Jump to content
Dogomania

Betoven z adopcji wraca ..szukamy mu domu ..


grazyna9915

Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alicjo wspaniała dziewczyno na wiosne postawimy kojce dla tymczasów,juz to ustaliłam.Zbierzemy materiały,a siłę robocza sie zagoni do pracy..

Natomiast zwracam sie z prośbą ogromna znowu:

POTRZEBNA PILNIE KARMA..

Niestety benek podjada sobie niezgorzej i karma która kupiła dobra duszyczka juz jest na wykończeniu..
Jak Ala pisze mamy jeszcze kilku tymczasowiczów,wiec żebram gdzie moge,robie co mogę,sprzedaje na allegro to i owo,Wiedźma robi bazarki,ale potrzeby sa spore.

Prosimy:pomózcie nakarmić benka!!!:modla::modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

jasne że ma szanse, wczoraj odwiedził nas panz fundacji rottka i podszedł do benka kucnoł a jego jak by zatkało, nie szczekał na niego. Ostatnio jak benuś sobie biegał po podwórku to wogule nie zwracał uwagi na mojego brata nawet sam go zamknoł w kojcu. Teraz musiałam kupić metalowe miski bo plastikowe zostały zniszczone:mad:. Jak macie jakieś koce to podeślijcie.

Link to comment
Share on other sites

Ala ..........................co Ty z nim zrobiłas ze on ...kurcze taka zmiana przecież on facetów nie trawił .........:multi::multi::multi::multi::multi::multi:kurcze moze przyjedziesz do mnie na kawe:lol: i odmienisz mojego kochanego miśka tej samej krwico benius ...... mysle ze on z moskalem jets pomieszany .....agresja ...do obcych ..

Link to comment
Share on other sites

A propos karmy.Dobra i niedroga karma jest na telekarmie:
[URL="http://www.telekarma.pl/p1800/brit.adult.2x15.kg.htm"]BRIT ADULT - Dla dorosłych psów. Od 1 do 7 lat. :: karma dla psów[/URL]
Taką poprzednio kupiłam i chyba mu smakowała?
Może zrobimy zrzutkę na nią?Co Wy na to tyszanie?
Teraz jest zimno to Bethoven pewnie więcej je.

Link to comment
Share on other sites

Benek nie jest taki bardzo duży,bo to raczej moskiewski strózujacy i jak na mój gust jest dośc drobnej budowy.
Karme juz zamówiłam,tylko musze zapłacic.
Moi Kochani problem jest w tym,ze tymczasowiczów mamy w sumie 4 sztuki i to duże .Kazdy z nich musi dostac jesc,więc karma nie moze byc tylko dla benka.To też psie nieszczęścia ,którymi trzeba sie zajac.Alicja ma 3 sztuki,a 1 sztuka jest u Volta.
Kilka osób zadeklarowało pomoc po kilka złotych,Wiedźma z bazarku przekazała i tak sie uzbiera pomału.Oczywiscie jeśłi psiaki nie znajda domów to za jakiś czas karma znowu bedzie potrzebna,dlatego kazda Wasza pomoc jest mile widziana.Jeśłi ktoś moze wspomóc groszem czy tez kupic karme będziemy bardzo wdzięczni.

Dzisiaj zawiozłam ,,szmaty,, do wypchania bud i troche moze psiaki mniej zmarzną.Benek dziamgolił na mnie okrutnie,ale po pierwsze był w kojcu,po drugie było juz ciemno,a po trzecie na jego oczach rotek Nikon bezczelnie wariował z moja Bajka.To miał prawo nawrzeczcec,nie?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Benuś zaprzyjaźnił się już z moim tatą, jak go zawoła to podbiega do niego radośnie i daje się czochrać po uszach.:multi:Nie szczeka na niego i merda ogonkiem.

Znalazł na dworze jakąś małą myszkę i ją zjadł:shake:, on jest normalnie nieprzewidywalny.

Link to comment
Share on other sites

Benek spisuje sie coraz lepiej.Ostatnio Alicja mówiła,ze biegał po placu,a chodził i jej brat i ojciec i klienci.

Ja tak myśłe,ze on chyba musiał nauczyc sie kontaktu z ludźmi.Przez 3 lata był sam,odizolowany i zdziczał.Ludzie to było dla niego coś czego nie znał,coś co budziło obawy.
Moze będzie jeszcze z niego przytulny misiek..

Ej,ludziska!:evil_lol: Komu miśka,komu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...