Jump to content
Dogomania

Brita Care - Lamb & Rice


wilczyca

Recommended Posts

nie wiem jak inne - ja zamówiłam ostatnio brit care jagnięcine z ryżem - i mogę powiedzieć że pies zjada ją z małym zainteresowaniem (brit premium jagnięcina a ryżem znika w zastraszającym tempie) może dlatego że zapach jest bardzo nieciekawy??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Agnes']koniecznie napisz jak pies toleruje ta karma - ciekawa jestem;)[/quote] HA! Je mniej, ale i tak ma zanecacza w postaci ugkagotowanego udka na przyklad i warzyw. Nie ma gazow, kupa NORMALNA! W porownaniu do tego co bylo - mneijsza i zadziej sie wyproznia. Pieknie uformowana, nie cuchnie! Nic mu w brzuszku nie burczy, nie przelewa sie.
Jestem zadowolona!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']HA! Je mniej, ale i tak ma zanecacza w postaci ugkagotowanego udka na przyklad i warzyw. Nie ma gazow, kupa NORMALNA! W porownaniu do tego co bylo - mneijsza i zadziej sie wyproznia. Pieknie uformowana, nie cuchnie! Nic mu w brzuszku nie burczy, nie przelewa sie.
Jestem zadowolona![/quote]

ja sie zastanawialam albo na L&R albo nad lososiowa, choc w przypadku tej drugiej obawiam sie zapachu ;)
narazie koncze obecna i potem sprobuje tej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...