Jump to content
Dogomania

Nie ma już z nami Neosia.11 marca 2015r pobiegł zaTM [']. Jamniś Neo z Koszalina już w SWOIM DOMKU w SIEDLCACH.


danka1234

Recommended Posts

[quote name='kinga']śliczne bardzo to allegro ;)

a zgodnie z obietnicą: wieści najświeższe: ciągle jest w schronisku :roll:
...niestety :shake:[/quote]
dzieki za wieści,allegro dopiero ruszyło,trzeba troszkę zaczekac na chetnych, napewno sie znajdą.;)
Wiesz może jak tam sprawa z kastracją,kiedy ma miec?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']dzieki za wieści,allegro dopiero ruszyło,trzeba troszkę zaczekac na chetnych, napewno sie znajdą.;)
Wiesz może jak tam sprawa z kastracją,kiedy ma miec?[/quote]

Miał pierwszego obserwatora chyba w godzinę po wystawieniu aukcji. Teraz ma pięciu i mam nadzieję że jak zwykle przy jamnikach u mnie zaprocentuje to domkiem.. Oni najczęsciej sie odzywają na dzień-dwa przed końcem aukcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Miał pierwszego obserwatora chyba w godzinę po wystawieniu aukcji. Teraz ma pięciu i mam nadzieję że jak zwykle przy jamnikach u mnie zaprocentuje to domkiem.. Oni najczęsciej sie odzywają na dzień-dwa przed końcem aukcji.[/quote]

Wiedziałam że tak bedzie,jak zwykle po Twoim allegro, dlatego pisałam że pewnie i tak nie zdąży do mnie dojechac a jeśli już to i tak na bardzo krótko.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Danka [/B]- mam prośbę: skontaktuj sie z Karoliną, najlepiej telefonicznie.
( ją swoją drogą prosiłam o to samo)

Dzwoniły do niej dwa domy w sprawie Neo, jeden chyba b.fajny, ale z Polski ( Siedlce chyba). Pan nie bardzo mobilny na całą trasę, wspominał coś o ew. pomocy w transporcie.

Ja natomiast do poniedziałku włącznie jestem poza Koszalinem i poza netem, proszę, pogadajcie o tym domu, dobrze?

dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Zaraz zadzwonię,a mozna do niej dzwonic w kazdych godzinach?bo nie wiem jak pracuje czy się uczy,żeby nie przeszkadzać.[/quote]

normalnie pracuje w schronisku, z tym że praca tam jest zmianowa. I do końca tego tygodnia już w schronie jej nie ma, więc dzwon spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z Karoliną.Sprawa wyglada tak;
Według niej domek byłby super ale zostaje kwestia transportu.
Pan byłby gotów podjechac po jamnisia w pół drogi,czyli byłby to Toruń.
Ja oczywiscie mogłabym go tam dowieżć ale kosztów transportu sama ponieśc nie dam rady,musielibyśmy uzbierac na transport.
Ja sprawdze kilometry,przelicze i napisze ile by to wyniosło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Jestem po rozmowie z Karoliną.Sprawa wyglada tak;
Według niej domek byłby super ale zostaje kwestia transportu.
Pan byłby gotów podjechac po jamnisia w pół drogi,czyli byłby to Toruń.
Ja oczywiscie mogłabym go tam dowieżć ale kosztów transportu sama ponieśc nie dam rady,musielibyśmy uzbierac na transport.
Ja sprawdze kilometry,przelicze i napisze ile by to wyniosło.[/quote]

Myślę, ze trzeba tak zrobić. Danusia licz szybciutko - trzeba pomagac dawac psiaki jak się domki ok trafiają. Następne są w kolejce biedaki.

Link to comment
Share on other sites

Już policzyłam ,napisałam wyzej,minełyśmy się postami.

tam i z powrotem jest 600km i wyszłoby za przejazd 180zł.
80 zł to już wziełabym na siebie,zostało by do zebrania 100zł.

Marchewa szukała transportu do Koszalina z Warszawy,moze dałoby radę cos połaczyc.
No tak nic z tego,domek w Koszalinie za długo czekał na psiaka (miesiąc) i zrezygnawał,kolejny raz z braku transportu psiak stracił domek.

Link to comment
Share on other sites

bianko,dziekuje bardzo za pomoc w kosztach transportu. Co do domku to ja jeszcze z nim nie rozmawiałam tylko Karolina z Koszalina,ale mam dostac numer tego pana to porozmawiam jeszcze sama jak bedzie potwierdzona decyzja.Pan jest gotów wyjechać po jamnisia na pół drogi,czyli zależy mu na jamnisiu,no ale zobaczymy jeszcze co z tego wyniknie.Jesli wszystko bedzie ok.to mam Twoja deklarację,wsiadam w auto i jadę z jamnisiem do Torunia.

Link to comment
Share on other sites

To czekamy Danusiu spokojnie na deklarację przyszłego właściciela lepiej żeby sobie decyzję dokładnie przemyślał ,bo to jest kawał drogi dla jamniczka.Bezpośrednia rozmowa telefoniczna pozwoli Wam dokładnie ustalić termin transportu,jak już coś będziesz wiedziała daj znać.Byłoby bardzo przyjemnie gdyby kolejny jamnik przed zimą miał domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Jeżeli domek jest pewny i transport aktualny 100 zł Danusiu przelewam w poniedziałek na Twoje konto.Mam nadzieję że jamniczek będzie szczęśliwy i bez zwrotu(bo ostatnio jakoś pechowo wychodzi z tym zwracaniem jamników z adopcji).[/quote]

No i jakie decyzje od Koszalina. Bo wszystko podane na talerzyku? Nie warto zeby psiak czekał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...