Jump to content
Dogomania

Cocker Spaniel Balto


Dog

Recommended Posts

  • Replies 884
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://i35.tinypic.com/1ywk6o.jpg[/URL]
Cudo nie pies. :loveu: :loveu: :loveu:

[quote name='dogg'][B]Dziękujemy bardzo, ale niedługo szeleczki zamieniam na obroże, gdyż z szelek wychodzi. Np. zostawiam go pod sklepem przywiązanego na 2 min, wychodze ze sklepu, są same szelki i smycz, Balto sobie biega :shake: Są za luźne.. [/B][/quote]
A może po prostu zaciśnij szelki ciaśniej? :cool3:

Kobita, nigdy nie zostawiaj psa pod sklepem, bo może ktoś Ci go zawinąć, nawet jeśli wchodzisz na te 2 minutki, albo nawet widzisz psa przes szybę. Już niejedna taka sytuacja była, że pies zniknął. A kiedyś nawet z udziałem spanielka. Przeczytajcie tą historię:
[URL]http://www.spaniele.pl/viewtopic.php?t=3441[/URL]

[quote name='piciminikas']Zależnie od funduszy polecamy Rogz, L bedzie kosztować 30zl, ale warte ceny:) Właśnie je testuje i jestem bardzo zadowolona, narescie sie nie boje, że zaraz mi się Rika zerwie, a potrafi pociągnąć...[/quote]
To ja polecam jeszcze Lupine (według mnie ładniejsze wzory oraz podobno wytrzymalsze zatrzaski niż w Rogzie) oraz Red Dingo.
Ładne są także obróżki Hilton, ale nie są wytrzymałe. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogg'][B]Więc, szelki są zaciśnięte na maxa... Wiem, nie powinnam Go zostawiać sama pod sklepem, ale sytuacja czasami do tego zmusza.. On jest tak przyjaźnie nastawiony do ludzi, że obojetnie kto by go wiął za smyczi by poszedł.. [/B]:shake:
[/quote]
Są zaciśnięte na maxa, ale mimo to są luźne czy są zaciśnięte na maxa i dopasowane, a pies i tak wychodzi z nich?

Bo jeśli są za luźne po maksymalnym zaciśnięciu, to jest bardzo proste rozwiązanie, po prostu rozpruć szwy, obciąć kawałek paska i zszyć ponownie, porządnie, wytrzymałą nitką. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Są zaciśnięte na maxa, ale mimo to są luźne czy są zaciśnięte na maxa i dopasowane, a pies i tak wychodzi z nich?

Bo jeśli są za luźne po maksymalnym zaciśnięciu, to jest bardzo proste rozwiązanie, po prostu rozpruć szwy, obciąć kawałek paska i zszyć ponownie, porządnie, wytrzymałą nitką. :cool3:[/quote]

[B]Są zaciśnięte na maxa, i piesek z Nich potrafi wyjść, są za duże dla niego, albo kupie nowe szeleczki, lub obroże, lub tak jak mówisz obetne kawałek paska i zaszyję :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogg'][B]Są zaciśnięte na maxa, i piesek z Nich potrafi wyjść, są za duże dla niego, albo kupie nowe szeleczki, lub obroże, lub tak jak mówisz obetne kawałek paska i zaszyję :)[/B][/quote]
Najpierw obetnij i zaszyj, nie kupuj nowych, bo co zrobisz jeśli się okaże, że nawet z takich dopasowanych też potrafi wyjść? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Słodki Baltuś, te fotki, na których lata mnie rozwalają....
Z tym zostawianiem pod sklepem mnie trochę przeraziłyście bo swojego poprzedniego psa zawsze braliśmy na zakupy i czekał pod sklepem, to był dla niego rarytas bo przez jakieś 2 godzinki sobie spacerował obchodząc połowę dzielnicy i zaliczając sklepy i sklepiki...
Muszę się nad tym zastanowić.
Tymczasem pozdrawiam Baltusia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Najpierw obetnij i zaszyj, nie kupuj nowych, bo co zrobisz jeśli się okaże, że nawet z takich dopasowanych też potrafi wyjść? :eviltong:[/quote]

W sumie masz racje ;) najpierw obetne i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotek86']Słodki Baltuś, te fotki, na których lata mnie rozwalają....
[B]Dziękujemy :cool3:[/B]
Z tym zostawianiem pod sklepem mnie trochę przeraziłyście bo swojego poprzedniego psa zawsze braliśmy na zakupy i czekał pod sklepem, to był dla niego rarytas bo przez jakieś 2 godzinki sobie spacerował obchodząc połowę dzielnicy i zaliczając sklepy i sklepiki...
Muszę się nad tym zastanowić.
Tymczasem pozdrawiam Baltusia :)[/quote]
[B]Baltuś dziękuję, oraz pozdrawia Shile :cool3::loveu::loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotek86']Słodki Baltuś, te fotki, na których lata mnie rozwalają....
Z tym zostawianiem pod sklepem mnie trochę przeraziłyście bo swojego poprzedniego psa zawsze braliśmy na zakupy i czekał pod sklepem, to był dla niego rarytas bo przez jakieś 2 godzinki sobie spacerował obchodząc połowę dzielnicy i zaliczając sklepy i sklepiki...
Muszę się nad tym zastanowić.
Tymczasem pozdrawiam Baltusia :)[/quote]
Matko! W życiu bym psa luzem nie zostawiła, żeby sobie sam biegał po dzielnicy, podczas gdy ja robię zakupy. :-o :shake:
Chyba bym umarła ze strachu. :-o
Przecież mógł go potrącić samochód. :shake:
Spaniela nie radzę tak zostawiać, bo na widok ptaszka może przebieć przez ulicę nie zważając ani na wołanie i ani na przejeżdżające samochody. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger'][URL]http://i36.tinypic.com/2s7xutd.jpg[/URL]
Śliczny czupurek. :loveu: :loveu: :loveu:
[B]Dziekujemy :loveu: zapuszczamy grzyweczke na zime :cool3:[/B]
To ta zabawka, której kawałek Baltuś połknął?[/quote]
[B]zgadza się.. :mad:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Jeśli nie chcesz, żeby Baltuś miał kukuryku, to nie radzę zapuszczać, bo później ciężko będzie się tego pozbyć, a tak to tylka kilka włosków ma do wyrwania. :cool3: ;)[/quote]

[B]ale podoba mi się z taką grzyweczką :loveu: póki co, mam problem z wycięciem włosków, wewnątrz uszka.. Ma bardzo zarosnietę, mimo przyzwyczajania do "nozyczek" nadal sobie nie da wyciąc..:shake:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotek86']Jaki jęzorek... kuci kuci :):):) :loveu::loveu::loveu:
Miziamy i ściskamy Baltusia :loveu:[/quote]
[B]
Miziamy.. to rozumiem :eviltong: ale ściskamy? Co Ty chcesz mi go udusic? :evil_lol::evil_lol::mad:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...