Jump to content
Dogomania

Eśkowa galeria :)


Iwa-R

Recommended Posts

[quote name='Iwa-R'][FONT=Verdana][SIZE=2]Zapomniałam napisać....
[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Nie licząc Młodzieżowego Polski i Interchampiona, wszystkich dorosłych krajowych championatów mamy 6 !
(Polska, Czechy, Rumunia, Estonia, Słowancja, Niemcy)

[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Pozdrawiam
[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Iwa[/SIZE][/FONT][/quote]
Pięknie gratuluję.:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iwa-R']Esio może nie tyle miał ochotę na wystawę, co po prostu nauczyłam się wreszcie po 4 latach co trzeba zrobić, żeby miał jej choć trochę, aby pokazać się na ringu. Tym razem miał jej tyle, że (choć nie wiem czy ktoś mi uwierzy :evil_lol:) skakał na mnie i szczekał, żebym mu dała kiełbachy :evil_lol: Pani sędzina na szczęście wzięła to jaki dobry objaw wpisując w opisie same pozytywne rzeczy. Dosłownie wszystko, oczy, uszy, stop, głowa, wzrost, włos, jak i charakter.
W każdym razie jestem pod ogromnym wrażeniem. Z wystawy przywieźliśmy pamiątkowy kubeczek :)


A co do dobrego dnia… w końcu chyba nauczyłam się mojego psa (a biada jak zapeszę). W sumie to trzecia wystawa pod rząd, na której Esio nie zrobił mi numeru z chodzeniem i chodził naprawdę przyzwoicie, dorównując kroku innym chowkom.[/quote]

...tak sobie myślę, że Esio zwyczajnie wie jaki jest, jak wygląda i zaszczyca swoją obecnością. wychodzi z założenie, że nie musi się wysilać, a jak komuś jego stoicki spokój nie odpowiada, to ma problem.
On i tak jest pięęękny....

A.

Link to comment
Share on other sites

Kiełbacha :lol::cool3: moje dziewczynki są wystawiane na gotowane mięcho z indyka:lol: Zresztą widziałaś chyba :roll: GRATULUJĘ, Gratuluję, i jeszcze raz gratuluję wyniki są naprawdę do pozazdroszczenia :buzi:.
Mam mały problem z MuSanem. Jaka to była kiełbacha ?, może jemu zamiast indyka kiełbacha potrzebna:evil_lol:

[URL="http://zpobierowa.pl"][IMG]http://chowchowkingdom.fusa.be/zpobierowa/images/zpobierowa.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark'].....Gratulacje:multi::multi::multi::multi::multi: nie powiem zazdraszczam:cool3:

a stawkę wilczych jak Ci jest wygodniej

...tak sobie myślę, że Esio zwyczajnie wie jaki jest, jak wygląda i zaszczyca swoją obecnością. wychodzi z założenie, że nie musi się wysilać, a jak komuś jego stoicki spokój nie odpowiada, to ma problem.
On i tak jest pięęękny....

A.[/quote]


Dziękuję! Staweczka poszła już u Ciebie w galerii :)


[quote name='J.G']Pięknie gratuluję.:multi:[/quote]


Bardzo dziękuję! Strasznie się cieszę na ten akurat Championat. Raz, że trzeba się mimo wszystko trochę najeździć (5 wniosków), a dwa... Esio skończył Championat z kraju swojego pochodzenia :evil_lol:
A trzy... czy ktoś wie czy jest w Polsce jakiś Champion Niemiec wśród Chowków?


[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Kiełbacha :lol::cool3: moje dziewczynki są wystawiane na gotowane mięcho z indyka:lol: Zresztą widziałaś chyba :roll: GRATULUJĘ, Gratuluję, i jeszcze raz gratuluję wyniki są naprawdę do pozazdroszczenia :buzi:.
Mam mały problem z MuSanem. Jaka to była kiełbacha ?, może jemu zamiast indyka kiełbacha potrzebna:evil_lol:

[/quote]


Basiu... ja już tyle rzeczy przećwiczyłam, ale najlepsza jednak jest paróweczka z serem z biedronki :evil_lol:


Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']

Bardzo dziękuję! Strasznie się cieszę na ten akurat Championat. Raz, że trzeba się mimo wszystko trochę najeździć (5 wniosków), a dwa... Esio skończył Championat z kraju swojego pochodzenia :evil_lol:
A trzy... czy ktoś wie czy jest w Polsce jakiś Champion Niemiec wśród Chowków?[/quote]

...Iwa, Twój Esiek jest MULTICHAMPIONEM!!!!!!!!!


[quote name='Iwa-R']
Basiu... ja już tyle rzeczy przećwiczyłam, ale najlepsza jednak jest paróweczka z serem z biedronki :evil_lol:


Pozdrawiam
Iwa[/quote]


nasze chodzą na kabanoska, dobrze pachnącego, lub na kiełbaskę "leśną"...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

A.

Link to comment
Share on other sites

Hej!

Jakoś idzie do przodu. W weekend zapowiadają się psie kąpiele, sztuk trzy :evil_lol:
A za tydzień kolejna wystawa :)
W sumie za tydzień, za trzy tygodnie, za cztery tygodnie..... i może za miesiąc :evil_lol: Ambitnie idziemy do przodu :evil_lol: a co... ([SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]póki jeszcze reszta chęci jest[/COLOR][/SIZE][COLOR=PaleTurquoise] [/COLOR]:diabloti:)

Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Hej!

Jakoś idzie do przodu. W weekend zapowiadają się psie kąpiele, sztuk trzy :evil_lol:
A za tydzień kolejna wystawa :)
W sumie za tydzień, za trzy tygodnie, za cztery tygodnie..... i może za miesiąc :evil_lol: Ambitnie idziemy do przodu :evil_lol: a co... ([SIZE=1][COLOR=paleturquoise]póki jeszcze reszta chęci jest[/COLOR][/SIZE]:diabloti:)

Pozdrawiam
Iwa[/quote]


....no ambitnie!!!!!,

u nas też podobnie, wystawa, za 2, 3 i 4 tygodnie, a później sesja Marysi:cool3:

A.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry w niedzielę:p


[quote name='Asiaczek']a ja proponuje spotkanie w Opolu, Łodzi, Lesznie... to tak na pierwsz rzut...:lol:

pzdr.[/quote]


gdyby czas na to pozwolił i inne takie też, to spotkaniom nie byłoby końca;)

A.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...