutaj nawet nie wpisywałam.
Żadna drukarnia nie chce rozmawiać (przy druku offsetowym) o zleceniu poniżej 100 szt., a my mamy niepełne 60 :(
Rozmawiam nadal z tą "moją pierwszą" drukarnią, aby zgodzili się wydrukować kalendarz z tą samą ceną (czyli 30, 5 zł)- ale 60 szt. Facet nie może się zdecydować, mówi że mu się to nie opłaca, a to że nie ma spiralek....- ale jeszcze walczę. Nie wiem co z tego wyjdzie. Nie wygląda to dobrze. Widziałam tutaj na wątku, że honi miała rozeznać temat- ale jakoś nie ma od Niej odpowiedzi :(

Link to comment
Share on other sites

honi pisała do mnie w tej sprawie...ale nie jest lepiej niż u Ciebie :)
to jest jakaś paranoja obdzwoniłam drukarnie niskonakładowe w Warszawie i okolicach, nikt nie był w stanie podać mi cen i prosili o maila...nasłałam tych maili od cholery...nikt nie odpisał...buraki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...