Jump to content
Dogomania

Swiezutki champion Polski


shelley

Recommended Posts

w dniu dzisiejszym ok godziny 12 Bafisia skonczyla zbierac wnioski do championatu polski :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Za gratulacje z gory dziekujemy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I musiałaś być pierwsza ? :roll: :roll: A wiesz,że to tak nieładnie chwalić się np. na forum - skromności koleżanko trochę.

Ale faktem jest, że mamy już Championa Polski w domu - śpi sobie smacznie w ciepełku. :BIG: :BIG:

Link to comment
Share on other sites

A wiesz,że to tak nieładnie chwalić się np. na forum - skromności koleżanko trochę.

Nieładnie to jest ukrywać dobre wiadomości ;) :lol:

Ale faktem jest, że mamy już Championa Polski w domu - śpi sobie smacznie w ciepełku. :BIG: :BIG:

Gratulacje :D Kolorowych Championowych snów :D

Link to comment
Share on other sites

GRATULACJE!!!! :D I BUZIAKI dla Championki! :)

Nie dziwię, się, że nie chciała nosa wystawiać, pogoda była okropna. A jeszcze bardziej mnie zszokowała wiadomość, że w Rzeszowie będzie tylko jeden łaciaty:/

Czy ktoś się wybiera do Białegostoku na krajówkę?(29.08 )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Spoznione gratulacje i czekam na temat "Mamy w domu swiezo upieczona interchampionke" :wink:

A moze,aby pomoc szczesciu zglosicie ja do Wilna ? Bo w koncu ten jeszcze jeden zagraniczny CACIB nie przyjdzie sam :wink: :lol:

Zorba gratulujemy i dopytujemy sie dlaczego "o maly wlos" dyskwalifikacja ? :o

Bo ja mysle,ze jest spory skok od dyskwalifikacji do CWC :wink:

Link to comment
Share on other sites

Spoznione gratulacje i czekam na temat "Mamy w domu swiezo upieczona interchampionke" :wink:

A moze,aby pomoc szczesciu zglosicie ja do Wilna ? Bo w koncu ten jeszcze jeden zagraniczny CACIB nie przyjdzie sam :wink: :lol:

carragan ale Cię dawno nie było, ale sie cieszę.

Za gratulacje dziekujemy, będziemy sie mocno starały o Intera, ale siła wyższa nam nie pozwala pojechać do Wilna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dalma&Maja']Mogę się wścibsko o coś w tym temacie zapytać? :oops:

Czy Bafisia ma dwie właścicielki i raz mieszka u jednej z Was, a raz u drugiej?.... Bo się nad tym zastanawiałam.... :wink:[/quote]

Nie, nie , nie - to ta druga "właścicielka" raz mieszka w domu, a raz nie........... :wink:

Link to comment
Share on other sites

A czy ja, skromnie i cichutko, moge się pochwalić, że Poświata też zakończyła Championa i w tym tygodniu ZK przysłało nam dyplom.
Mamy już czarno na białym :D . Pisałam co prawda na gończych, ale tam z przyczyn oczywistych :wink: :-? przeszło bez echa. No bo czym, niby tu się cieszyć :hmmmm: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata&Poświata']A czy ja, skromnie i cichutko, moge się pochwalić, że Poświata też zakończyła Championa i w tym tygodniu ZK przysłało nam dyplom.
Mamy już czarno na białym :D . Pisałam co prawda na gończych, ale tam z przyczyn oczywistych :wink: :-? przeszło bez echa. No bo czym, niby tu się cieszyć :hmmmm: :lol: .[/quote]


Czarno na bialym to my mamy :evil:

A ten Wasz championat to nie jest ważny - nawet kroplą szampana nie został opity z koleżankami i kolegami 8) 8) :wink:

I co Ty na to Poświatowska?????????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...