Jump to content
Dogomania

Nie ma już z nami Neosia.11 marca 2015r pobiegł zaTM [']. Jamniś Neo z Koszalina już w SWOIM DOMKU w SIEDLCACH.


danka1234

Recommended Posts

[quote name='danka1234']Tofik jest coraz mniej tolerancyjny dla chłopaków.:roll: palec siny do dzisiaj po walce o panią,[/quote]

Mam to samo. Na dodatek jak brałam chłopaków na tymczas, to każdy z nich nie tolerował Rambiego. Nigdy nie miałam tego problemu przy dziewczynach. Chyba Rambuś poszedł po rozum do głowy, coraz "aktywniej" reaguje na chłopaków.

Mizianka dla Neo. Głaski dla Tofika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JamniczaRodzina.']Następny szczęśliwy jamniś trafił na swoich ludzi.:loveu:[/quote]
Nie wiem czy dobrze to zrobiłam. Jestem panią Neosia. Nasz piesiunio ma się dobrze. Najważniejszym jego miejscem w domu jest kanapa. Pogryzł już wszystkie piłeczki i pluszaki. :multi: To maly cwaniaczek, doszedł do wniosku, że nawet jednego kroczku nie zrobi na schodach i czeka aż go wniesiemy:eviltong:. W domu jest radośnie. Wszystkich wita bardzo serdecznie, jest towarzyski. Dziękujemy za Neosia, pozdrawiamy cieplutko!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajda67']Nie wiem czy dobrze to zrobiłam. Jestem panią Neosia. Nasz piesiunio ma się dobrze. Najważniejszym jego miejscem w domu jest kanapa. Pogryzł już wszystkie piłeczki i pluszaki. :multi: To maly cwaniaczek, doszedł do wniosku, że nawet jednego kroczku nie zrobi na schodach i czeka aż go wniesiemy:eviltong:. W domu jest radośnie. Wszystkich wita bardzo serdecznie, jest towarzyski. Dziękujemy za Neosia, pozdrawiamy cieplutko!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:[/quote]
witamy bardzo serdecznie!!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajda67']Nie wiem czy dobrze to zrobiłam. Jestem panią Neosia. Nasz piesiunio ma się dobrze. Najważniejszym jego miejscem w domu jest kanapa. Pogryzł już wszystkie piłeczki i pluszaki. :multi: To maly cwaniaczek, doszedł do wniosku, że nawet jednego kroczku nie zrobi na schodach i czeka aż go wniesiemy:eviltong:. W domu jest radośnie. Wszystkich wita bardzo serdecznie, jest towarzyski. Dziękujemy za Neosia, pozdrawiamy cieplutko!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:[/quote]

Bardzo, bardzo cieplutko w jamniczym gronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajda67']Nie wiem czy dobrze to zrobiłam. Jestem panią Neosia. Nasz piesiunio ma się dobrze. Najważniejszym jego miejscem w domu jest kanapa. Pogryzł już wszystkie piłeczki i pluszaki. :multi: To maly cwaniaczek, doszedł do wniosku, że nawet jednego kroczku nie zrobi na schodach i czeka aż go wniesiemy:eviltong:. W domu jest radośnie. Wszystkich wita bardzo serdecznie, jest towarzyski. Dziękujemy za Neosia, pozdrawiamy cieplutko!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:[/quote]

Noo, witamy serdecznie :multi:
teraz to już bedą informacje z pierwszej ręki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witamy serecznie. Jaśnie Pan Neoś ma się bardzo dobrze!!!!:cool3::cool3::cool3: Rządzi całym domem, ale z umiarem. Wszyscy zastanawiamy się czyj on jest , a on jest po prostu N A S Z:multi::multi::multi::multi: Kanapa to jego stałe miejsce, w nocy wojuję o trochę miejsca dla siebie, bo moi Panowie rozkładają się niemożliwie.:eviltong: Jest bardzo grzeczny i kochany."Dzisiaj miałem troszkę scysje z innym pieskiem pod blokiem-ale to on chodził po "mojej" drodze spacerowej". Bardzo pilnuje się podczas spaceru. Tylko leniwiec i cwaniaczek nie wchodzi po schodach i trzeba go nosić.:eviltong::eviltong::eviltong: Ostatnio zjadł całą moją surówkę z kiszonej kapusty. Zaskakuje nas bardzo często. Wieczory należą w domu do Panów, Neonek nie odstępuje męża na krok, jest chętny do zabawyi szaleństwa.Nie wyobrażamy sobie życia bez niego, tyle radości i szczęścia. Zaglądamy również na inne strony "Moich braciszków" i mocno trzymamy kciuki za ich szczęście i znalezienie nowych domków.Pozdrowienia:loveu::loveu::loveu:Szczególnie dla p. Danusi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajda67']Witamy serecznie. Jaśnie Pan Neoś ma się bardzo dobrze!!!!:cool3::cool3::cool3: Rządzi całym domem, ale z umiarem. Wszyscy zastanawiamy się czyj on jest , a on jest po prostu N A S Z:multi::multi::multi::multi: Kanapa to jego stałe miejsce, w nocy wojuję o trochę miejsca dla siebie, bo moi Panowie rozkładają się niemożliwie.:eviltong: Jest bardzo grzeczny i kochany."Dzisiaj miałem troszkę scysje z innym pieskiem pod blokiem-ale to on chodził po "mojej" drodze spacerowej". Bardzo pilnuje się podczas spaceru. Tylko leniwiec i cwaniaczek nie wchodzi po schodach i trzeba go nosić.:eviltong::eviltong::eviltong: Ostatnio zjadł całą moją surówkę z kiszonej kapusty. Zaskakuje nas bardzo często. Wieczory należą w domu do Panów, Neonek nie odstępuje męża na krok, jest chętny do zabawyi szaleństwa.Nie wyobrażamy sobie życia bez niego, tyle radości i szczęścia. Zaglądamy również na inne strony "Moich braciszków" i mocno trzymamy kciuki za ich szczęście i znalezienie nowych domków.Pozdrowienia:loveu::loveu::loveu:Szczególnie dla p. Danusi[/quote]


[B]Miód na serce takie wiadomościsie chce coś robić dla tych biedaków. I to pomimo że niejednokrotnie - w zasadzie najczęściej jest ciężko, bardzo ciężko.[/B]

Link to comment
Share on other sites

:loveu:[quote name='pajda67']Za całuski oblizał mi całą buzię:loveu: To dla ciebie danusiu i innych ciotek:loveu::loveu::loveu: Chcemy przesłać pare złotych, żeby pomóc jakiejś biednej duszyczce, tylko nie wiemy gdzie i do kogo. prosimy o wskazówki;)[/quote]

Dziękujemy za całuski :lol: i bardzo,bardzo za chęc pomocy bo potrzebujemy jej bardzo a najbardziej w tej chwili dla chorej jamnisi to jej link;

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ratunku-dramat-jamniczki-potrzebny-dt-wsparcie-finansowe-124152/[/URL]

i z góry dziękujemy za pomoc:loveu:

Link to comment
Share on other sites

...wiecie co, a ja go pamiętam w schroniskowym małym boksie.
Przez dobre 1,5 miesiaca nie mogłam mu zrobic żadnych zdjęć, bo bal się go wyprowadzić z tego kojca nawet pracownik, który mi zawsze wszystkie "bojowce" wyprowadza do zdjęć.

Neo tak się rzucał na kraty, z taką wściekłością, i z takim garniturem zębów... :shake:

- pomyślcie, jak on potwornie musiał przeżywac to porzucenie w schronisku, jakie musiał czuć straszne zagrożenie, skoro TAK reagował...:-(

Link to comment
Share on other sites

Nie wyobrażam sobie Neosia z zębami do ludzi. Wczoraj przez dwie godziny szalał z siedmioletnim chlopczykiem, który w rzeczywistości boi się piesków. Caly dom był ich i nikt więcej do szczęścia nie był wtedy potrzebny:p Z małym wyjątkiem- kiedy miseczka była pełna Neoś wydarł do kuchni jak torpeda.:eviltong::eviltong::eviltong: Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...